The Little Crown Inn

Szálláshely besorolása: 3
Fogadó Pontypool területén, ahol étterem és bár/társalgó áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Élvezd Pontypool hangulatát The Little Crown Inn vendégeként. Ha megéhezel, érdemes választanod a helyszínen működő kávézó étlapjáról, ha pedig jól esne egy ital, bár/társalgó is vár rád.

Értékelések

10 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Repülőtéri transzfer
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Bár

Főbb szolgáltatások (9)

  • Takarítás naponta
  • Étterem és bár/társalgó
  • Reggeli elérhető
  • Kávézó
  • Repülőtéri transzfer
  • Kert
  • Piknikező hely
  • Poggyászok tárolása lehetséges
  • Játszótér

Az otthon érzése (6)

  • Játszótér a helyszínen
  • Saját fürdőszoba
  • Kert
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Kávé-/teafőző
  • Digitális csatornák
A jelenlegi ár 40 541 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 13. – szept. 14.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
5 szoba megjelenítése 5 közül

Szoba kétszemélyes ággyal, fürdőszobával (Tirpentwys)

  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Szoba kétszemélyes ággyal, privát fürdőszoba (Blaenserchan)

  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Szoba két külön ággyal, privát fürdőszoba (Llanerch)

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • 3 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Szoba kétszemélyes ággyal, privát fürdőszoba (Big Pit)

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Szoba kétszemélyes ággyal, privát fürdőszoba (Elled Level)

  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Elled Road, Wainfelin, Pontypool, Wales, NP4 6DR

A közelben

  • Pontypool Park - 15 perc gyalog - 1.3 km
  • Kagyló Grottó - 10 perc autóval - 3.0 km
  • Brecon Beacons Nemzeti Park - 24 perc autóval - 26.3 km
  • Cardiffi-öböl - 48 perc autóval - 42.8 km
  • Principality Stadion - 50 perc autóval - 43.4 km

Közlekedés

  • Cardiff nemzetközi repülőtere (CWL) – 69 perc autóval
  • Bristol nemzetközi repülőtere (BRS) – 72 perc autóval
  • Newbridge megállóhely – 11 perc autóval
  • Pontypool és New Inn vasútállomás – 14 perc autóval
  • Cwmbrân megállóhely – 18 perc autóval
  • Repülőtéri transzfer

Éttermek

  • ‪The Rising Sun – ‬6 perc autóval
  • ‪McDonald's – ‬4 perc autóval
  • ‪KFC – ‬4 perc autóval
  • ‪Little Crown Inn – ‬1 perc gyalog
  • ‪Harvester – ‬4 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

The Little Crown Inn

  • Élvezd Pontypool hangulatát The Little Crown Inn vendégeként. Ha megéhezel, érdemes választanod a helyszínen működő kávézó étlapjáról, ha pedig jól esne egy ital, bár/társalgó is vár rád.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 5 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: 20:00
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció nyitva: hétfő – kedd (16:00 – 22:00) és szerda – vasárnap (12:00 – 23:00)
    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 22:00.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
DONE

Egyéb információ

    • Dohányzás a kijelölt helyeken

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Angol reggeli (felár ellenében) naponta 7:00 és 9:00 között
  • Étterem
  • Bár/társalgó
  • Kávézó

Gyerekekkel utazóknak

  • Játszótér

Időtöltési lehetőségek

  • Biliárdasztal

Szolgáltatások

  • Poggyásztárolási lehetőség

Létesítmények

  • Kert
  • Piknikezőhely
  • Szabadtéri pihenő
  • Kerti bútorok

Akadálymentesítés

  • Kapaszkodók a lépcsők mentén
  • Folyosói kapaszkodó magassága (cm) 71
  • A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig
  • Lépcső nélkül megközelíthető bejárat
  • Vastag padlószőnyeg a szobában

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • DVD-lejátszó
  • 32 hüvelyk képátmérőjű okostévé
  • Digitális csatornák

Az otthon kényelme

  • Fűtés
  • Kávé-/teafőző

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Szappan és sampon
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (25+ Mb/s)

Étkezés és italok

  • A konyha vezetője elismert séf
  • Ingyenes palackozott víz

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Helyi térképek

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Angol reggeli felár ellenében kérhető: 12.00 GBP felnőtteknek és 8.00 GBP gyerekeknek (hozzávetőleges árak)

Gyermekek és pótágyak

  • Pótágy tartózkodásonként 15.0 GBP díj ellenében kérhető

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: betéti vagy hitelkártyák és betéti kártyák.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

The Little Crown Inn Inn
The Little Crown Inn Pontypool
The Little Crown Inn Inn Pontypool

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi The Little Crown Inn háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál The Little Crown Inn helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van The Little Crown Inn bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 16:00 és 20:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

Mit csinálhatok The Little Crown Inn területén és a közelben?

The Little Crown Inn a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: piknikező hely és kert.

Található étterem The Little Crown Inn területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.

Milyen környéken van The Little Crown Inn?

The Little Crown Inn Pen Tranch területén várja vendégeit. Pontypool Park mindössze 16 perc sétával elérhető.