Teljes apartman·Magánszállásadó
Elisa Dependance Centro
Apartman kényelmes távolságra van ettől: Salerno Tengerészeti Terminál
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Elisa Dependance Centro képgalériája





Elisa Dependance Centro vendégeként Salerno Tengerészeti Terminál csak 10 perc lesz autóval. A hangulatos apartmanok síkképernyős televízió és ingyenes wifi jóvoltából még kényelmesebbek.
Értékelések
8,08,0 ennyiből: 10
Nagyon jó
Teljes apartman
1 hálószoba
Népszerű szolgáltatások
- Mosoda
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Nemdohányzó
Főbb szolgáltatások (6)
Főbb szolgáltatások (6)
- 2 dohányfüstmentes apartman
- Egyéni parkolás (felár ellenében)
- Légkondicionálás
- Poggyászok tárolása lehetséges
- Kirándulás/belépőjegyek foglalása
- Zárható szekrény rendelkezésre áll
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

B&B Le Maioliche
Vietri sul Mare
B&B Le Maioliche
Vietri sul Mare
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Nemdohányzó
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 1 értékelés
10
Kivételes
1 értékelés

B&B palazzo della guardia
Vietri sul Mare
B&B palazzo della guardia
Vietri sul Mare
- Ingyenes reggeli
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 10 értékelés
9,4
Kivételes
10 értékelés

Palazzo Carrano
Vietri sul Mare
Palazzo Carrano
Vietri sul Mare
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
Az ár 50 698 Ft
50 698 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 1. – szept. 2.

Holiday House in Vietri sul Mare ID 4034
Vietri sul Mare
Holiday House in Vietri sul Mare ID 4034
Vietri sul Mare
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

corso Umberto 78, 1, Vietri sul Mare, SA, 84019
A közelben
- Vietri Sul Mare városházája - 1 perc gyalog - 0.0 km
- Keresztelő Szent János-templom - 2 perc gyalog - 0.2 km
- Kerámiamúzeum - 2 perc gyalog - 0.2 km
- Marina di Vietri tengerpart - 7 perc gyalog - 0.6 km
- Crestarella strand - 8 perc gyalog - 0.6 km
Közlekedés
- Salerno (QSR-Costa d'Amalfi) – 31 perc autóval
- Nápoly nemzetközi repülőtere (NAP) – 92 perc autóval
- Vietri sul Mare megállóhely – 4 perc gyalog
- Fratte megálló – 9 perc autóval
- Cava dei Tirreni vasútállomás – 11 perc autóval
Éttermek
- Ristorante Evù – 1 perc gyalog
- Il Risorgimento – 13 perc gyalog
- Pizzeria Antica Bagnara – 11 perc gyalog
- Acqua Ramina – 1 perc gyalog
- Evù – 1 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
Elisa Dependance Centro
- Elisa Dependance Centro vendégeként Salerno Tengerészeti Terminál csak 10 perc lesz autóval. A hangulatos apartmanok síkképernyős televízió és ingyenes wifi jóvoltából még kényelmesebbek.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 2 apartman
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 23:30
- Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 10:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A bejelentkezés nem a szálláshelyen zajlik, hanem a következő helyen: [Via Ospizio n. 12 - Vietri sul Mare]
- A vendégek az érkezésük előtt 48 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat. Érkezéskor a házigazda fogadja a vendégeket..
- Kérjük, érkezése előtt legalább 48 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
- Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 12:00.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
Parkolás
- Helyszíni parkolás csak kérésre
- Egyéni parkolás a helyszínen (10 EURnaponta, korlátlan ki- és beállási lehetőséggel)
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Internetkapcsolat
- Ingyenes wifi
Parkolás és közlekedés
- Helyszíni parkolási lehetőség kérésre
- Egyéni parkolás a helyszínen (10 EURnaponta, tetszőleges számú be- és kiállási lehetőséggel)
Fürdőszobák
- Bidé
Szórakozás
- Síkképernyős tévé műholdas csatornákkal
Ruhatisztítás
- Mosógép
Kényelem
- Légkondicionálás
- Fűtés
Állatok
- Háziállat nem engedélyezett
Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek
- Lift nem áll rendelkezésre
- Dohányfüstmentes szállás
Kényelmi szolgáltatások, felszereltség
- Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
- Poggyásztárolási lehetőség
- Zárható szekrény rendelkezésre áll
Biztonsági felszereltség
- Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
- Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)
Általános jellemzők
- 2 szoba
Díjak és szabályzatok
Kötelezően fizetendő díjak
Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
- A város helyi adót vetett ki, amelynek összege 3.00 EUR személyenként, éjszakánként
Gyermekek és pótágyak
- Minden vendégnek – a gyerekeket is beleértve – jelen kell lennie a bejelentkezéskor, és be kell mutatnia hivatalos, fényképes igazolványát vagy útlevelét.
Parkolás
- Egyéni parkolás díja: 10 EUR naponta (tetszőleges számú be- és kiállással)
- A helyszíni parkolás biztosításához a vendégeknek előzetesen kapcsolatba kell lépniük a szálláshellyel
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 5000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
Más néven:
Elisa Dependance Centro Apartment
Elisa Dependance Centro Vietri Sul Mare
Elisa Dependance Centro Apartment Vietri Sul Mare
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Elisa Dependance Centro háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál Elisa Dependance Centro helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen. Az egyéni parkolás költsége 10 EUR naponta.
Mikor van Elisa Dependance Centro bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 14:00 és 23:30 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.
Milyen környéken van Elisa Dependance Centro?
Elisa Dependance Centro elhelyezkedése nagyszerű. Vietri sul Mare megállóhely egy rövid 4 perces sétával elérhető, és Marina di Vietri tengerpart is csupán 10 perc gyalog.