Red Roof Inn Sanford

Szálláshely besorolása: 2.5
Art Deco stílusú hotel a városközpontban Sanford területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Red Roof Inn Sanford megfontolásra érdemes szálláslehetőség Sanford felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint kontinentális reggeli naponta 6:00 és 9:00 között.

Értékelések

6,8 ennyiből: 10
Jó

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes reggeli
  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Mosoda

Főbb szolgáltatások (8)

  • Takarítás naponta
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Kávé/tea a közös helyiségekben
  • Légkondicionálás
  • ATM/banki szolgáltatás
  • Étel- és italautomata
  • Mosodai szolgáltatás
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények

Családoknak (6)

  • Ingyenes gyerekágy/csecsemőágy
  • Mikrohullámú sütő
  • Saját fürdőszoba
  • Prémium tévécsatornák
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Mosoda
A jelenlegi ár 29 357 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 29. – szept. 30.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
19 szoba megjelenítése 19 közül

Deluxe szoba, 2 kétszemélyes ágy, akadálymentesített, nemdohányzó

  • 26 négyzetméter
  • 4 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy

Deluxe szoba, 2 kétszemélyes ágy, nemdohányzó

  • 26 négyzetméter
  • 4 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy

Deluxe szoba, 2 kétszemélyes ágy, dohányzó

  • 26 négyzetméter
  • 4 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy

Deluxe szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, nemdohányzó

  • 26 négyzetméter
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Deluxe szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, dohányzó

  • 26 négyzetméter
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Superior szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, nemdohányzó

  • 26 négyzetméter
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Superior szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, dohányzó

  • 26 négyzetméter
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Deluxe szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, nemdohányzó, konyharész

  • 26 négyzetméter
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Deluxe szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, dohányzó, konyharész

  • 26 négyzetméter
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Deluxe szoba, 2 kétszemélyes ágy, nemdohányzó, konyharész

  • 26 négyzetméter
  • 4 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy

Deluxe szoba, 2 kétszemélyes ágy, dohányzó, konyharész

  • 26 négyzetméter
  • 4 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy

Deluxe szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, akadálymentesített, dohányzó

  • 26 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Superior szoba, 2 kétszemélyes ágy, nemdohányzó

  • 26 négyzetméter
  • 4 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy

Deluxe szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, akadálymentesített, nemdohányzó

  • 26 négyzetméter
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Deluxe szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, akadálymentesített, nemdohányzó (Kitchenette)

  • 26 négyzetméter
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Superior szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, akadálymentesített, nemdohányzó

  • 26 négyzetméter
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
1403 N. Horner Blvd, Sanford, NC, 27330

A közelben

  • Temple Színház - 4 perc autóval - 3.7 km
  • Depot Park - 4 perc autóval - 3.7 km
  • Vasúti Ház Múzeum - 4 perc autóval - 3.7 km
  • San-Lee Park - 8 perc autóval - 12.3 km
  • Dennis A. Wicker Polgári Központ - 8 perc autóval - 7.4 km

Közlekedés

  • Raleigh-Durham Nemzetközi Repülőtér (RDU) – 46 perc autóval

Éttermek

  • ‪McDonald's – ‬2 perc autóval
  • ‪Starbucks – ‬3 perc autóval
  • ‪Circle K – ‬11 perc gyalog
  • ‪KFC – ‬4 perc autóval
  • ‪Yarborough's – ‬4 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Red Roof Inn Sanford

  • Red Roof Inn Sanford megfontolásra érdemes szálláslehetőség Sanford felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint kontinentális reggeli naponta 6:00 és 9:00 között.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 122 szoba
    • 2 emelet

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
    • Érintés nélküli kijelentkezés

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Gyermekek

    • A(z) 18 éves vagy ennél fiatalabb gyermekek ingyenesen szállhatnak meg a szálláshelyen, amennyiben a szülővel vagy gondviselővel egy szobában alszanak, és nem kérnek pótágyat.

Kisállatok

    • Kisállatok hozhatók (csak kutyák és macskák, összesen 2, egyenként legfeljebb 80 font súlyig)*
    • Segítőállatok hozhatók
    • Korlátozások vannak érvényben*
    • A házi kedvenceket nem szabad felügyelet nélkül hagyni

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
    • Akadálymentes helyszíni parkolás kerekesszékes vendégeknek

Egyéb információ

    • Dohányzás a kijelölt helyeken

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes kontinentális reggeli naponta 6:00 és 9:00 között
  • Kávé/tea a közös helyiségben

Gyerekekkel utazóknak

  • A gyermekek tartózkodása ingyenes

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás

Létesítmények

  • 3 épület/torony
  • Épült: 1980
  • ATM/banki szolgáltatás
  • Art deco stílusú

Akadálymentesítés

  • Kerekesszékeseknek akadálymentesített
  • Braille-írásos/domború jelzések
  • Akadálymentesített útvonal kerekesszékeseknek
  • Akadálymentes parkoló kerekesszékes használathoz
  • 4 akadálymentes parkolóhelyek a helyszínen
  • Vizuális riasztók/figyelemfelhívók a folyosókon
  • Kilincsek az ajtókon
  • A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig
  • Medencelift a létesítményben

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 50 hüvelyk képátmérőjű síkképernyős televízió
  • Prémium kábeltévé
  • Fizetős filmek

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás

A pihentető alváshoz

  • Sötétítőfüggöny
  • Gyerekágy/csecsemőágy (ingyenes)
  • Összecsukható ágy/pótágy (felár ellenében)
  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Kád zuhanyzóval
  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
  • Törölközők

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi
  • Ingyenes helyi hívások
  • Irodai szék

Étkezés és italok

  • Minihűtő
  • Mikrohullámú sütő

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta

Díjak és szabályzatok

Gyermekek és pótágyak

  • Pótágy éjszakánként 10.0 USD díj ellenében kérhető

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
  • Házi kedvencek 15 USDházi kedvencenkéntéjszakánként külön díj (tartózkodásonként legfeljebb 105 USD) ellenében hozhatók

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
A szálláshely a következő takarítási és fertőtlenítési gyakorlatokat követi: Commitment to Clean (Choice).
Legfeljebb 6 éjszakás tartózkodások esetében az ár tartalmazza a napi takarítást. A szálláshely a legalább 7 éjszakás tartózkodások esetében részleges takarítást biztosít.
A házi kedvenceket a bejelentkezéskor be kell jelenteni. Az 1 házi kedvencet magukkal vivő vendégeknek nem kell díjat fizetniük kedvencük után. A Díjak rovatban feltüntetett vonatkozó díjat csak 2 vagy több házi kedvenc esetében számítják fel. A szálláshely közös használatú területein a házi kedvenceket pórázon kell tartani. Házi kedvencük után a vendégeknek kell takarítaniuk.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Quality Inn Sanford
Quality Sanford
Econo Lodge Hotel Sanford
Econo Lodge Sanford
Econo Lodge
Red Roof Inn Sanford Hotel
Red Roof Inn Sanford Sanford
Red Roof Inn Sanford Hotel Sanford

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Red Roof Inn Sanford háziállatok behozatalát?

Igen, kutyák és macskák tartózkodhatnak a szálláshelyen – legfeljebb 2 kisállat, egyenként legfeljebb 80 font súlyig hozható. Egy 15 USD összegű díjat számítanak fel házi kedvencenként, éjszakánként. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak.. Bizonyos korlátozások lehetnek érvényben, melyekről a szálláshely tud bővebb felvilágosítással szolgálni.

Kínál Red Roof Inn Sanford helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Red Roof Inn Sanford bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00. Érintés nélküli kijelentkezés igénybe vehető.

Milyen környéken van Red Roof Inn Sanford?

Red Roof Inn Sanford Sanford szívében várja vendégeit. A népszerű látnivalók egyike Észak-Karolinai Egyetem, amely autóval 45 perc alatt elérhető.

Értékelések

A(z) Red Roof Inn Sanford értékelései

6,8

Jó

6,4

Tisztaság

6,4

Hely

7,0

Személyzet és kiszolgálás

6,2

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great people
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Continuous stays ..lowest rates staff great breakfast good hardly get up early enough
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Great value, in mid-renovation, but very nice.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Had a great experience all around.
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

The room was clean, but the beds were really terrible. They squeaked with every move; they were very uncomfortable and really hard to sleep in. We chose this hotel due its proximity between soccer games and because we knew we’d just be sleeping. But, unfortunately, very little sleep was had. Also, the toilet didn’t want to flush and there were only sheets on the bed.
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

The property seems to be clean & maintained. Our biggest complaint was the breakfast selection. There were waffles, cereal,& white bread for toast. There was no fruit, yogurt or pastries. The selection was the same all 3. Mornings. The orange juice ran out on the 2nd morning. We also found a piece of cake in the refrigerator from a previous guest, and on the last morning killed a small spider in the room. The lighting in the room is a bit difficult. There is no light on one side of room but then there is a huge tube light in bathroom that is blinding! Did ask for another pillow and got that quickly.
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

The property is pet friendly
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Very friendly staff, clean and comfy rooms
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Breakfast was a little small.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Perfect room!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

The room was very clean and well maintained the staff was very pleasant and the breakfast was great as well
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Kitchen, Parking, Breakfast area. Restaurant, Shops and Gas Stations nearby
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Clean room and nice staff and breakfast
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Horrible bedding, slept terrible
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

The bed was incredibly uncomfortable and noisy. The other tenants were noisy, reving enguines late into the noght and letting their dogs bark and wander around unleashed. Breakfast was ok. Good place for an overnight stay but extened, not so much.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

The front desk staff was extremely helpful and allowed me to check-in early as I needed to go to a festival to setup. Roo. Was clean and comfy. Maybe printed channel guid would have been helpful as the TV listing were confusing. Plenty of spaces for my service to to take care of her business. Bed was clean and comfy.
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

It's a pet-friendly motel. Clean enough. Quiet. Nothing remarkable. Did not use outdoor pool or have breakfast, so cannot comment on it. In-room coffee maker worked.
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Never even seen the breakfast
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Could use some breakfast but room was very clean and it’s right off highway and right next to a bob evens dollar general
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Our bed was comfortable and clean. We visited at a time when renovations were taking place and our room was not totally finished. The kitchen was minimally useful. The breakfast choices were very limited.
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Nothing was offered
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great experience. Beautiful room.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

I had a great stay
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Go
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Very nice place to stay