Teljes apartman
NBL Aptos no centro de Porto Alegre
Szálláshely besorolása: 3
Apartman Porto Alegre területén
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) NBL Aptos no centro de Porto Alegre képgalériája





NBL Aptos no centro de Porto Alegre megfontolásra érdemes szálláslehetőség Porto Alegre felfedezéséhez.
Teljes apartman
1 fürdőszoba
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
Főbb szolgáltatások (1)
Főbb szolgáltatások (1)
- 5 dohányfüstmentes apartman
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Charming Studio With Pool in POA Grb0917
Rio Branco
Charming Studio With Pool in POA Grb0917
Rio Branco
- Medence
- Mosoda
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 2 értékelés
10
Kivételes
2 értékelés
Az ár 27 767 Ft
27 767 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 9. – szept. 10.

Charlie Connect PUC
Partenon
Charlie Connect PUC
Partenon
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes wifi
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 32 értékelés
8,0
Nagyon jó
32 értékelés
Az ár 19 335 Ft
19 335 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.

Dubin Flat
Rio Branco
Dubin Flat
Rio Branco
- Teakonyha
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Hűtőszekrény
Az ár 14 780 Ft
14 780 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 11. – szept. 12.

Apartamento Redenção
Santana
Apartamento Redenção
Santana
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.8 ennyiből: 10, Kivételes, 8 értékelés
9,8
Kivételes
8 értékelés
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Rua Dona Eugênia 415, Porto Alegre, RS, 90630-150
A közelben
- Rio Grande do Sul-i Szövetségi Egyetem - 6 perc gyalog - 0.5 km
- Farroupilha Park - 15 perc gyalog - 1.3 km
- Araujo Vianna koncertterem - 19 perc gyalog - 1.7 km
- Moinhos de Vento Park - 4 perc autóval - 2.3 km
- Hírességek sétánya - 5 perc autóval - 2.6 km
Közlekedés
- Porto Alegre (POA-Salgado Filho nemzetközi repülőtér) – 17 perc autóval
- Canoasi Légi Támaszpont (QNS) – 34 perc autóval
Éttermek
- McDonald's – 7 perc gyalog
- Biere Baguette – 9 perc gyalog
- Moita Lanches – 5 perc gyalog
- El Farol – 9 perc gyalog
- Espaço Veganista – 5 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
NBL Aptos no centro de Porto Alegre
- NBL Aptos no centro de Porto Alegre megfontolásra érdemes szálláslehetőség Porto Alegre felfedezéséhez.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 5 apartman
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 20:00
- Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 11:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A vendégek az érkezésük előtt 48 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat. Érkezéskor a házigazda fogadja a vendégeket..
- Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 20:00.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Gyermekek
- A szülőknek magukkal vinniük a gyermek születési anyakönyvi kivonatát és fényképes személyazonosító okmányát*
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))
Parkolás
- A helyszínen nincs parkolási lehetőség
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Internetkapcsolat
- Ingyenes wifi, sebesség: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz)
Parkolás és közlekedés
- A helyszínen nincs parkolási lehetőség
Étel és ital
- Főzőedények/tányérok/evőeszközök
Fürdőszobák
- Zuhanyzó
- Toalettpapír
- Sampon
- Szappan
Állatok
- Háziállat nem engedélyezett
Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek
- Ha különleges akadálymentesítési igényeid vannak, fordulj a szálláshelyhez a foglalási visszaigazolásban megadott elérhetőségein.
- Lift
- Liftajtó szélessége (cm) 80
- Dohányfüstmentes szállás
Kényelmi szolgáltatások, felszereltség
- Vasaló/vasalódeszka
Biztonsági felszereltség
- Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
- Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)
Általános jellemzők
- 5 szoba
Díjak és szabályzatok
Opcionális extrák
- 20:00 és 0:00 közötti kései bejelentkezésre felár ellenében van lehetőség
Gyermekek és pótágyak
- A 18 év alatti gyermekkel utazó szülőnek vagy a gyermek más törvényes képviselőjének bejelentkezéskor be kell mutatnia a gyermek születési anyakönyvi kivonatát és fényképes személyazonosító okmányát (pl. útlevél). A Brazíliába érkező külföldi utazók esetében, ha csak az egyik szülő utazik a gyermekkel, neki a gyermek születési anyakönyvi kivonatán és fényképes személyazonosító okmányán túl egy közjegyző által hitelesített hivatalos utazási engedélyt is be kell mutatnia, amelyen a másik szülő aláírása is szerepel. Amennyiben a szülő vagy a törvényes képviselő adott esetben nem képes vagy nem hajlandó a fenti engedélyt megadni, a gyermek csak bírói felhatalmazással utazhat. A gyermekekkel Brazíliába utazók az út előtt mindenképp vegyék fel a kapcsolatot a brazil konzulátussal bővebb felvilágosításért.
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Más néven:
NBL Aptos no centro de Porto Alegre
NBL Aptos no centro de Porto Alegre Apartment
NBL Aptos no centro de Porto Alegre Porto Alegre
NBL Aptos no centro de Porto Alegre Apartment Porto Alegre
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi NBL Aptos no centro de Porto Alegre háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál NBL Aptos no centro de Porto Alegre helyszíni parkolási lehetőséget?
Sajnos NBL Aptos no centro de Porto Alegre nem rendelkezik saját parkolóval.
Mikor van NBL Aptos no centro de Porto Alegre bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 15:00 és 20:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.
Milyen környéken van NBL Aptos no centro de Porto Alegre?
NBL Aptos no centro de Porto Alegre elhelyezkedése nagyszerű. Rio Grande do Sul-i Szövetségi Egyetem csupán 10 percnyi sétával elérhető, és Araujo Vianna koncertterem is csak 18 perc gyalog.