Tianci Service Apartment

Szálláshely besorolása: 2.5
Hotel a(z) Nanjing Road Vásárlónegyed közelében, ahol bár/társalgó áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Tianci Service Apartment nagyszerű elhelyezkedésű szálláshely, ahonnan Nanjing Road Vásárlónegyed és Népi tér is csak 15 perc gyalog. A sportolásra vágyókat edzőterem várja, a vendégszerető bár/társalgó pedig örömmel lát, ha innál egy italt. Xintiandi Style Bevásárlóközpont és Shanghai Centre épületkomplexum is csak 5 perc autóval. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: East Nanjing Road állomás 8 perc, Nép tér metróállomás pedig 9 perc séta.

Értékelések

8,6 ennyiből: 10
Kiváló

Népszerű szolgáltatások

  • Repülőtéri transzfer
  • Edzőterem
  • Bár
  • Mosoda
  • Nemdohányzó
  • Gyermekbarát programlehetőségek

Főbb szolgáltatások (12)

  • Edzőterem
  • Bár/társalgó
  • Repülőtéri transzfer
  • Játékterem
  • Recepción igénybe vehető páncélkazetta
  • ATM/banki szolgáltatás
  • Fodrászszalon
  • Concierge szolgálat
  • Ajándékbolt/újságosstand
  • Poggyászok tárolása lehetséges
  • Kirándulás/belépőjegyek foglalása
  • Hordár/londiner

Az otthon érzése (5)

  • Kábeltévé/műholdas tévé
  • Mosodai szolgáltatás
  • Lift
  • Játékterem
  • Ingyenes egyéni parkolás
A jelenlegi ár 18 825 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 10. – okt. 11.

Szobaopciók

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Szoba

  • 4 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Szoba

  • 4 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Szoba

  • 4 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
No 429 Guangdong Road Huangpu District S, Shanghai, Shanghai, 200085

A közelben

  • Shanghai Landmark Department Store (áruház) - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Nanjing Road Vásárlónegyed - 5 perc gyalog - 0.5 km
  • A Nanjing Road nyugati része - 7 perc gyalog - 0.6 km
  • Népi tér - 12 perc gyalog - 1.1 km
  • A Bund - 4 perc autóval - 2.5 km

Közlekedés

  • Hongqiao nemzetközi repülőtér (SHA) – 42 perc autóval
  • Pudongi nemzetközi repülőtér (PVG) – 54 perc autóval
  • Sanghaj vasútállomás – 12 perc autóval
  • Sanghaj South vasútállomás – 14 perc autóval
  • Nanhsziang North vasútállomás – 19 perc autóval
  • East Nanjing Road állomás – 8 perc séta
  • Nép tér metróállomás – 9 perc séta
  • Kelet-Nancsing út metróállomás – 12 perc séta
  • Repülőtéri transzfer

Éttermek

  • ‪沈大成 – ‬2 perc gyalog
  • ‪Mosaic Restaurant – ‬1 perc gyalog
  • ‪蟹小友·手工点心汤包馆 – ‬3 perc gyalog
  • ‪扬州饭店 Yangzhou Restaurant – ‬2 perc gyalog
  • ‪萨莉亚 (Saizeriya) – ‬3 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Tianci Service Apartment

  • Tianci Service Apartment nagyszerű elhelyezkedésű szálláshely, ahonnan Nanjing Road Vásárlónegyed és Népi tér is csak 15 perc gyalog. A sportolásra vágyókat edzőterem várja, a vendégszerető bár/társalgó pedig örömmel lát, ha innál egy italt. Xintiandi Style Bevásárlóközpont és Shanghai Centre épületkomplexum is csak 5 perc autóval. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: East Nanjing Road állomás 8 perc, Nép tér metróállomás pedig 9 perc séta.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 113 szoba
    • 19 emelet

Érkezés/távozás

    • A bejelentkezés kezdete: 14:00
    • Expressz be- és kijelentkezési lehetőség
    • Kijelentkezési idő: 12:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
    • Töltőállomás a helyszínen elektromos járművekhez

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Bár/társalgó

Szolgáltatások

  • Concierge-szolgálat
  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Mosodai szolgáltatás
  • Fodrászszalon
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Hordár/londiner

Létesítmények

  • Épült: 2000
  • ATM/banki szolgáltatás
  • Széf a recepción
  • Edzőterem
  • Játékterem

Akadálymentesítés

  • Lift

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Kábeles/műholdas tévécsatornák

A pihentető alváshoz

  • Ébresztőóra

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a szálláshely lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Szálláshely besorolása

A saját értékelési rendszerünk szerinti szálláshely-besorolás a szálláshely típusán, szolgáltatásain és létesítményein alapul.

Más néven:

Shanghai Tianci Service Apartment Hotel
Tianci Service Apartment Hotel
Tianci Service Apartment
Tianci Service Apartment Hotel
Tianci Service Apartment Shanghai
Shanghai Tianci Service Apartment
Tianci Service Apartment Hotel Shanghai

Gyakran ismételt kérdések

Kínál Tianci Service Apartment helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető. Elektromosautó-töltőállomás rendelkezésre áll.

Mikor van Tianci Service Apartment bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

A bejelentkezésre ekkortól van lehetőség: 14:00. Kijelentkezési idő: 12:00. Gyorsított bejelentkezés és kijelentkezés is igénybe vehető.

Mit csinálhatok Tianci Service Apartment területén és a közelben?

Tianci Service Apartment a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: edzőterem és játékterem.

Milyen környéken van Tianci Service Apartment?

Tianci Service Apartment elhelyezkedése nagyszerű. East Nanjing Road állomás egy rövid 8 perces sétával elérhető, és Nanjing Road Vásárlónegyed is csupán 6 perc gyalog.

Értékelések

A(z) Tianci Service Apartment értékelései

8,6

Kiváló

8,6

Tisztaság

8,0

Szolgáltatások

7,4

Személyzet és kiszolgálás

8,0

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

L’appartement a une très bonne localisation, le bâtiment est vieux mais il est propre et grande.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Det var bra, centralt. Hotels karta är fel så vi åkte fel så var observant på det! Men bra när vi väl kom fram
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Mitt i allting
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó