Santorini Palace

Szálláshely besorolása: 4
Hotel étteremmel, a kongresszusi központ mellett, a(z)r Santorini-kaldera közelében

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

A repülőtértől csupán 7,5 km-re található Santorini Palace szolgáltatásai között szerepel éjjel-nappal üzemelő reptéri transzfer is. Miután megmártóztál a helyszíni szezonális szabadtéri medence vizében, harapj valamit a kellemes étterem kínálatából, vagy igyál egy italt a hangulatos bár/társalgó pultjánál. A szálláshely tetőterasz, medence melletti bár és fitneszlétesítmény jóvoltából még nívósabb. Más utazók nagyra értékelik a szálláshely következő jellemzőit: segítőkész személyzet és reggeli.

Értékelések

9,0 ennyiből: 10
Csodálatos

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Ingyenes reggeli
  • Repülőtéri transzfer
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Étterem

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás naponta
  • A strandtól nem messze
  • Étterem és bár/társalgó
  • Tetőterasz
  • Fitneszlétesítmény
  • Szezonális szabadtéri medence
  • Gyermekmedence
  • Medence melletti bár
  • Szobaszerviz (meghatározott órákban)
  • Business center
  • Retúr reptéri transzfer
  • Terasz

Az otthon érzése (6)

  • Gyermekmedence
  • Saját fürdőszoba
  • Televízió
  • Kert
  • Terasz
  • Napi takarítási szolgáltatás
A jelenlegi ár 52 794 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 30. – okt. 1.

Miért szeretjük ezt a szálláshelyet

Munka és szórakozás egyensúlya
Ez a szálloda egy kongresszusi központhoz kapcsolódik, és üzleti központot kínál a termelékenység érdekében. Munka után a vendégek élvezhetik az edzőtermet, vagy lazíthatnak a medence melletti bárban.
Ízletes étkezési lehetőségek
A szálloda éttermében nemzetközi konyha várja a vendégeket. Az éttermi látványt egy bár fokozza, a reggelek pedig ingyenes svédasztalos reggelivel pezsdülnek fel.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
8 szoba megjelenítése 8 közül

Standard szoba

10-ből 9,2
Csodálatos
(28 értékelés)
  • 18 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy VAGY 2 egyszemélyes ágy

Superior szoba

10-ből 9,6
Kivételes
(29 értékelés)
  • Kilátás a tengerre
  • 21 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy VAGY 2 egyszemélyes ágy

Lakosztály

10-ből 10,0
Kivételes
(2 értékelés)
  • Kilátás a tengerre
  • 27 négyzetméter
  • 4 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy VAGY 2 egyszemélyes ágy

Junior lakosztály

10-ből 9,6
Kivételes
(5 értékelés)
  • Kilátás a tengerre
  • 21 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Deluxe szoba

  • Kilátás a tengerre
  • 21 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • 1 férőhely

Szoba

  • 1 férőhely

Szoba

  • 4 férőhely

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Fira town, Santorini, Santorini Island, 84700

A közelben

  • Fira három harangja - 1 perc gyalog - 0.1 km
  • Santorini-kaldera - 2 perc gyalog - 0.2 km
  • Régészeti Múzeum - 7 perc gyalog - 0.6 km
  • Plateia Theotokopoulou (Görög tér) - 10 perc gyalog - 0.9 km
  • Az Ősi Thira Múzeuma - 14 perc gyalog - 1.2 km

Közlekedés

  • Thira (JTR-Santorini nemzeti repülőtér) – 15 perc autóval
  • Repülőtéri transzfer felár ellenében

Éttermek

  • ‪Zafora – ‬7 perc gyalog
  • ‪McDonald's – ‬10 perc gyalog
  • ‪Volkan on the Rocks – ‬5 perc gyalog
  • ‪Dimi's Cafe – ‬1 perc autóval
  • ‪Niki Restaurant – ‬10 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Santorini Palace

  • A repülőtértől csupán 7,5 km-re található Santorini Palace szolgáltatásai között szerepel éjjel-nappal üzemelő reptéri transzfer is. Miután megmártóztál a helyszíni szezonális szabadtéri medence vizében, harapj valamit a kellemes étterem kínálatából, vagy igyál egy italt a hangulatos bár/társalgó pultjánál. A szálláshely tetőterasz, medence melletti bár és fitneszlétesítmény jóvoltából még nívósabb. Más utazók nagyra értékelik a szálláshely következő jellemzőit: segítőkész személyzet és reggeli.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 106 szoba
    • 4 emelet

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • Érintés nélküli bejelentkezés
    • Kijelentkezési idő: 11:00
    • Érintés nélküli kijelentkezés

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A szálláshely transzfert biztosít a repülőtértől (a szolgáltatás feláras lehet). A transzfer igénybevételéhez a vendégeknek 48 órával érkezés előtt értesíteniük a szálláshelyet a foglalási visszaigazolásban megadott elérhetőségeken.
    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen

Transzfer

    • Reptéri transzferjárat kérhető (éjjel-nappal)*

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes svédasztalos reggeli naponta 8:00 és 10:00 között
  • Étterem
  • Bár/társalgó
  • Medenceparti bár
  • Szobaszerviz (meghatározott időszakban)
  • Snackbár/csemegebolt

Gyerekekkel utazóknak

  • Gyermekmedence

Időtöltési lehetőségek

  • Strand a közelben
  • Kerékpárkölcsönzés a közelben
  • Robogó-/mopedkölcsönzés a közelben

Munkához

  • Business center
  • Konferenciatér

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Concierge-szolgálat
  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Autókölcsönzés a helyszínen
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Hordár/londiner
  • Kerékpárbérlési lehetőség
  • Medenceparti napozóágyak

Létesítmények

  • 5 épület/torony
  • Tetőterasz
  • Kert
  • Televízió a közös helyiségekben
  • Fitneszterem
  • Szezonális szabadtéri medence
  • Rendezvényterem

Akadálymentesítés

  • Akadálymentes reptéri transzfer

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 32 hüvelyk képátmérőjű síkképernyős televízió

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás klímaszabályozóval

A pihentető alváshoz

  • Ébresztőóra
  • Ágynemű

A pihenés szolgálatában

  • Szobai masszázs igényelhető

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi
  • Telefon

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában

Speciális szolgáltatások

Étkezési lehetőség

Saját étkezőhely - Ez a(z) étterem nemzetközi konyha ételei készítésére specializálódott. Itt reggelit, ebédet és vacsorát kerül felszolgálásra.

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város idegenforgalmi adót vetett ki, amelyet a szálláshelyen kell megfizetni. Az adó szezononként változik, és nincs érvényben a teljes éven át. További információt a szálláshely nyújt a foglalási visszaigazoláson szereplő elérhetőségeken.
  • A város adót vet ki: november 1 . és március 31. között 3.00 EUR szállásonként, éjszakánként
  • A város adót vet ki: április 1. – október 31. között 10.00 EUR szállásonként, éjszakánként

Opcionális extrák

  • Reptéri transzfer 30 EURszemélyenkéntegyirányú utanként felár ellenében vehető igénybe

Gyermekek és pótágyak

  • A reptéri transzfer díja gyermekeknek 2-10 éves kor között 15 EURegyirányú utanként

Medence, wellnessfürdő és edzőterem (ha van)

  • A szezonálisan nyitva tartó medence a következő időszakban használható: április–október

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.

Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.

Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.

A szálláshelyen nincs lift.

A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék és füstérzékelő gondoskodik a helyszínen.

A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.

Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák

Készpénzmentes tranzakciók elérhetők.

Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 500 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.

A szálláshely regisztrációs száma: 1167Κ014A0172800

Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Palace Santorini

Santorini Palace

Santorini Palace Hotel

Santorini Palace Hotel

Santorini Palace Santorini

Santorini Palace Hotel Santorini

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Santorini Palace úszómedencével vagy uszodával?

Igen, szezonális szabadtéri medence és gyermekmedence várja a vendégeket.

Engedélyezi Santorini Palace háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Santorini Palace helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Kínál ez Santorini Palace reptéri transzfer szolgáltatást?

Igen, reptéri transzferjárat rendelkezésre áll. A díj 30 EUR személyenként egyirányú utanként.

Mikor van Santorini Palace bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00. Érintés nélküli bejelentkezés és kijelentkezés is igénybe vehető.

Mit csinálhatok Santorini Palace területén és a közelben?

A melegebb hónapokban többek között kerékpározás kínál kellemes kikapcsolódást a közelben. Élvezd a szálláshely kényelmi szolgáltatásait (például szezonális kültéri medence, fitneszlétesítmény és kert).

Található étterem Santorini Palace területén vagy környékén?

Igen, a szálláshelyen étterem is található, mely a következőt is kínálja: nemzetközi konyha ételei.

Milyen környéken van Santorini Palace?

Santorini Palace elhelyezkedése nagyszerű. Santorini-kaldera csupán 2 percnyi sétával elérhető, és Plateia Theotokopoulou (Görög tér) is csak 11 perc gyalog. A környék gyalog bejárható, és népszerű a strandjai miatt.