Teljes nyaraló·Magánszállásadó
Villa Nobre Trancoso
Szálláshely besorolása: 3
Villa Porto Seguro területén, ahol szabadtéri medence áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Villa Nobre Trancoso képgalériája





Villa Nobre Trancoso megfontolásra érdemes szálláslehetőség Porto Seguro felfedezéséhez. A hangulatos villaépületek mindegyikében konyha, valamint okostévé és ingyenes wifi gondoskodnak a kényelemről.
Értékelések
7,07,0 ennyiből: 10
Jó
Népszerű szolgáltatások
- Medence
- Konyha
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Hűtőszekrény
Főbb szolgáltatások (4)
Főbb szolgáltatások (4)
- 18 villa
- Szabadtéri medence
- Transzferjárat a strandra
- Légkondicionálás
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
4 szoba megjelenítése 4 közül
A következő szoba összes képének megtekintése: apartman, 2 hálószobával

apartman, 2 hálószobával
- 60 négyzetméter
- 2 hálószoba
- 5 férőhely
- 1 egyszemélyes ágy és 2 kétszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Családi apartman, 3 hálószobával

Családi apartman, 3 hálószobával
- 3 hálószoba
- 9 férőhely
- 3 kétszemélyes ágy és 3 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Családi apartman, 4 hálószobával

Családi apartman, 4 hálószobával
- Kertre néző kilátás
- 4 hálószoba
- 9 férőhely
- 4 kétszemélyes ágy és 1 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: apartman

apartman
- Kertre néző kilátás
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

Trancoso Biriba guest house
Trancoso
Trancoso Biriba guest house
Trancoso
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 4 értékelés
10
Kivételes
4 értékelés
Az ár 22 262 Ft
22 262 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 7. – szept. 8.

Casa Jequitibá Rosa
Trancoso
Casa Jequitibá Rosa
Trancoso
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás

Villa Maré
Trancoso
Villa Maré
Trancoso
- Teakonyha
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Hűtőszekrény
Az ár 155 230 Ft
155 230 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 26. – aug. 27.

Casa Sauá
Trancoso
Casa Sauá
Trancoso
- Medence
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi

Villa Bahia Sol - Trancoso
Trancoso
Villa Bahia Sol - Trancoso
Trancoso
- Medence
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi

Casa Palmeira Condomínio em Trancoso
Trancoso
Casa Palmeira Condomínio em Trancoso
Trancoso
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

R. Carlos Chagas, 7, Porto Seguro, BA, 45818-000
A közelben
- Tancredo Neves tér - 3 perc gyalog - 0.3 km
- Praca da Independencia - 5 perc gyalog - 0.5 km
- Quadrado tér - 17 perc gyalog - 1.4 km
- Quadrado-templom - 19 perc gyalog - 1.6 km
- Coqueiros tengerpart - 4 perc autóval - 1.5 km
Közlekedés
- Porto Seguro (BPS) – 98 perc autóval
- Transzferjárat a strandra (felár ellenében)
Éttermek
- Maritaca – 13 perc gyalog
- Uxua Praia Bar – 3 perc autóval
- Piquiá Choperia E Restaurante – 15 perc gyalog
- Bar da Praia - Club Med – 23 perc autóval
- Barraca do Jonas – 5 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Villa Nobre Trancoso
- Villa Nobre Trancoso megfontolásra érdemes szálláslehetőség Porto Seguro felfedezéséhez. A hangulatos villaépületek mindegyikében konyha, valamint okostévé és ingyenes wifi gondoskodnak a kényelemről.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 18 egység
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 20:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 11:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A vendégek az érkezésük előtt 24 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat. A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra..
- Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Gyermekek
- A szülőknek magukkal vinniük a gyermek születési anyakönyvi kivonatát és fényképes személyazonosító okmányát*
- Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))
Parkolás
- A helyszínen nincs parkolási lehetőség
A szálláshelyen kívül
- Transzferjárat a tengerpartra*
Egyéb információ
- Dohányzás a kijelölt helyeken
A szálláshely szolgáltatásai
Vízpart
- Tengerparti transzfer (felár ellenében)
Medence és wellness
- Szabadtéri medence
Internetkapcsolat
- Ingyenes wifi, sebesség: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz)
Parkolás és közlekedés
- A helyszínen nincs parkolási lehetőség
- Transzferjárat a strandra
Konyha
- Nagy méretű hűtőszekrény
- Sütő
- Főzőedények/tányérok/evőeszközök
Hálószobák
- Ágynemű
Fürdőszobák
- Zuhanyzó
- Törölköző
Szórakozás
- 50 hüvelyk képátmérőjű okostévé kábelcsatornákkal
Kényelem
- Légkondicionálás
Állatok
- Háziállat nem engedélyezett
Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek
- Lift nem áll rendelkezésre
- Dohányzás kijelölt helyeken lehetséges
Biztonsági felszereltség
- Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
- Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)
Általános jellemzők
- 18 szoba
Díjak és szabályzatok
Opcionális extrák
- Transzferjárat a strandra felár ellenében igénybe vehető
Gyermekek és pótágyak
- A 18 év alatti gyermekkel utazó szülőnek vagy a gyermek más törvényes képviselőjének bejelentkezéskor be kell mutatnia a gyermek születési anyakönyvi kivonatát és fényképes személyazonosító okmányát (pl. útlevél). A Brazíliába érkező külföldi utazók esetében, ha csak az egyik szülő utazik a gyermekkel, neki a gyermek születési anyakönyvi kivonatán és fényképes személyazonosító okmányán túl egy közjegyző által hitelesített hivatalos utazási engedélyt is be kell mutatnia, amelyen a másik szülő aláírása is szerepel. Amennyiben a szülő vagy a törvényes képviselő adott esetben nem képes vagy nem hajlandó a fenti engedélyt megadni, a gyermek csak bírói felhatalmazással utazhat. A gyermekekkel Brazíliába utazók az út előtt mindenképp vegyék fel a kapcsolatot a brazil konzulátussal bővebb felvilágosításért.
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshelyen készpénz használatával lehet fizetni.
Más néven:
Villa Nobre Trancoso Villa
Villa Nobre Trancoso Porto Seguro
Villa Nobre Trancoso Villa Porto Seguro
Gyakran ismételt kérdések
Rendelkezik Villa Nobre Trancoso úszómedencével vagy uszodával?
Igen, szabadtéri medence várja a vendégeket.
Engedélyezi Villa Nobre Trancoso háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál Villa Nobre Trancoso helyszíni parkolási lehetőséget?
Sajnos Villa Nobre Trancoso nem rendelkezik saját parkolóval.
Mikor van Villa Nobre Trancoso bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 14:00 és 20:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.
Mit csinálhatok Villa Nobre Trancoso területén és a közelben?
Villa Nobre Trancoso kültéri medence segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.
Villa Nobre Trancoso kínál konyhát vagy teakonyhát?
Igen, a szálláshoz tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: főzőedények, tányérok, evőeszközök, hűtőszekrény.
Milyen környéken van Villa Nobre Trancoso?
Villa Nobre Trancoso elhelyezkedése nagyszerű. Quadrado tér csupán 18 percnyi sétával elérhető, és Praca da Independencia is csak 5 perc gyalog.