The Cé Hideout

Szálláshely besorolása: 2
Vendégház Brandon területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

The Cé Hideout megfontolásra érdemes szálláslehetőség Brandon felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.

Értékelések

10 ennyiből: 10, A vendégek imádják
Az utazók által legjobbra értékelt

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi

Főbb szolgáltatások (4)

  • Takarítás (igényelhető)
  • A strandtól nem messze
  • Kert
  • Piknikező hely

Az otthon érzése (6)

  • Saját fürdőszoba
  • Külön nappalirész
  • Televízió
  • Kert
  • Terasz
  • Sötétítőfüggöny
A jelenlegi ár 43 216 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 19. – okt. 20.

Szobaopciók

Luxus szoba kétszemélyes vagy két külön ággyal

10-ből 10,0
Kivételes
(4 értékelés)
  • Kilátás a hegyekre
  • 20 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 2 egyszemélyes ágy

Luxus szoba kétszemélyes vagy két külön ággyal

10-ből 10,0
Kivételes
(3 értékelés)
  • Kilátás a tengerre
  • 20 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 2 egyszemélyes ágy

Luxus szoba kétszemélyes vagy két külön ággyal

10-ből 9,4
Kivételes
(3 értékelés)
  • Kertre néző kilátás
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 2 egyszemélyes ágy

Luxus szoba kétszemélyes vagy két külön ággyal

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • Kertre néző kilátás
  • 20 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 2 egyszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Lower Teer, Brandon, Brandon, Kerry, V92 Y27Y

A közelben

  • Brandon-fok - 4 perc autóval - 3.8 km
  • Sandy Bay-i tengerpart - 19 perc autóval - 18.4 km
  • Szent Jakab-templom - 29 perc autóval - 26.6 km
  • Szt. Mária-templom - 29 perc autóval - 27.0 km
  • Dingle-i kikötő - 30 perc autóval - 27.3 km

Közlekedés

  • Killarney (KIR-Kerry) – 67 perc autóval
  • Cahirciveen (CHE-Reeroe) – 133 perc autóval

Éttermek

  • ‪Bolands Bar – ‬20 perc autóval
  • ‪Tomasín Bar – ‬15 perc autóval
  • ‪Murphy's Pub – ‬9 perc gyalog
  • ‪Spillane's Bar & Restaurant – ‬27 perc autóval
  • ‪Forge Wood Fired Pizza – ‬20 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

The Cé Hideout

  • The Cé Hideout megfontolásra érdemes szálláslehetőség Brandon felfedezéséhez. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 4 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 22:00
    • Rendelkezésre áll expressz kijelentkezési lehetőség
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A szokásos bejelentkezési időn kívül érkező vendégek az érkezésük előtt 2 héttel e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépőkódot. Érkezéskor a házigazda fogadja a vendégeket.
    • Kérjük, érkezése előtt legalább 24 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
    • Az érkezés előtt online regisztrálnod kell egy biztonságos linken keresztül
    • A szálláshely a foglalás után egy hivatalos fényképes igazolványod másolatát fogja kérni tőled
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 22:00.
    • A vendégeket virtuális recepció szolgálja ki
    • A vendégeknek a bejelentkezés előtt le kell tölteniük a szálláshely Guest Portal nevű mobilapplikációját
    • A szálláshelyen 11:00 és 7:00 között csendes pihenőidő van.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen

Egyéb információ

    • A szálláshelyen nem szolgálnak fel alkoholt

A szálláshely szolgáltatásai

Időtöltési lehetőségek

  • Strand a közelben

Szolgáltatások

  • Virtuális recepció

Létesítmények

  • Kert
  • Piknikezőhely
  • Kerti bútorok

Akadálymentesítés

  • Sima padló a szobában

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Televízió
  • Műholdas csatornák

Az otthon kényelme

  • Fűtés klímaszabályozóval
  • Vasaló/vasalódeszka (kérésre)

A pihentető alváshoz

  • Sötétítőfüggöny

A pihenés szolgálatában

  • Kövezett terasz
  • Udvar
  • Egyedi berendezés és dekoráció
  • Külön nappalirész
  • Padlófűtés

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás kérésre
  • Útikalauzok/ajánlók
  • Helyi térképek
  • Éttermi ajánlók

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Kései bejelentkezés 22:00 és 0:00 között lehetséges előzetes megbeszélés alapján, 30 EUR kiegészítő díj ellenében.

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szobákban kizárólag regisztrált vendégek szállhatnak meg.
A szálláshelyen nincs lift.
A helyszíni partik és egyéb csoportos események tartása szigorúan tilos.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: betéti kártyák és készpénz.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Szálláshely besorolása

Ez a szálláshely nem rendelkezik Írország Turisztikai Bizottság minősítéssel. Vásárlóink kedvéért saját besorolási rendszerünk alapján biztosítunk egy minősítést.

Más néven:

The Cé Hideout Brandon
The Cé Hideout Guesthouse
The Cé Hideout Guesthouse Brandon

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi The Cé Hideout háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál The Cé Hideout helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van The Cé Hideout bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 22:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00. Gyorsított kijelentkezés igénybe vehető.

Mit csinálhatok The Cé Hideout területén és a közelben?

The Cé Hideout a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: piknikező hely és kert.

The Cé Hideout kínál privát kültéri helyeket?

Igen, minden szobához terasz és udvar is tartozik.

Értékelések

A(z) The Cé Hideout értékelései

10

Kivételes

10

Tisztaság

9,2

Szolgáltatások

9,8

Személyzet és kiszolgálás

10

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

A lovely place to stay! The hosts are super helpful and friendly. The place is so relaxing and beautifully decorated. Would definitely stay here again.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

We loved it here!! Room super clean and beautiful!! Hosts friendly & welcoming
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Can’t say enough great things about the Cé Hideout! Very friendly, affordable, and a neat place to stay.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Superbe logement, très bien entretenu. La chambre est grande, propre fonctionnelle et décorée avec goût . Tout paraît neuf. Pub tout près sur un petit port, très sympa avec feu de tourbe.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

gorgeous place! everything was very clean and very comfortable! The host was incredibly nice and accommodating:)
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Beautiful location, wonderful room and host. Should have stayed longer than 2 nights.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great stay very comfortable
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Very nice location and room, and gracious hosts.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Excellent stay. Super clean, fabulous location, Warm welcome. Great bed. Excellent local pub(Murphys). Plenty of hot water, great communication. Shame we only stayed 1 night So much Ireland so little time
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Scenic location. Wonderful place to stay.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Room was very clean and organized and host supplied water, coffee/tea. We had a later arrival (9 pm) and host was very welcoming and spoke with us about our travels and plans for our stay. Let us know about the local area and was around if we needed anything. Only spent one night but felt very comfortable and would definitely stay again on my next visit to the Dingle Peninsula!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

La chambre était spacieuse et le lit très confortable. Nous aurions aimé un peu plus d’équipements, tel un mini frigo et grille-pain surtout qu’il n’y avait pas de resto proche pour le petit déjeuner. Sinon tout était parfait.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Lovely people, lovely place :)
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Beautiful property with amazing views of the mountains. Very clean. Staff was very friendly. Would recommend.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

The host was welcoming and very accommodating. Loved our stay!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Charming place alongside a bay. A short walk away from a small pub and a pier. Clean, large room with beautiful views!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Camera confortevole con bagno spazioso e doccia spaziosa, letto molto comodo. Personale eccezionale. Luogo curatissimo sia dentro che fuori.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Très agréable.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Very modern, clean room. Facilities were top notch. We had a great time hiking and exploring nearby. Deirdre was a wonderful host.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Brilliantly located in the heart of Heavens Gate
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

AMAZING

unforgetbable, unexpected, great, as always the people make the difference and th place itself is great
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Beautiful place!

Host were very friendly and welcoming. Room was immaculate and very comfortable.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Our stay at The Cé Hideout in Brandon, County Kerry was nothing short of wonderful. From the moment we arrived, the host made us feel genuinely welcome warm, attentive, and incredibly thoughtful throughout our visit.it truly felt like home What truly stood out was how herchildren were also part of the experience; they were kind, helpful, and added such a lovely, personal touch that made the stay feel even more special.The room itself was spotless, clearly cared for with great attention to detail. The beds were exceptionally comfortable, making it easy to unwind after a day of exploring the area. Waking up each morning was a treat, thanks to the spectacular view peaceful, scenic, and exactly what you hope for when staying in such a beautiful part of Ireland.All in all, The Cé Hideout offers not just a place to stay, but a warm and memorable experience. Highly recommended for anyone looking for comfort, charm, and genuine hospitality.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

A beautiful Bed & Breakfast building configured accommodation (*just to be clear though, no breakfast is served here). Wish we had the time to stay here a lot longer than 1 night, but glad we chose this place.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

We had an exceptional stay at this property. The accommodations were spacious, impeccably clean, and thoughtfully appointed, with a large, comfortable bed that ensured a restful night's sleep. The host was genuinely outstanding—welcoming, attentive, and eager to make our visit as enjoyable as possible. Her recommendations for local attractions, activities, and dining options were invaluable and greatly enhanced our experience. The property is situated in a pleasant, convenient location with easy access to a variety of attractions and excursions. Every aspect of our stay exceeded expectations, and it was clear that great care had been taken to provide guests with a comfortable and memorable experience. We would enthusiastically recommend this property to anyone seeking high-quality accommodations and exceptional hospitality at a bargain price!! It's even nicer than majority of high class hotels!! 10/10 stars! ❤️