Strandhotel Røsnæs

Szálláshely besorolása: 3
Vízparti hotel Kalundborg területén, ahol étterem és bár/társalgó áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Strandhotel Røsnæs nagyszerű választás Kalundborg látogatóinak. A hangulatos étterem jól jön, ha megéhezel, a nap végén pedig jól esik egy ital a vendégszerető bár/társalgó kényelmében. A szálláshely színvonalát terasz és kert is emeli.

Értékelések

8,6 ennyiből: 10
Kiváló

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Egybenyíló szobák igényelhetők
  • Bár
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás naponta
  • A strandtól nem messze
  • Étterem és bár/társalgó
  • Reggeli elérhető
  • Wifi a hallban
  • Business center
  • Terasz
  • Kávé/tea a közös helyiségekben
  • Kert
  • Tárgyalóterem
  • Több nyelven beszélő személyzet
  • Ingyenes újságok

Az otthon érzése (6)

  • Játszótér a helyszínen
  • Egybe nyíló/szomszédos szobák kérhetők
  • Saját fürdőszoba
  • Televízió
  • Kert
  • Terasz

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
5 szoba megjelenítése 5 közül

Deluxe szoba

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • 45 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Standard szoba kétszemélyes ággyal

10-ből 8,0
Nagyon jó
(3 értékelés)
  • 12 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Standard szoba két külön ággyal

  • 12 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Superior szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a tengerre

  • Kilátás a tengerre
  • 12 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Standard szoba kétszemélyes ággyal, akadálymentesített

  • 16 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Klintedalsvej 60, Kalundborg, 4400

A közelben

  • Kalundborg Fjord - 1 perc gyalog - 0.0 km
  • strand Nostrup Sandlodder közelében - 1 perc gyalog - 0.1 km
  • STUB Vingaard - 7 perc gyalog - 0.6 km
  • Kalundborgi Golfklub - 6 perc autóval - 2.5 km
  • Rosnaesi világítótorony - 26 perc autóval - 15.7 km

Közlekedés

  • Kalundborg East állomás – 10 perc autóval
  • Kalundborg vasútállomás – 11 perc autóval
  • Svebølle vasútállomás – 21 perc autóval

Éttermek

  • ‪cafe costa kalundborg – ‬8 perc autóval
  • ‪Det Mexicanske Bøfhus – ‬8 perc autóval
  • ‪Sheng hua – ‬8 perc autóval
  • ‪Restaurant Gisseløre – ‬6 perc autóval
  • ‪Kings Pub – ‬7 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Strandhotel Røsnæs

  • Strandhotel Røsnæs nagyszerű választás Kalundborg látogatóinak. A hangulatos étterem jól jön, ha megéhezel, a nap végén pedig jól esik egy ital a vendégszerető bár/társalgó kényelmében. A szálláshely színvonalát terasz és kert is emeli.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 63 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • Rendelkezésre áll expressz kijelentkezési lehetőség
    • Korai bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
    • Érintés nélküli kijelentkezés
    • Kései kijelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció nyitva: hétfő – szerda (6:00 – 20:00) és csütörtök – szombat (7:00 – 19:00)
    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártya szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Gyermekek

    • Mindössze egy (2 éves vagy ennél fiatalabb) szállhat meg ingyenesen a szálláshelyen, amennyiben a szülővel vagy gondviselővel egy szobában alszik, és nem kér pótágyat.
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
    • Segítőállatok hozhatók
WIFI

Internet

    • Wifi a nyilvános helyiségekben*
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, nyitott parkolóban
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Svédasztalos reggeli (felár ellenében) hétköznap 6:00 és 10:00 között, hétvégén 7:30 és 10:30 között
  • Étterem
  • Bár/társalgó
  • Kávé/tea a közös helyiségben

Gyerekekkel utazóknak

  • A gyermekek tartózkodása ingyenes
  • Játszótér

Időtöltési lehetőségek

  • Strand a közelben
  • Túrázási/kerékpározási lehetőség a közelben

Munkához

  • Business center
  • Tárgyaló

Szolgáltatások

  • Ingyenes újságok a hallban
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Több nyelven beszélő személyzet

Létesítmények

  • Kert
  • Terasz
  • Televízió a közös helyiségekben

Akadálymentesítés

  • Lift
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített útvonal a lifthez
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepcióspult
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített étterem
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig
  • Lépcső nélkül megközelíthető bejárat

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Síkképernyős televízió

Az otthon kényelme

  • Vasaló/vasalódeszka (kérésre)

A pihentető alváshoz

  • Hipoallergén ágynemű
  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Hajszárító
  • Törölközők

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Egybenyíló/szomszédos szobák kérhetők

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • A nyilvános terekben felár ellenében wifi használható
  • Svédasztalos reggeli felár ellenében kérhető: 155 DKK felnőtteknek és 100 DKK gyerekeknek (hozzávetőleges árak)
  • Korai bejelentkezésre 100 DKK felár ellenében van lehetőség (a rendelkezésre állástól függően)
  • Kései kijelentkezés 100 DKK felár ellenében vehető igénybe (a rendelkezésre állástól függően)

Gyermekek és pótágyak

  • Gyermekárgy/kiságy 100.0 DKKéjszakánként díj ellenében vehető igénybe

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshely egymásba nyíló szobákat is kínál, amelyeket a rendelkezésre állás függvényében lehet igénybe venni. Amennyiben összenyitható szobákat szeretne foglalni, lépjen kapcsolatba a szálláshely munkatársaival a foglalási visszaigazoláson található számon keresztül.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról füstérzékelő gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Zleep Kalundborg
Zleep Hotel Kalundborg
Strandhotel Røsnæs Hotel
Strandhotel Røsnæs Kalundborg
Strandhotel Røsnæs Hotel Kalundborg

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Strandhotel Røsnæs háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek, de segítő állatok behozhatók.

Kínál Strandhotel Røsnæs helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Strandhotel Røsnæs bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. A korai bejelentkezés feláras (rendelkezésre állástól függ), díja 100 DKK. Kijelentkezési idő: 11:00. A kései kijelentkezés feláras (rendelkezésre állástól függ), díja 100 DKK. Gyorsított kijelentkezés és érintés nélküli kijelentkezés is igénbe vehető.

Mit csinálhatok Strandhotel Røsnæs területén és a közelben?

A melegebb hónapokban többek között túrázás kínál kellemes kikapcsolódást a közelben. Strandhotel Røsnæs a következő kikapcsolódási lehetőséget is kínálja vendégeinek: kert.

Található étterem Strandhotel Røsnæs területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.

Milyen környéken van Strandhotel Røsnæs?

Strandhotel Røsnæs a vízparton található. Kalundborg Fjord mindössze 1 percnyi sétára van tőle, STUB Vingaard pedig 6 perc gyalog.