HOTEL GLAN Y's KUMAGAYAEKIMAE premier

Szálláshely besorolása: 2.5
Hotel Kumagaya területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Élvezd Kumagaya hangulatát HOTEL GLAN Y's KUMAGAYAEKIMAE premier vendégeként.

Értékelések

8,6 ennyiből: 10
Kiváló

Népszerű szolgáltatások

  • Wellnessfürdő
  • Parkolási lehetőség biztosított
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Mosoda
  • Állandó recepció

Főbb szolgáltatások (8)

  • Takarítás (igényelhető)
  • Reggeli elérhető
  • Egyéni parkolás (felár ellenében)
  • Helyszíni wellnessfürdő-szolgáltatások
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Étel- és italautomata
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
  • Ingyenes újságok

Az otthon érzése (6)

  • Mikrohullámú sütő
  • Saját fürdőszoba
  • Mosoda
  • Sötétítőfüggöny
  • Lift
  • Légkondicionálás a szobákban klímaszabályzóval
A jelenlegi ár 14 046 Ft
szept. 23. – szept. 24.

Szobaopciók

Szoba

  • 1 férőhely
  • 1 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Szoba

  • 1 férőhely
  • 1 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Prémium szoba kétszemélyes ággyal, nemdohányzó

10-ből 10,0
Kivételes
(2 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Prémium szoba kétszemélyes ággyal, dohányzó

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Luxus szoba kétszemélyes ággyal, nemdohányzó

  • Kilátás a városra
  • 13 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Családi szoba két külön ággyal, nemdohányzó

10-ből 9,0
Csodálatos
(2 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 13 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 emeletes ágy (kétszemélyes ágyméret)
  • Ingyenes wifi

Prémium szoba kétszemélyes ággyal egy fő részére, nemdohányzó

10-ből 9,0
Csodálatos
(9 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 13 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 1 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Prémium szoba kétszemélyes ággyal egy fő részére, dohányzó

10-ből 9,0
Csodálatos
(2 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 13 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 1 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Családi szoba kétszemélyes ággyal

  • Kilátás a városra
  • 26 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Signature szoba kétszemélyes ággyal egy fő részére, nemdohányzó

10-ből 9,0
Csodálatos
(2 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 13 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 1 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
1-77 Sakuragicho, Kumagaya, Saitama, 360-0036

A közelben

  • Kumagaya Arakawa Ryokuchi Park - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Kumagaya Sakura Tsutsumi - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Kumagaya Uchiwa Fesztivál - 11 perc gyalog - 0.9 km
  • Szeikeien park - 15 perc gyalog - 1.3 km
  • Jukoku-dzsi templom - 17 perc gyalog - 1.5 km

Közlekedés

  • Tokió (HND-Haneda) – 147 perc autóval
  • Tokió (NRT-Narita nemzetközi repülőtér) – 147 perc autóval
  • Kumagaya állomás – 6 perc gyalog
  • Vakaba vasútállomás – 25 perc autóval
  • Kavagoesi vasútállomás – 31 perc autóval

Éttermek

  • ‪Starbucks – ‬10 perc gyalog
  • ‪日高屋 – ‬13 perc gyalog
  • ‪登利平 – ‬12 perc gyalog
  • ‪天之美禄 – ‬9 perc gyalog
  • ‪若鯱家 – ‬11 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

HOTEL GLAN Y's KUMAGAYAEKIMAE premier

  • Élvezd Kumagaya hangulatát HOTEL GLAN Y's KUMAGAYAEKIMAE premier vendégeként.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 84 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 2:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Gyermekek

    • A(z) 5 éves vagy ennél fiatalabb gyermekek ingyenesen szállhatnak meg a szálláshelyen, amennyiben a szülővel vagy gondviselővel egy szobában alszanak, és nem kérnek pótágyat.
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Egyéni parkolás a helyszínen, nyitott parkolóban (800 JPYéjszakánként, korlátlan ki- és beállási lehetőséggel)
    • Akadálymentes helyszíni parkolás kerekesszékes vendégeknek
DONE

Egyéb információ

    • Dohányzás a kijelölt helyeken

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Svédasztalos reggeli (felár ellenében) naponta 6:00 és 10:00 között

Gyerekekkel utazóknak

  • A gyermekek tartózkodása ingyenes

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Mosoda
  • Ingyenes újságok a hallban

Létesítmények

  • Wellness-szolgáltatások

Akadálymentesítés

  • Braille-írásos/domború jelzések
  • Lift
  • Liftajtó szélessége (cm) 90
  • Akadálymentes parkoló kerekesszékes használathoz
  • 1 akadálymentes parkolóhelyek a helyszínen
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített mosókonyha
  • Rámpa a főbejáratnál
  • Zsinóros vészjelző a fürdőszobában
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig
  • Vékony padlószőnyeg a szobában

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 40 hüvelyk képátmérőjű LCD-televízió
  • Kábeltévé-csatornák
  • Premierfilmek
  • Netflix
  • Hulu tv-hálózat
  • Streamszolgáltatások
  • Fizetős filmek

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás klímaszabályozóval és fűtés
  • Elektromos vízforraló
  • Papucs

A pihentető alváshoz

  • Pehelypaplan
  • Sötétítőfüggöny
  • Prémium ágynemű
  • Kényelmi párnázatos matrac

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Kád zuhanyzóval
  • Bidé
  • Hajszárító
  • Törölközők

Kapcsolattartás

  • Ingyenes újságok
  • Ingyenes wifi
  • Telefon
  • Hálózati adapterek/töltők

Étkezés és italok

  • Hűtőszekrény
  • Mikrohullámú sütő
  • Ingyenes palackozott víz
  • Jégkockakészítő
  • Ingyenes filteres tea/instant kávé

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás kérésre

Speciális szolgáltatások

Wellnessrészleg

A vendégek gondtalanul élvezhetik a helyszíni wellness-szolgáltatások kényelmét.

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Svédasztalos reggeli felár ellenében kérhető: 990 JPY felnőtteknek és 990 JPY gyerekeknek (hozzávetőleges árak)

Parkolás

  • Egyéni parkolás díja nyitott parkolóban: 800 JPYéjszakánként (tetszőleges számú be- és kiállással)

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A Japán Egészségügyi, Munkaügyi és Népjóléti Minisztérium előírja, hogy a különböző szálláshelyeken (pl. panziókban, szállodákban, motelekben stb.) történő regisztráció során az összes külföldi látogatónak meg kell adnia az útlevélszámát és a nemzetiségét. A szálláshely tulajdonosának ezenfelül az összes regisztrált vendég útleveléről másolatot kell készítenie, és azt meg kell őriznie.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Glany's Kumagayaekimae
E HOTEL KUMAGAYA ANNEX
HOTEL GLANY's Kumagaya Ekimae
HOTEL GLANY's KUMAGAYAEKIMAE Hotel
HOTEL GLANY's KUMAGAYAEKIMAE Kumagaya
HOTEL GLANY's KUMAGAYAEKIMAE Hotel Kumagaya

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi HOTEL GLAN Y's KUMAGAYAEKIMAE premier háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál HOTEL GLAN Y's KUMAGAYAEKIMAE premier helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen. Az egyéni parkolás költsége 800 JPY éjszakánként.

Mikor van HOTEL GLAN Y's KUMAGAYAEKIMAE premier bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 2:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

Mit csinálhatok HOTEL GLAN Y's KUMAGAYAEKIMAE premier területén és a közelben?

HOTEL GLAN Y's KUMAGAYAEKIMAE premier wellness-szolgáltatások segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Milyen környéken van HOTEL GLAN Y's KUMAGAYAEKIMAE premier?

HOTEL GLAN Y's KUMAGAYAEKIMAE premier elhelyezkedése nagyszerű. Kumagaya állomás egy rövid 6 perces sétával elérhető, és Kumagaya Arakawa Ryokuchi Park is csupán 5 perc gyalog.