Teljes apartman
2 Bed-sleeps 4-mtn View-private Pool & Terrace
Szálláshely besorolása: 3
Apartman Oria területén, ahol konyha és erkély áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) 2 Bed-sleeps 4-mtn View-private Pool & Terrace képgalériája





Apartman megfontolásra érdemes szálláslehetőség Oria felfedezéséhez. A vendégeket szabadtéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás. A szálláshelyen kert, konyha és mosógép és szárító is szolgálja a vendégek kényelmét.
Értékelések
8,48,4 ennyiből: 10
Nagyon jó
Teljes apartman
2 hálószoba1 fürdőszoba4 férőhely
Népszerű szolgáltatások
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Hűtőszekrény
Főbb szolgáltatások (3)
Főbb szolgáltatások (3)
- 4 apartman
- Szabadtéri medence
- Kert
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- 2 hálószoba
- Konyha
- Saját fürdőszoba
- Televízió
- Kert
- Mosógép és szárító
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Hotel Valle del Este Golf Spa
Vera
Hotel Valle del Este Golf Spa
Vera
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Állatbarát
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 399 értékelés
8,6
Kiváló
399 értékelés
Az ár 47 858 Ft
47 858 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 13. – szept. 14.

Hotel Molino de Enmedio
Hueneja
Hotel Molino de Enmedio
Hueneja
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
9.6 ennyiből: 10, Kivételes, 19 értékelés
9,6
Kivételes
19 értékelés
Az ár 54 773 Ft
54 773 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 8. – szept. 9.

Sercotel Riscal
Puerto Lumbreras
Sercotel Riscal
Puerto Lumbreras
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 21 értékelés
9,0
Csodálatos
21 értékelés
Az ár 29 005 Ft
29 005 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 16. – szept. 17.

El Oasis Morado
Lorca
El Oasis Morado
Lorca
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
9.6 ennyiből: 10, Kivételes, 4 értékelés
9,6
Kivételes
4 értékelés
Az ár 31 469 Ft
31 469 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 26. – aug. 27.

Casona Granado
Sorbas
Casona Granado
Sorbas
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Repülőtéri transzfer
- Állatbarát
9.8 ennyiből: 10, Kivételes, 26 értékelés
9,8
Kivételes
26 értékelés
Az ár 53 097 Ft
53 097 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 25. – szept. 26.

Apartamentos Mexico
Vera
Apartamentos Mexico
Vera
- Medence
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 79 értékelés
8,0
Nagyon jó
79 értékelés

Hotel Velez
Velez Rubio
Hotel Velez
Velez Rubio
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 4 értékelés
10
Kivételes
4 értékelés
Az ár 24 391 Ft
24 391 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 7. – szept. 8.

La Marmita de Ahlam
Fondon
La Marmita de Ahlam
Fondon
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 22 értékelés
9,0
Csodálatos
22 értékelés
Az ár 25 125 Ft
25 125 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 27. – aug. 28.

Mediterráneo Bay Hotel & Resort
Roquetas de Mar
Mediterráneo Bay Hotel & Resort
Roquetas de Mar
- Medence
- Wellnessfürdő
- Ingyenes wifi
- Étterem
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 72 értékelés
8,0
Nagyon jó
72 értékelés
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről
Oria, Andalusia
A közelben
- Granada Geopark - 29 perc autóval - 33.9 km
- Casa Ibanez Múzeum - 30 perc autóval - 31.0 km
- Vera főtere - 49 perc autóval - 64.5 km
- Valle del Este Golfklub - 51 perc autóval - 69.2 km
- Desert Springs Golfklub - 57 perc autóval - 69.0 km
Részletek a szálláshelyről
2 Bed-sleeps 4-mtn View-private Pool & Terrace
- Apartman megfontolásra érdemes szálláslehetőség Oria felfedezéséhez. A vendégeket szabadtéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás. A szálláshelyen kert, konyha és mosógép és szárító is szolgálja a vendégek kényelmét.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 4 apartman
Érkezés/távozás
- A bejelentkezés vége: 15:00
- Kijelentkezési idő: 11:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A vendégek e-mailt kapnak a bejelentkezési tudnivalókról.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
A szálláshely szolgáltatásai
Medence és wellness
- Szabadtéri medence
Internetkapcsolat
- Ingyenes wifi
Parkolás és közlekedés
- Ingyenes egyéni parkolás helyben
Konyha
- Hűtőszekrény
- Főzőlap
- Mikrohullámú sütő
- Sütő
- Kenyérpirító
- Elektromos vízforraló
- Főzőedények/tányérok/evőeszközök
Hálószobák
- 2 hálószoba
- Ágynemű
Fürdőszobák
- 1 fürdőszoba
- Zuhanyzó
- Toalettpapír
- Törölköző
- Hajszárító
Szórakozás
- Tévé
Külső területek
- Erkély
- Udvar
- Kert
Ruhatisztítás
- Mosógép/szárító
Kényelem
- Fűtés
Állatok
- Háziállat nem engedélyezett
Kényelmi szolgáltatások, felszereltség
- Vasaló/vasalódeszka
Biztonsági felszereltség
- Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
- Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)
Általános jellemzők
- 4 szoba
- Külső folyosóról történő megközelítés
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 1000 GBP. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Más néven:
Vista Almendra Captivating 2-bed Apartment in Oria Oria
Vista Almendra Captivating 2-bed Apartment in Oria Apartment
Gyakran ismételt kérdések
Rendelkezik apartman úszómedencével vagy uszodával?
Igen, szabadtéri medence várja a vendégeket.
Engedélyezi apartman háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál apartman helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van apartman bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
A bejelentkezésre eddig van lehetőség: 15:00. Kijelentkezési idő: 11:00.
Mit csinálhatok 2 Bed-sleeps 4-mtn View-private Pool & Terrace területén és a közelben?
2 Bed-sleeps 4-mtn View-private Pool & Terrace a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: kültéri medence és kert.
2 Bed-sleeps 4-mtn View-private Pool & Terrace kínál konyhát vagy teakonyhát?
Igen, a szálláshoz tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: kenyérpirító, főzőedények, tányérok, evőeszközök, hűtőszekrény.
2 Bed-sleeps 4-mtn View-private Pool & Terrace kínál privát kültéri helyeket?
Igen, mindegyik apartman erkély és udvar is tartozik.