Baymont by Wyndham Louisville Southwest

Szálláshely besorolása: 2.5
Hotel Louisville területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Baymont by Wyndham Louisville Southwest vendégeként Kentucky Exposition Center kiállítóközpont és University of Louisville is csak 10 percre lesz tőled autóval. Az aktív pihenésre vágyók a következő lehetőséget találják a közelben: túrázási/kerékpározási lehetőség. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint ingyenes kontinentális reggeli (naponta, 6:00 és 9:00 között). Churchill Downs lóversenypálya és L&N Federal Credit Union Stadion pedig csak egy rövid autóút.

Értékelések

8,0 ennyiből: 10
Nagyon jó

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes reggeli
  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Állandó recepció

Főbb szolgáltatások (6)

  • Takarítás naponta
  • Business center
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Légkondicionálás
  • Számítógép-állomás
  • Recepción igénybe vehető páncélkazetta

Az otthon érzése (6)

  • Összecsukható ágy/pótágy rendelkezésre áll
  • Mikrohullámú sütő
  • Saját fürdőszoba
  • Prémium tévécsatornák
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Kávé-/teafőző
A jelenlegi ár 24 972 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
6 szoba megjelenítése 6 közül

Deluxe szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, nemdohányzó

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, nemdohányzó (Roll-in Shower)

  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Lakosztály, 1 king (extra méretű) franciaágy, nemdohányzó

  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Lakosztály, 1 queen (nagyméretű) franciaágy, nemdohányzó

10-ből 10,0
Kivételes
(2 értékelés)
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Szoba, 2 queen (nagyméretű) franciaágy, nemdohányzó

  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Szoba, 2 queen (nagyméretű) franciaágy, nemdohányzó (Bathtub w/ Grab Bars)

  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
1735 Stewart Ave, Louisville, KY, 40216

A közelben

  • Iroquois Park - 4 perc autóval - 4.2 km
  • Waverly Hills Szanatórium - 7 perc autóval - 7.3 km
  • University of Louisville - 7 perc autóval - 8.8 km
  • Churchill Downs lóversenypálya - 8 perc autóval - 8.5 km
  • Kentucky Kingdom vidámpark - 8 perc autóval - 9.5 km

Közlekedés

  • Louisville nemzetközi repülőtér (SDF) – 6 perc autóval
  • Louisville, Kentucky (LOU-Bowman Field) – 14 perc autóval

Éttermek

  • ‪Chick-fil-A – ‬4 perc autóval
  • ‪Franco's Restaurant & Catering – ‬4 perc autóval
  • ‪McDonald's – ‬6 perc autóval
  • ‪White Castle – ‬3 perc autóval
  • ‪Texas Roadhouse – ‬6 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Baymont by Wyndham Louisville Southwest

  • Baymont by Wyndham Louisville Southwest vendégeként Kentucky Exposition Center kiállítóközpont és University of Louisville is csak 10 percre lesz tőled autóval. Az aktív pihenésre vágyók a következő lehetőséget találják a közelben: túrázási/kerékpározási lehetőség. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint ingyenes kontinentális reggeli (naponta, 6:00 és 9:00 között). Churchill Downs lóversenypálya és L&N Federal Credit Union Stadion pedig csak egy rövid autóút.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 46 szoba
    • 3 emelet
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 6:00
    • Rendelkezésre áll expressz kijelentkezési lehetőség
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 21 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 21
DONE

Gyermekek

    • Előfordulhat, hogy a gyerekeknek nem jár ingyenes reggeli
DONE

Kisállatok

    • Házi kedvencek hozhatók*
    • Segítőállatok hozhatók
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat és vezetékes internet-hozzáférés a szobákban
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
    • A helyszíni parkolás nem csak közterületen lehetséges
DONE

Egyéb információ

    • Dohányzás a kijelölt helyeken

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes kontinentális reggeli naponta 6:00 és 9:00 között

Időtöltési lehetőségek

  • Kerékpárkölcsönzés a közelben
  • Golfoktatás a közelben
  • Túrázási/kerékpározási lehetőség a közelben
  • Ejtőernyős ugrás a közelben

Munkához

  • Business center
  • Számítógép-állomás

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Mosodai szolgáltatás

Létesítmények

  • 1 épület/torony
  • Épült: 2007
  • Széf a recepción

Akadálymentesítés

  • Kerekesszékeseknek akadálymentesített
  • Braille-írásos/domború jelzések
  • Lift
  • Siket és nagyothalló vendégeket segítő eszközök

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 32 hüvelyk képátmérőjű plazmatelevízió
  • Prémium kábeltévé

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás
  • Kávé-/teafőző
  • Vasaló/vasalódeszka

A pihentető alváshoz

  • Sötétítőfüggöny
  • Ébresztőóra
  • Összecsukható ágy/pótágy (felár ellenében)

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Kád zuhanyzóval
  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
  • Törölközők

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes újságok
  • Ingyenes wifi és vezetékes internet
  • Ingyenes helyi hívások

Étkezés és italok

  • Hűtőszekrény
  • Mikrohullámú sütő

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában

Díjak és szabályzatok

Visszatérítendő előlegek

  • Kárrendezési letét: 100 USDtartózkodásonként

Gyermekek és pótágyak

  • Pótágy felár ellenében rendelkezésre áll

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
  • Házi kedvencek házi kedvencenként és éjszakánként 20.00 USD külön díj ellenében hozhatók

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A bejelentkezéskor megadott hitelkártyán lévő névnek és a szobafoglaláskor használt névnek egyeznie kell.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Americas Best Value Inn Hotel Louisville
Americas Best Value Inn Louisville
Motel 6 Louisville Airport Hotel Louisville
Americas Best Value Inn Louisville Hotel
Hotel Americas Best Value Inn Louisville Louisville
Louisville Americas Best Value Inn Louisville Hotel
Hotel Americas Best Value Inn Louisville
Americas Best Value Inn Louisville Louisville
Americas Best Value Inn Hotel
Americas Best Value Inn
Americas Best Value Louisville
Americas Louisville Louisville
Americas Best Value Inn Louisville Hotel
Americas Best Value Inn Louisville Louisville
Americas Best Value Inn Louisville Hotel Louisville

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Baymont by Wyndham Louisville Southwest háziállatok behozatalát?

Igen, kisállatok is szívesen látottak a szálláshelyen. Egy 20.00 USD összegű díjat számítanak fel házi kedvencenként, éjszakánként. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak..

Kínál Baymont by Wyndham Louisville Southwest helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Baymont by Wyndham Louisville Southwest bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 6:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00. Gyorsított kijelentkezés igénybe vehető.

Rendelkezik Baymont by Wyndham Louisville Southwest helyszíni kaszinóval?

Nem, ez a kellemes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben ilyen lehetőség is kínálkozik: Horseshoe Southern Indiana Kaszinó (27 perc autóval).

Mit csinálhatok Baymont by Wyndham Louisville Southwest területén és a közelben?

Élvezd a kikapcsolódási lehetőségeket, mint például kerékpározás, túrázás és ejtőernyős ugrás, és fejleszd a technikádat a közeli golfpályán.