Kiadó nyaralók
Seaside Home on the Space Coast w/ Beach Access!
Szálláshely besorolása: 4
Családbarát apartman Indialantic területén, ahol kandalló és konyha áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Seaside Home on the Space Coast w/ Beach Access! képgalériája





Apartman legfeljebb 10 perces autóútra található Floridai Műszaki Intézet közelében. A kellemes apartmanok szolgáltatásai: konyha, kandalló, terasz.
Teljes apartman
2 hálószoba2 fürdőszoba6 férőhely
Népszerű szolgáltatások
- Konyha
- Mosoda
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
Főbb szolgáltatások (4)
Főbb szolgáltatások (4)
- Nyilvános parton
- Strandlepedők
- Légkondicionálás
- Játszótér
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- Ingyenes gyerekágy/csecsemőágy
- Játszótér a helyszínen
- 2 hálószoba
- Konyha
- Saját fürdőszoba
- Nappali
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Paradise Beach Club - Oceanfront and Penthouse Deluxe Condos with Heated Pool
Satellite Beach
Paradise Beach Club - Oceanfront and Penthouse Deluxe Condos with Heated Pool
Satellite Beach
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Állatbarát
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 21 értékelés
8,6
Kiváló
21 értékelés

142 Mediterranean Way
Indian Harbour Beach
142 Mediterranean Way
Indian Harbour Beach
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Állatbarát

Paradise Beach Club - Direct Oceanfront Condos with Heated Pool Pet-Friendly
Satellite Beach
Paradise Beach Club - Direct Oceanfront Condos with Heated Pool Pet-Friendly
Satellite Beach
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Állatbarát
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 6 értékelés
9,0
Csodálatos
6 értékelés

Cocoa Beach House on Banana River: Walk to Ocean!
Cocoa Beach
Cocoa Beach House on Banana River: Walk to Ocean!
Cocoa Beach
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás

206 Ocean View Lane
Indialantic
206 Ocean View Lane
Indialantic
- Konyha
- Mosoda
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás

Indian Harbour Beach Club by Happy Palm Stays
Indian Harbour Beach
Indian Harbour Beach Club by Happy Palm Stays
Indian Harbour Beach
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás

Harbor Island Beach Club - Luxury Waterfront Apartments with Views Pool Dock Private Beach Access
Melbourne Beach
Harbor Island Beach Club - Luxury Waterfront Apartments with Views Pool Dock Private Beach Access
Melbourne Beach
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Állatbarát

Direct Beach Access & View: Satellite Beach Condo!
Satellite Beach
Direct Beach Access & View: Satellite Beach Condo!
Satellite Beach
- Konyha
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 2 értékelés
8,0
Nagyon jó
2 értékelés

Oceanfront Satellite Beach Condo w/ Balcony, Views
Satellite Beach
Oceanfront Satellite Beach Condo w/ Balcony, Views
Satellite Beach
- Konyha
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás

Merritt Island Home w/ Boat Dock on Canal Front!
Merritt Island
Merritt Island Home w/ Boat Dock on Canal Front!
Merritt Island
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Indialantic, FL
A közelben
- Indian Harbor Beach strand - 1 perc gyalog - 0.1 km
- Indialantic strand - 6 perc gyalog - 0.6 km
- Melbourne-i Tengeri Teknős Védelmi Társaság strandja - 17 perc gyalog - 1.5 km
- Melbourne Beach - 5 perc autóval - 3.4 km
- Sebastian Inlet State Park strand - 33 perc autóval - 29.3 km
Közlekedés
- Melbourne, FL (MLB-Orlando Melbourne nemzetközi repülőtér) – 14 perc autóval
- Orlando International Airport (MCO) – 73 perc autóval
- Orlando, Florida (SFB-Orlando Sanford nemzetközi repülőtér) – 93 perc autóval
- Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) – 97 perc autóval
- Daytona Beach, Florida (DAB-Daytona Beach nemzetközi repülőtér) – 98 perc autóval
Éttermek
- Board Walk Bar & Grill – 2 perc autóval
- Bunky's Raw Bar & Seafood Grille – 3 perc autóval
- Long Doggers – 7 perc gyalog
- Indialantic Coffee – 19 perc gyalog
- Lou's Blues Bar & Grill – 5 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Seaside Home on the Space Coast w/ Beach Access!
- Apartman legfeljebb 10 perces autóútra található Floridai Műszaki Intézet közelében. A kellemes apartmanok szolgáltatásai: konyha, kandalló, terasz.
Dióhéjban
Property size
- 1 apartment
Érkezés/távozás
- Bejelentkez és kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: 0:00
- Érintés nélküli bejelentkezés
- Kijelentkezési idő: 10:00
- Érintés nélküli kijelentkezés
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A bejelentkezés nem a szálláshelyen zajlik, hanem a következő helyen: [apartment]
- A vendégeknek előzetesen fel kell venniük a kapcsolatot a szálláshellyel a bejelentkezési tudnivalókért.
- Kérjük, érkezése előtt legalább 48 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
Kisállatok
- Házi kedvencek hozhatók
- Segítőállatok hozhatók
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
- Ingyenes parkolás a közelben
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Vízpart
- Privát partszakasz
- Strandlepedők
Internetkapcsolat
- Ingyenes wifi
Parkolás és közlekedés
- Ingyenes egyéni parkolás helyben
- Ingyenes parkolás a szálláshely körzetében
Családbarát
- Gyerekágy/csecsemőágy (ingyenes)
- Játszótér
- Etetőszék
Konyha
- Főzőlap
- Mikrohullámú sütő
- Sütő
- Mosogatógép
- Kávédaráló
- Fűszerek
- Főzőedények/tányérok/evőeszközök
- Turmixgép
- Papírtörlő
Hálószobák
- 2 hálószoba
- Ágynemű
Fürdőszobák
- 2 több fürdőszoba
- Zuhanyzó
- Törölköző
Nappali lakrész
- Kandalló
- Külön nappali
Szórakozás
- Tévé
- DVD-lejátszó
- könyvek
- játékok
Külső területek
- Terasz
- Grillező/szalonnasütő
- Teleszkóp/távcső
Ruhatisztítás
- Mosógép és szárítógép
Kényelem
- Légkondicionálás
- Mennyezeti ventilátor
- Fűtés
Állatok
- A díjak a segítőállatokra nem vonatkoznak
- Állatbarát szálláshely
Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek
- Dohányfüstmentes szállás
Kényelmi szolgáltatások, felszereltség
- Vasaló/vasalódeszka
Biztonsági felszereltség
- Van szén-monoxid-érzékelő (a házigazda jelezte, hogy a szálláshelyen van szén-monoxid-érzékelő)
- Van füstérzékelő (a házigazda jelezte, hogy van füstérzékelő a szálláshelyen)
Díjak és szabályzatok
Kisállatok
- Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A házigazda jelezte, hogy van szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen.
A házigazda jelezte, hogy van füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Más néven:
Beachfront Indialantic House w/ Furnished Patio!
Seaside Home on the Space Coast w/ Beach Access! Apartment
Seaside Home on the Space Coast w/ Beach Access! Indialantic
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi apartman háziállatok behozatalát?
Igen, kisállatok is szívesen látottak a szálláshelyen.
Kínál apartman helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van apartman bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 16:00 és 0:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00. Érintés nélküli bejelentkezés és kijelentkezés is igénybe vehető.
Seaside Home on the Space Coast w/ Beach Access! kínál konyhát vagy teakonyhát?
Igen, a szálláshoz tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: turmixgép, kávédaráló, főzőedények, tányérok, evőeszközök.
Seaside Home on the Space Coast w/ Beach Access! kínál privát kültéri helyeket?
Igen, mindegyik apartman terasz is tartozik.
Milyen környéken van Seaside Home on the Space Coast w/ Beach Access!?
Seaside Home on the Space Coast w/ Beach Access! elhelyezkedése nagyszerű. Indialantic strand csupán 8 percnyi sétával elérhető, és Indian Harbor Beach strand is csak 2 perc gyalog.