Teljes apartman
2-bed Penthouse Apartment
Szálláshely besorolása: 3.5
Apartman Torre-Pacheco területén, ahol szabadtéri medence áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) 2-bed Penthouse Apartment képgalériája





Élvezd Torre-Pacheco hangulatát 2-bed Penthouse Apartment vendégeként. A vendégeket szabadtéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás. A kellemes apartmanok olyan extra szolgáltatásokat is kínálnak, mint például konyha, mosógép és szárító, illetve erkély és mély merülőkád.
Értékelések
7,67,6 ennyiből: 10
Jó
Teljes apartman
2 hálószoba1 fürdőszoba4 férőhely
Népszerű szolgáltatások
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Hűtőszekrény
Főbb szolgáltatások (3)
Főbb szolgáltatások (3)
- 4 apartman
- Szabadtéri medence
- Kert
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- 2 hálószoba
- Konyha
- Saját fürdőszoba
- Kert
- Mosógép és szárító
- Mély merülőkád
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Stylish 2-bed Apartment Overlooking the Fairways
Torre-Pacheco
Stylish 2-bed Apartment Overlooking the Fairways
Torre-Pacheco
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről
Terrazas de la Torre Resort, 288-1-B Las Terrazas de la Torre, Torre-Pacheco, MC, 30709
A közelben
- Saurines de la Torre Golfüdülőhely - 2 perc autóval - 0.8 km
- Cabezo Gordo (kőformáció) - 11 perc autóval - 11.1 km
- Mar Menor-öböl - 19 perc autóval - 25.1 km
- Roda Golf - 20 perc autóval - 25.1 km
- Mar Menor Golf - 22 perc autóval - 18.8 km
Közlekedés
- Corvera (RMU-Región de Murcia nemzetközi repülőtér) – 20 perc autóval
- Balsicas-Mar Menor vasútállomás – 7 perc autóval
- Torre-Pacheco vasútállomás – 16 perc autóval
- Murcia (XUT-Murcia del Carmen pályaudvar) – 31 perc autóval
Éttermek
- The Wood House en La Torre Golf Resort – 9 perc autóval
- Honey's Bar – 7 perc autóval
- La Cervecería – 7 perc autóval
- Pino's Bar – 9 perc autóval
- Rangla Punjab – 9 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
2-bed Penthouse Apartment
- Élvezd Torre-Pacheco hangulatát 2-bed Penthouse Apartment vendégeként. A vendégeket szabadtéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás. A kellemes apartmanok olyan extra szolgáltatásokat is kínálnak, mint például konyha, mosógép és szárító, illetve erkély és mély merülőkád.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 4 apartman
Érkezés/távozás
- A bejelentkezés vége: 15:00
- Kijelentkezési idő: 10:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A vendégek e-mailt kapnak a bejelentkezési tudnivalókról.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
A szálláshely szolgáltatásai
Medence és wellness
- Szabadtéri medence
Internetkapcsolat
- Ingyenes wifi
Parkolás és közlekedés
- Ingyenes egyéni parkolás helyben
Családbarát
- Etetőszék
Konyha
- Hűtőszekrény
- Főzőlap
- Mikrohullámú sütő
- Sütő
- Mosogatógép
- Elektromos vízforraló
- Kenyérpirító
Hálószobák
- Ágynemű
Fürdőszobák
- Zuhanyzó/kád kombinációja
- Mély merülőkád
- Törölköző
Külső területek
- Erkély
- Udvar
- Kert
Ruhatisztítás
- Mosógép/szárító
Állatok
- Háziállat nem engedélyezett
Kényelmi szolgáltatások, felszereltség
- Vasaló/vasalódeszka
Biztonsági felszereltség
- Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
- Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)
Általános jellemzők
- 4 szoba
- Külső folyosóról történő megközelítés
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 1000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Más néven:
2 Bed Penthouse
2-bed Penthouse Apartment Apartment
2-bed Penthouse Apartment Torre-Pacheco
2-bed Penthouse Apartment Apartment Torre-Pacheco
Gyakran ismételt kérdések
Rendelkezik 2-bed Penthouse Apartment úszómedencével vagy uszodával?
Igen, szabadtéri medence várja a vendégeket.
Engedélyezi 2-bed Penthouse Apartment háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál 2-bed Penthouse Apartment helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van 2-bed Penthouse Apartment bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
A bejelentkezésre eddig van lehetőség: 15:00. Kijelentkezési idő: 10:00.
Mit csinálhatok 2-bed Penthouse Apartment területén és a közelben?
2-bed Penthouse Apartment a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: kültéri medence és kert.
Kínál 2-bed Penthouse Apartment privát pezsgőfürdőt?
Igen, mindegyik apartman mély merülőkád tartozik.
2-bed Penthouse Apartment kínál konyhát vagy teakonyhát?
Igen, a szálláshoz tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: kenyérpirító, hűtőszekrény, mikrohullámú sütő.
2-bed Penthouse Apartment kínál privát kültéri helyeket?
Igen, mindegyik apartman erkély és udvar is tartozik.
Milyen környéken van 2-bed Penthouse Apartment?
2-bed Penthouse Apartment Saurines de la Torre Golfüdülőhely 17 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.