Hôtel Lodge du Lac Chambon

Családbarát hotel Murol területén, ahol szabadtéri medence és beltéri medence áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Az ingyenes játszóházat is kínáló Hôtel Lodge du Lac Chambon kiváló szálláslehetőség a gyerekekkel utazóknak. Miután megmártóztál a helyszíni szabadtéri medence vizében, harapj valamit a kellemes étterem kínálatából, vagy igyál egy italt a hangulatos bár/társalgó pultjánál. A vendégek a helyszíni beltéri medence, tengerparti bár és gyermekmedence előnyeit is élvezhetik.

Értékelések

9,8 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Bár
  • Mosoda

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás (igényelhető)
  • Étterem és bár/társalgó
  • Beltéri medence és szabadtéri medence rendelkezésre áll
  • Reggeli elérhető
  • Ingyenes gyermekklub
  • Gyermekmedence
  • Tengerparti bár
  • Gyermekklub
  • Tárgyalótermek
  • Könyvtár
  • Közös használatú nappali
  • Élelmiszerbolt/kisbolt

Családoknak (6)

  • Ingyenes gyerekágy/csecsemőágy
  • Gyermekmedence
  • Ingyenes játszóház
  • Játszótér a helyszínen
  • Mosoda
  • Ingyenes egyéni parkolás
A jelenlegi ár 40 664 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 28. – szept. 29.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
6 szoba megjelenítése 6 közül

Comfort szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a tóra

  • Kilátás a tóra
  • 20 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Szoba

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Deluxe kunyhó

  • Részleges kilátás a tóra
  • 24 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Superior szoba kétszemélyes ággyal

  • 20 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Családi szoba, kilátással a tóra

  • Kilátás a tóra
  • 40 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
502 Allée de la Plage, Murol, 63790

A közelben

  • strand Le Marais közelében - 2 perc gyalog - 0.2 km
  • Chambon-tó - 5 perc gyalog - 0.4 km
  • strand a Lac Chambon közelében - 20 perc gyalog - 1.7 km
  • Château de Murol - 3 perc autóval - 2.1 km
  • Super-Besse - 20 perc autóval - 22.0 km

Közlekedés

  • Clermont-Ferrand (CFE-Clermont-Ferrand - Auvergne nemzetközi repülőtér) – 57 perc autóval
  • Mont-Dore vasútállomás – 30 perc autóval
  • Parent-Coudes-Champeix vasútállomás – 30 perc autóval
  • Cezeaux Pellez villamosmegálló – 33 perc autóval

Éttermek

  • ‪Les Fondues Du Sancy – ‬11 perc autóval
  • ‪Café de La Halle – ‬12 perc autóval
  • ‪Bar de la Gayme – ‬12 perc autóval
  • ‪La Grange d'Alphonse – ‬11 perc autóval
  • ‪Le bessard – ‬20 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Hôtel Lodge du Lac Chambon

  • Az ingyenes játszóházat is kínáló Hôtel Lodge du Lac Chambon kiváló szálláslehetőség a gyerekekkel utazóknak. Miután megmártóztál a helyszíni szabadtéri medence vizében, harapj valamit a kellemes étterem kínálatából, vagy igyál egy italt a hangulatos bár/társalgó pultjánál. A vendégek a helyszíni beltéri medence, tengerparti bár és gyermekmedence előnyeit is élvezhetik.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 78 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 17:00, bejelentkezés vége: 20:00
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 8:00 és 10:00 óra között tart nyitva.
    • A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 20:00.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártya vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Gyermekek

    • Ingyenes gyermekklub

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, őrzött nyitott parkolóban

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Teljes reggeli (felár ellenében) naponta 7:00 és 10:00 között
  • Étterem
  • Bár/társalgó
  • Vízparti bár
  • Snackbár/csemegebolt

Gyerekekkel utazóknak

  • Ingyenes gyermekklub
  • Gyermekmedence
  • Játszótér
  • Élelmiszerbolt/kisbolt
  • Gyermekjátékok
  • Gyerekkönyvek
  • Babakád

Időtöltési lehetőségek

  • Strandröplabda
  • Ökotúra a közelben
  • Túrázási/kerékpározási lehetőség a közelben

Munkához

  • Tárgyalótermek

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Mosoda

Létesítmények

  • Könyvtár
  • Közös használatú nappali
  • Szabadtéri medence
  • Beltéri medence
  • Bankett-terem

Szobák felszereltsége

A pihentető alváshoz

  • Gyerekágy/csecsemőágy (ingyenes)
  • Ágynemű

Étkezés és italok

  • Etetőszék

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás kérésre

Díjak és szabályzatok

Visszatérítendő előlegek

  • Letét: 200 EURtartózkodásonként szállásonként
  • Kárrendezési letét: 200 EURtartózkodásonként

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A szálláshelyen felszámítják az érvényben lévő 5.50 % települési/helyi adót

Opcionális extrák

  • Teljes reggeli felár ellenében kérhető: 14 EUR felnőtteknek és 14 EUR gyerekeknek (hozzávetőleges árak)

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 1000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Hôtel Lodge du Lac Chambon úszómedencével vagy uszodával?

Igen, beltéri medence, szabadtéri medence és gyermekmedence rendelkezésre áll.

Engedélyezi Hôtel Lodge du Lac Chambon háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Hôtel Lodge du Lac Chambon helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Hôtel Lodge du Lac Chambon bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 17:00 és 20:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

Rendelkezik Hôtel Lodge du Lac Chambon helyszíni kaszinóval?

Nem, ez a kellemes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben ilyen lehetőség is kínálkozik: Casino Saint-Nectaire (8 perc autóval).

Mit csinálhatok Hôtel Lodge du Lac Chambon területén és a közelben?

Helyben is kellemes időtöltések várnak, így például röplabda a melegebb hónapokban. További kikapcsolódási lehetőség a közelben: ökotúrák. A nap végén kapcsolódj ki egy úszással a szabadtéri vagy a fedett medencében.

Található étterem Hôtel Lodge du Lac Chambon területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.

Milyen környéken van Hôtel Lodge du Lac Chambon?

Hôtel Lodge du Lac Chambon a vízparton, Chambon-tó rövid, 3 perces sétányi környékén várja vendégeit.

Értékelések

A(z) Hôtel Lodge du Lac Chambon értékelései

9,8

Kivételes

8,4

Tisztaság

10

Szolgáltatások

9,2

Személyzet és kiszolgálás

10

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hôtel très soigné et situé dans un cadre idyllique avec une piscine chauffée. Personnel très accueillant. À recommander
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Superbe endroit , accueil da qualité et avec le sourire ainsi qu'au restaurant bravo et merci
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Bon emplacement dans camping familial et en pleine nature. Le concept mobile home / hôtel est sympa. C'est juste dommage que le ménage ne soit pas au rdv !
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

problème de réseau tel et internet Dommage sinon Hergement nickel
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes