Teljes apartman

MODELLO Sangenjaya by Tranova

Szálláshely besorolása: 3
Apartmanok Tokió területén, ahol konyhák és verandák is rendelkezésre állnak

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

MODELLO Sangenjaya by Tranova vendégeként Sibuja állomás és Tokyo Tower is csak 10 percre lesz tőled autóval. A hangulatos apartmanok mindegyikében konyha, valamint veranda és papucsok gondoskodnak a kényelemről. A tömegközlekedés jól megközelíthető: Sangen-jaya állomás csak 5 perc gyalog.

Értékelések

9,6 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Konyha
  • Mosoda
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Mikrohullámú sütő

Főbb szolgáltatások (1)

  • 2 apartman

Az otthon érzése (6)

  • Konyha
  • Saját fürdőszoba
  • Légkondicionálás a szobákban klímaszabályzóval
  • Minihűtő
  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
A jelenlegi ár 58 605 Ft
szept. 29. – szept. 30.

Szobaopciók

apartman, nemdohányzó (A-2 / 7-person)

  • 60 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 7 férőhely
  • 3 kétszemélyes ágy és 1 egyszemélyes ágy

apartman, nemdohányzó (B-2 / 6-person)

  • 60 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 6 férőhely
  • 3 kétszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
1-chome-12-36 Taishido, Tokyo, Tokyo, 154-0004

A közelben

  • Setagaya Színház - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Setagaya Park - 16 perc gyalog - 1.4 km
  • Meguro-folyó - 2 perc autóval - 2.0 km
  • Komazawa Olimpiai park - 6 perc autóval - 3.1 km
  • Gotokudzsi-templom - 6 perc autóval - 2.4 km

Közlekedés

  • Tokió (HND-Haneda) – 45 perc autóval
  • Tokió (NRT-Narita nemzetközi repülőtér) – 85 perc autóval
  • Nishi-Taishidō megállóhely – 6 perc gyalog
  • Szangen-dzsaja (Sangen-jaya) DT vasútállomás – 7 perc gyalog
  • Wakabayashi megállóhely – 13 perc gyalog
  • Sangen-jaya állomás – 5 perc séta

Éttermek

  • ‪おひつ膳田んぼ 三軒茶屋店 – ‬3 perc gyalog
  • ‪玄そば 東風 – ‬4 perc gyalog
  • ‪タベロヤ(TABEROYA) – ‬2 perc gyalog
  • ‪Bistro Rigolé – ‬2 perc gyalog
  • ‪Firenze Sake – ‬2 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

MODELLO Sangenjaya by Tranova

  • MODELLO Sangenjaya by Tranova vendégeként Sibuja állomás és Tokyo Tower is csak 10 percre lesz tőled autóval. A hangulatos apartmanok mindegyikében konyha, valamint veranda és papucsok gondoskodnak a kényelemről. A tömegközlekedés jól megközelíthető: Sangen-jaya állomás csak 5 perc gyalog.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 2 apartman

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 0:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A szokásos bejelentkezési időn kívül érkező vendégek az érkezésük előtt 24 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a kulcstároló szekrény adatait. A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra.
    • Kérjük, érkezése előtt legalább 24 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
    • Az érkezés előtt online regisztrálnod kell egy biztonságos linken keresztül
    • A szálláshely a foglalás után az útleveled másolatát fogja kérni tőled
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 0:00.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség

Egyéb információ

    • Dohányzás csak a kijelölt helyeken (a tiltott helyen való dohányzás bírságot von maga után)

A szálláshely szolgáltatásai

Internetkapcsolat

  • Ingyenes wifi, sebesség: 25+ Mb/s

Parkolás és közlekedés

  • A helyszínen nincs parkolási lehetőség

Konyha

  • Minihűtő
  • Főzőlap
  • Mikrohullámú sütő
  • Elektromos vízforraló
  • Főzőedények/tányérok/evőeszközök

Fürdőszobák

  • Zuhanyzó/kád kombinációja
  • Hajszárító
  • Papucs
  • Toalettpapír
  • Sampon
  • Ingyenes piperecikkek
  • Törölköző
  • Bidé

Külső területek

  • Veranda

Ruhatisztítás

  • Mosógép

Helyiségek munkavégzéshez

  • Íróasztal

Klímaszabályozás

  • Légkondicionálás
  • Fűtés

Állatok

  • Háziállat nem engedélyezett

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Lift nem áll rendelkezésre
  • Dohányzás csak a kijelölt helyeken (a tiltott helyen való dohányzás bírságot von maga után)

Biztonsági felszereltség

  • Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
  • Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)

Általános jellemzők

  • 2 szoba

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A szálláshelyen városi adót kell fizetni. A városi adó összege a szobaártól függően fejenként és éjszakánként 100–10 000 JPY. További adómentességek lehetnek érvényben. Részletekért fordulj a szálláshelyhez a foglalás után kapott visszaigazoláson szereplő elérhetőségeken.

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A Japán Egészségügyi, Munkaügyi és Népjóléti Minisztérium előírja, hogy a különböző szálláshelyeken (pl. panziókban, szállodákban, motelekben stb.) történő regisztráció során az összes külföldi látogatónak meg kell adnia az útlevélszámát és a nemzetiségét. A szálláshely tulajdonosának ezenfelül az összes regisztrált vendég útleveléről másolatot kell készítenie, és azt meg kell őriznie.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

MODELLO Sangenjaya Tokyo
MODELLO Sangenjaya Apartment
MODELLO Sangenjaya Apartment Tokyo

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi MODELLO Sangenjaya by Tranova háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál MODELLO Sangenjaya by Tranova helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos MODELLO Sangenjaya by Tranova nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van MODELLO Sangenjaya by Tranova bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 0:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

MODELLO Sangenjaya by Tranova kínál konyhát vagy teakonyhát?

Igen, a szálláshoz tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: főzőedények, tányérok, evőeszközök, mikrohullámú sütő.

MODELLO Sangenjaya by Tranova kínál privát kültéri helyeket?

Igen, mindegyik apartman veranda is tartozik.

Milyen környéken van MODELLO Sangenjaya by Tranova?

MODELLO Sangenjaya by Tranova Setagaya városrészben várja vendégeit. Sangen-jaya állomás mindössze 5 perc sétával elérhető.

Értékelések

A(z) MODELLO Sangenjaya by Tranova értékelései

9,6

Kivételes

9,6

Tisztaság

9,2

Szolgáltatások

9,6

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Clean spacious rooms and modern conveniences.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Nice place, good amount of room, clean, close to train station.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Rent och väldigt bra läge.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great property, highly recommended
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Good place
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

It was a great area. Close to transport
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Pænt og rent, stor lejlighed. Tæt på station og restauranter og shopping. Lidt larm fra vej, men sov fint alligevel.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

広くて綺麗でとても良かったです。
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

I would stay here again. Great location. Beautiful condo.relaxing and peaceful. Grocery store is across the street. Train station is a short walk.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

ベッドが快適だった。全体的に清潔であった。 照明が一つ付いてなかったので、付いていたらもっとよかった。
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

快適で素敵なお部屋でした。 スタッフさんの対応がすごく早く、困った時にはすぐに対応してくださいました。 是非また利用させていただきたいです。
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Clean and spacious. Thank you.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

This hotel was very clean and very spacious for our group (6 guests). We had a kitchen and living room which are not included in a lot of hotels. I will say the check in process was a little headache when it came to the passport upload but I reached out to customer support via email and they were VERY quick with responding and assisting me so I am very thankful for that. This place is also a 5 min walk from the train station and shops which was very convenient. Overall definitely recommend booking here.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

とても清潔で採光も良く気持ちよくすごさせていただきました。 カスタマーの方も迅速なお返事をいただけて助かりました。 またよろしくお願いいたします。
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

鍵を忘れた時や、非常事態など困った時にすぐに対応してくださいました。日本語が苦手な方でも一生懸命に対応してくださって、家族共々感謝しております。 ありがとうございました!
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Air condtioner was No working in the hottest montn

The place is located in a busy street, however the air conditioner was no working in the main aerea where the two beds were, just the fan that in August when is the hottest month was a really disappointing in our stay, hard really to sleep in tbat conditions, we were 3 weeks and was really hard.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great stay
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

運営サイドの丁寧な対応に助けられました! 綺麗で使いやすかったです
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

the place was amazing!
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

広々としていてとても良かった。無人だったが、事前にチェックインについて詳しく記載がありスムーズに泊まることが出来た。ただ、トイレの水圧が低く、トイレットペーパーですら流れにくい印象。
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

清潔でオシャレ、過ごしやすかったです。
リビング+2部屋あり、十分なスペースがありました。家具や壁紙もオシャレでした。
子供達もぐっすり眠れました。
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes