Jiuhuashan Xincai Mountain Villa

Szálláshely besorolása: 2
Hotel Chizhou területén

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Jiuhuashan Xincai Mountain Villa megfontolásra érdemes szálláslehetőség Chizhou felfedezéséhez.

Népszerű szolgáltatások

  • Repülőtéri transzfer
  • Parkolási lehetőség biztosított
  • Elektromosautó-töltőállomás

Főbb szolgáltatások (4)

  • Reggeli elérhető
  • Egyéni parkolás (felár ellenében)
  • Repülőtéri transzfer
  • Poggyászok tárolása lehetséges

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
2 szoba megjelenítése 2 közül

Szoba

  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Szoba

  • 3 férőhely
  • 3 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
No. 35 Huacheng Road, Jiuhua Mountain Scenic Area, Qingyang, Anhui, 242811

A közelben

  • Fekvő Buddha-hegy - 6 perc gyalog - 0.5 km
  • Csecsoui Stadion - 53 perc autóval - 56.6 km
  • Wanluo-hegy - 53 perc autóval - 54.8 km
  • Jangce-folyó Híd Park - 54 perc autóval - 60.9 km
  • Csinghszi Jngjüe park - 56 perc autóval - 57.8 km

Közlekedés

  • Chizhou (JUH-Chizhou Jiuhuashan) – 68 perc autóval
  • Tunhszi (TXN) – 166 perc autóval
  • Hefej (HFE-Xinqiao nemzetközi repülőtér) – 168 perc autóval
  • Nancsing (NKG-Lukou nemzetközi repülőtér) – 178 perc autóval
  • Repülőtéri transzfer

Éttermek

  • ‪回香阁 – ‬14 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Jiuhuashan Xincai Mountain Villa

  • Jiuhuashan Xincai Mountain Villa megfontolásra érdemes szálláslehetőség Chizhou felfedezéséhez.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 6 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • A bejelentkezés kezdete: 14:00
    • Kijelentkezési idő: 12:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A szálláshely a vasútállomástól transzferjáratot biztosít a vendégek számára. A vendégeknek az érkezésükről előzetesen tájékoztatniuk kell a szálláshelyet a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Egyéni parkolás a helyszínen (felár ellenében)
    • Töltőállomás a helyszínen elektromos járművekhez

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Reggeli kérhető (felár ellenében)

Szolgáltatások

  • Poggyásztárolási lehetőség

Létesítmények

  • Épült: 2000

Díjak és szabályzatok

Parkolás

  • Egyéni parkolási lehetőség felár ellenében

Szabályzatok

A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a szálláshely lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Szálláshely besorolása

A saját értékelési rendszerünk szerinti szálláshely-besorolás a szálláshely típusán, szolgáltatásain és létesítményein alapul.

Más néven:

Jiuhuashan Xincai Mountain
Jiuhuashan Xincai Mountain Villa Hotel
Jiuhuashan Xincai Mountain Villa Qingyang
Jiuhuashan Xincai Mountain Villa Hotel Qingyang

Gyakran ismételt kérdések

Kínál Jiuhuashan Xincai Mountain Villa helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolási lehetőség elérhető a helyszínen (felár ellenében). Elektromosautó-töltőállomás rendelkezésre áll.

Mikor van Jiuhuashan Xincai Mountain Villa bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

A bejelentkezésre ekkortól van lehetőség: 14:00. Kijelentkezési idő: 12:00.

Milyen környéken van Jiuhuashan Xincai Mountain Villa?

Jiuhuashan Xincai Mountain Villa elhelyezkedése nagyszerű. Minyuan Kert csupán 8 percnyi sétával elérhető, és "Dapeng Tingjing" Kő is csak 18 perc gyalog.