Hotel Drim & SPA

Szálláshely besorolása: 3
Struga területén fekvő hotel, ahol 2 éttermek és teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Hotel Drim & SPA fantasztikus helyen van, ahonnan Ohrid-tó csak 5 perc séta. A wellnessrészlegen mélyszöveti masszázs kényeztet, a helyben működő 2 étterem pedig ízletes fogásokat kínál. A szálláshely 2 bár/társalgó, beltéri medence és szauna jóvoltából még nívósabb.

Értékelések

7,0 ennyiből: 10

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Ingyenes reggeli
  • Wellnessfürdő
  • Repülőtéri transzfer
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás naponta
  • 2 étterem és 2 bár/társalgó
  • Teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő
  • Beltéri medence
  • Szauna
  • Gőzfürdő
  • Szezonális szabadtéri medence
  • Retúr reptéri transzfer
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Kert
  • Mosodai szolgáltatás
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények

Az otthon érzése (6)

  • Egybe nyíló/szomszédos szobák kérhetők
  • Saját fürdőszoba
  • Külön nappalirész
  • Televízió
  • Kert
  • Napi takarítási szolgáltatás
A jelenlegi ár 35 258 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 16. – szept. 17.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
5 szoba megjelenítése 5 közül

Superior lakosztály, kilátással a tóra

  • Kilátás a tóra
  • 40 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)
  • Ingyenes wifi

Standard szoba kétszemélyes ággyal, erkély, részleges kilátással a tóra

  • Részleges kilátás a tóra
  • 25 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Superior szoba kétszemélyes vagy két külön ággyal, kilátással a tóra

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • Kilátás a tóra
  • 25 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe szoba

  • Kilátás a tóra
  • 30 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 3 nagyméretű egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Junior stúdió lakosztály

  • Kertre néző kilátás
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé ("queen" méret)
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
51 Boris Kidric, Struga, Komuna e Strugës, 6330

A közelben

  • Az Ohridi Régió Természeti és Kulturális Öröksége - 1 perc gyalog - 0.0 km
  • Varosh Óváros Ohrid - 16 perc autóval - 15.5 km
  • Ohridi Amfiteátrum - 16 perc autóval - 15.5 km
  • Ohridi Kikötő - 17 perc autóval - 15.9 km
  • Szent János-templom (Kaneo) - 19 perc autóval - 16.6 km

Közlekedés

  • Ohrid (OHD-Szent Pál apostol repülőtér) – 18 perc autóval
  • Repülőtéri transzfer felár ellenében

Éttermek

  • ‪Barabar – ‬4 perc gyalog
  • ‪Burger House – ‬7 perc gyalog
  • ‪Restoran CENTAR – ‬7 perc gyalog
  • ‪Castello – ‬8 perc gyalog
  • ‪Kingston – ‬2 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Hotel Drim & SPA

  • Hotel Drim & SPA fantasztikus helyen van, ahonnan Ohrid-tó csak 5 perc séta. A wellnessrészlegen mélyszöveti masszázs kényeztet, a helyben működő 2 étterem pedig ízletes fogásokat kínál. A szálláshely 2 bár/társalgó, beltéri medence és szauna jóvoltából még nívósabb.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 214 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 20:00
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A szálláshely transzfert biztosít a repülőtértől (a szolgáltatás feláras lehet). A transzfer igénybevételéhez a vendégeknek 72 órával érkezés előtt értesíteniük a szálláshelyet a foglalási visszaigazolásban megadott elérhetőségeken.
    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 20:00.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
    • Segítőállatok hozhatók
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, őrzött nyitott parkolóban
DONE

Transzfer

    • Reptéri transzferjárat kérhető (éjjel-nappal)*
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes svédasztalos reggeli naponta 7:00 és 9:30 között
  • 2 étterem
  • 2 bár/társalgó

Időtöltési lehetőségek

  • Biliárdasztal
  • Horgászási lehetőség a közelben

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Medenceparti napernyők

Létesítmények

  • Kert
  • Beltéri medence
  • Szezonális szabadtéri medence
  • Teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő
  • Szauna
  • Gőzfürdő
  • Bankett-terem

Akadálymentesítés

  • Rámpa a főbejáratnál
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig
  • Lépcső nélkül megközelíthető bejárat

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Televízió
  • Kábeltévé-csatornák

A pihentető alváshoz

  • Hangszigetelt szobák

A pihenés szolgálatában

  • Külön nappalirész

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Fürdőkád vagy zuhanyzó
  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (25+ Mb/s)

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Egybenyíló/szomszédos szobák kérhetők
  • Külső folyosóról történő megközelítés

Speciális szolgáltatások

Wellnessrészleg

A(z) hotel teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdőjében a vendégek egy kényeztető kezelést vehetnek igénybe. A szolgáltatások között a következők szerepelnek: masszázs - mélyszöveti, masszázs - sport és masszázs - svéd. A wellnessfürdőben szauna és gőzfürdő biztosított.

A fürdő naponta nyitva tart. 12 év kor alatti gyermekek felnőtt felügyelete nélkül nem használhatják a wellnessfürdőt. 6 év alatti vendégek nem használhatják a wellnessfürdőt.

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege 0.66 EUR személyenként, éjszakánként. 18 év alatti gyermekek után nem kell adót fizetni.

Opcionális extrák

  • Reptéri transzfer 20 EURjárművenkéntegyirányú utanként felár ellenében vehető igénybe (a férőhelyek maximális száma 4)

Gyermekek és pótágyak

  • Pótágy naponta 40.0 EUR díj ellenében kérhető

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni

Medence, wellnessfürdő és edzőterem (ha van)

  • A szezonálisan nyitva tartó medence a következő időszakban használható: június 01. – szeptember 30
  • 6 év év alatti vendégek egyáltalán nem, 12 év év alattiak pedig csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a wellnessrészleget
  • A következő szolgáltatás csak előzetes foglalással vehető igénybe: masszázs. A foglaláshoz még érkezés előtt vedd fel a kapcsolatot a szálláshely munkatársaival a foglalási visszaigazolásban található telefonszámon.

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshely egymásba nyíló szobákat is kínál, amelyeket a rendelkezésre állás függvényében lehet igénybe venni. Amennyiben összenyitható szobákat szeretne foglalni, lépjen kapcsolatba a szálláshely munkatársaival a foglalási visszaigazoláson található számon keresztül.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Hotel Drim SPA
Hotel Drim & SPA Hotel
Hotel Drim & SPA Struga
Hotel Drim & SPA Hotel Struga

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Hotel Drim & SPA úszómedencével vagy uszodával?

Igen, beltéri medence és szezonális szabadtéri medence várja a vendégeket.

Engedélyezi Hotel Drim & SPA háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek, de segítő állatok behozhatók.

Kínál Hotel Drim & SPA helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Kínál ez Hotel Drim & SPA reptéri transzfer szolgáltatást?

Igen, reptéri transzferjárat rendelkezésre áll. A díj 20 EUR járművenként egyirányú utanként.

Mikor van Hotel Drim & SPA bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 20:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Mit csinálhatok Hotel Drim & SPA területén és a közelben?

A melegebb hónapokban többek között horgászat kínál kellemes kikapcsolódást a közelben. Kapcsolódj ki egy wellnesskezeléssel, és ússz egy jót a vendégek kényelmét szolgáló beltéri medencében. Hotel Drim & SPA a következő kikapcsolódási lehetőségeket is kínálja vendégeinek: 2 bár, szezonális kültéri medence, szauna, gőzfürdő és kert.

Található étterem Hotel Drim & SPA területén vagy környékén?

Igen, 2 étterem található a helyszínen.

Milyen környéken van Hotel Drim & SPA?

Hotel Drim & SPA Ohrid-tó 3 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.