Teljes nyaraló
Luces de la Ciudad by Kokopelli Property Management
Szálláshely besorolása: 2.5
Nyaralóház a(z) Santa Fe-i Főtér közelében, ahol kandalló áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Luces de la Ciudad by Kokopelli Property Management képgalériája





Nyaralóház Santa Fe-i Főtér és Loretto kápolna közelében, autóval mindössze 5 percre található. Az éhes vendégeket étterem várja, a nap végi lazításról pedig pezsgőfürdő gondoskodik. A szálláshelyen konyha, kandalló és bútorozott erkély vagy terasz nyújt további kényelmet a vendégeknek.
Teljes nyaraló
4 hálószoba4 fürdőszoba8 férőhely
Népszerű szolgáltatások
- Konyha
- Mosoda
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Légkondicionálás
- Étterem
Főbb szolgáltatások (5)
Főbb szolgáltatások (5)
- Étterem
- Pezsgőfürdő
- Légkondicionálás
- Játékterem
- Gázgrill
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- 4 hálószoba
- Konyha
- Saját fürdőszoba
- Külön étkezőhelyiség
- Nappali
- Televízió
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Gomez Gardens by Kokopelli Property Management
Don Diego
Gomez Gardens by Kokopelli Property Management
Don Diego
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 6 értékelés
9,0
Csodálatos
6 értékelés

Fiddler's Retreat by Kokopelli Property Management
Historic Eastside övezet
Fiddler's Retreat by Kokopelli Property Management
Historic Eastside övezet
- Konyha
- Mosoda
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított

Rexie's Place by Kokopelli Property Management
Torreon
Rexie's Place by Kokopelli Property Management
Torreon
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 3 értékelés
8,0
Nagyon jó
3 értékelés

Harmony House by Kokopelli Property Management
Historic Eastside övezet
Harmony House by Kokopelli Property Management
Historic Eastside övezet
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes wifi
- Étterem

Sunset Haven by Kokopelli Property Management
Santa Fe
Sunset Haven by Kokopelli Property Management
Santa Fe
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 1 értékelés
10
Kivételes
1 értékelés

Moonstar by Kokopelli Property Management
Délkelet Santa Fe
Moonstar by Kokopelli Property Management
Délkelet Santa Fe
- Mosoda
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 2 értékelés
8,0
Nagyon jó
2 értékelés

Casa Columbia by Kokopelli Property Management
Southside
Casa Columbia by Kokopelli Property Management
Southside
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi

Traditional-style Adobe Casita - Walk to Dtwn
North Hills negyed
Traditional-style Adobe Casita - Walk to Dtwn
North Hills negyed
- Medence
- Konyha
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 1 értékelés
10
Kivételes
1 értékelés

The Nicho House: 4BD Ultra-Modern Adobe: Walk to Plaza
Southside
The Nicho House: 4BD Ultra-Modern Adobe: Walk to Plaza
Southside
- Mosoda
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 1 értékelés
10
Kivételes
1 értékelés

Rio Grande Retreat by Kokopelli Property Management
Northeast
Rio Grande Retreat by Kokopelli Property Management
Northeast
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

412 Graham Ave, Santa Fe, NM, 87501
A közelben
- Santa Fe River Park - 19 perc gyalog - 1.6 km
- Santa Fe Nemzeti Temető - 10 perc autóval - 1.5 km
- Guadalupei Nuestra Señora-szentély - 12 perc autóval - 3.0 km
- Santa Fe-i Főtér - 13 perc autóval - 3.4 km
- Loretto kápolna - 13 perc autóval - 3.4 km
Közlekedés
- Santa Fe, Új-Mexikó (SAF-Santa Fe városi repülőtér) – 16 perc autóval
- Los Alamos, Új-Mexikó (LAM-Los Alamos County) – 39 perc autóval
- Albuquerque Sunport nemzetközi repülőtér (ABQ) – 67 perc autóval
- Santa Fe-i buszpályaudvar – 9 perc autóval
- Lamy vasútállomás – 27 perc autóval
Éttermek
- Burger King – 19 perc gyalog
- Starbucks – 3 perc autóval
- Yalla Shawarma – 20 perc gyalog
- Panda Express – 3 perc autóval
- Atrisco Cafe & Bar – 3 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Luces de la Ciudad by Kokopelli Property Management
- Nyaralóház Santa Fe-i Főtér és Loretto kápolna közelében, autóval mindössze 5 percre található. Az éhes vendégeket étterem várja, a nap végi lazításról pedig pezsgőfürdő gondoskodik. A szálláshelyen konyha, kandalló és bútorozott erkély vagy terasz nyújt további kényelmet a vendégeknek.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- Privát nyaraló
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
- A bejelentkezés alsó korhatára: 25 év
- Kijelentkezési idő: 10:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A bejelentkezés nem a szálláshelyen zajlik, hanem a következő helyen: [at the property]
- A vendégek megkapják a belépéshez szükséges részleteket (a belépőkódot).
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 25
Kisállatok
- Kisállatok hozhatók (csak kutyák, összesen 2, egyenként legfeljebb 50 font súlyig)*
- Segítőállatok hozhatók
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
- Korlátozott helyszíni parkolási lehetőség
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Síelés
- Síelési lehetőség a közelben
Medence és wellness
- Hidromasszázskád
Parkolás és közlekedés
- Ingyenes egyéni parkolás helyben
- Korlátozott helyszíni parkolás
Konyha
- Hűtőszekrény
- Főzőlap
- Mikrohullámú sütő
- Sütő
- Mosogatógép
- Főzőedények/tányérok/evőeszközök
Étkezés
- Étterem
Hálószobák
- 4 hálószoba
- Ágynemű
Fürdőszobák
- 4 több fürdőszoba
- Fürdőkád vagy zuhanyzó
- Törölköző
- Sampon
- Toalettpapír
- Ingyenes piperecikkek
- Szappan
Nappali lakrész
- Kandalló
- Külön nappali
- Külön étkezőhelyiség
- Külön nappalirész
Szórakozás
- 60 hüvelyk képátmérőjű síkképernyős tévé digitális csatornákkal
- biliárdasztal
- játékterem
Külső területek
- Kerti bútorokkal berendezett erkély vagy terasz
- Udvar
- Gázgrill
- Kerti bútorok
Ruhatisztítás
- Szárítóg ép
Helyiségek munkavégzéshez
- Mobil munkaállomás laptophoz
Kényelem
- Légkondicionálás
- Fűtés
Állatok
- A díjak a segítőállatokra nem vonatkoznak
- Állatbarát szálláshely
- 75 USDházi kedvencenkénttartózkodásonként
- Összesen 2 (súlyhatár kisállatonként: 50 font)
- Kutyabarát szálláshely (más kisállat nem hozható)
Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek
- Lift nem áll rendelkezésre
- Dohányfüstmentes szállás
Időtöltési lehetőségek
- Túrázási/kerékpározási lehetőség a közelben
Biztonsági felszereltség
- Van szén-monoxid-érzékelő (a házigazda jelezte, hogy a szálláshelyen van szén-monoxid-érzékelő)
- Van füstérzékelő (a házigazda jelezte, hogy van füstérzékelő a szálláshelyen)
- Tűzoltó készülék
Általános jellemzők
- Egyedi dekoráció
- Egyedi berendezés
Díjak és szabályzatok
Kisállatok
- Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
- Házi kedvencek házi kedvencenként és tartózkodásonként 75 USD külön díj ellenében hozhatók
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda jelezte, hogy van szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen.
A házigazda jelezte, hogy van füstérzékelő a szálláshelyen.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
A szálláshely regisztrációs száma: STR-156654
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Más néven:
Luces de la Ciudad Cottage
Luces de la Ciudad Santa Fe
Luces de la Ciudad Cottage Santa Fe
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi nyaralóház háziállatok behozatalát?
Igen, kutyák tartózkodhatnak a szálláshelyen – legfeljebb 2 kisállat, egyenként legfeljebb 50 font súlyig hozható. Egy 75 USD összegű díjat számítanak fel házi kedvencenként, tartózkodásonként. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak..
Kínál nyaralóház helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető. A parkolóhelyek száma korlátozott.
Mikor van nyaralóház bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 16:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.
Mit csinálhatok Luces de la Ciudad by Kokopelli Property Management területén és a közelben?
Télen síelés kínál kellemes kikapcsolódást a közelben. A lejtőkön eltöltött nap végén mártózz meg a pezsgőfürdőben, vagy kapcsolódj ki a többi szolgáltatással, melyek között a következőket találod: játékterem.
Található étterem nyaralóház területén vagy környékén?
Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.
Luces de la Ciudad by Kokopelli Property Management kínál konyhát vagy teakonyhát?
Igen, a szálláshoz tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: főzőedények, tányérok, evőeszközök, hűtőszekrény, mikrohullámú sütő.
Luces de la Ciudad by Kokopelli Property Management kínál privát kültéri helyeket?
Igen, a szálláshely erkély és udvar is tartozik.
Milyen környéken van Luces de la Ciudad by Kokopelli Property Management?
Luces de la Ciudad by Kokopelli Property Management Casa Solana területén várja vendégeit. Santa Fe River Park mindössze 20 perc sétával elérhető.