The Tribute Hotel

Szálláshely besorolása: 3
Hotel a(z) SM North EDSA bevásárlóközpont közelében, ahol beltéri medence áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

The Tribute Hotel vendégeként SM North EDSA bevásárlóközpont és SM Bevásárlóközpont is csak 10 percre lesz tőled autóval. Ha megéhezel, kávézó vár rád, ha pedig megmártóztál a helyszíni beltéri medence vizében, jól fog esni egy ital a kellemes bár/társalgó pultjánál. A szálláshely fitneszlétesítmény és gyermekmedence jóvoltából még nívósabb.

Értékelések

8,8 ennyiből: 10
Kiváló

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Légkondicionálás
  • Edzőterem

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás naponta
  • Étterem és bár/társalgó
  • Beltéri medence
  • Fitneszlétesítmény
  • Gyermekmedence
  • Szobaszerviz (meghatározott órákban)
  • Kávézó
  • Konferenciaközpont
  • Tárgyalótermek
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Légkondicionálás
  • Bankett-terem

Az otthon érzése (6)

  • Gyermekmedence
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Kávé-/teafőző
  • Minibár
  • Digitális csatornák
  • Ingyenes egyéni parkolás
A jelenlegi ár 16 578 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
8 szoba megjelenítése 8 közül

Deluxe szoba két külön ággyal, 2 kétszemélyes ágy

10-ből 8,0
Nagyon jó
(2 értékelés)
  • 26 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal, 1 queen (nagyméretű) franciaágy

10-ből 10,0
Kivételes
(2 értékelés)
  • 26 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Junior szoba két külön ággyal, 2 kétszemélyes ágy

  • 36 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Junior szoba kétszemélyes ággyal

  • 37 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Superior szoba két külön ággyal

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • 26 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Szoba

  • 2 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Szoba

  • 2 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
99 Sct. Gandia St, Quezon City, Metro Manila, 1103

A közelben

  • Tomas Morato Ave (sugárút) - 2 perc gyalog - 0.2 km
  • Boy Scout Circle - 5 perc gyalog - 0.4 km
  • Eton Centris irodapark - 19 perc gyalog - 1.7 km
  • Fisher Mall bevásárlóközpont - 4 perc autóval - 1.8 km
  • Robinsons Magnolia bevásárlóközpont - 4 perc autóval - 2.2 km

Közlekedés

  • Manila (MNL-Ninoy Aquino nemzetközi repülőtér) – 48 perc autóval
  • Manila Santa Mesa vasútállomás – 8 perc autóval
  • Manila Laong Laan vasútállomás – 8 perc autóval
  • Manila Pandacan vasútállomás – 9 perc autóval
  • Kamuning metróállomás – 18 perc séta
  • Abenida Quezon metróállomás – 21 perc séta
  • Betty Go – Belmonte állomás – 24 perc séta

Éttermek

  • ‪High Grounds Cafe – ‬5 perc gyalog
  • ‪Palm Grill – ‬4 perc gyalog
  • ‪Jollibee – ‬2 perc gyalog
  • ‪The Coffee Bean & Tea Leaf – ‬1 perc gyalog
  • ‪Peri Peri Charcoal Chicken – ‬5 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

The Tribute Hotel

  • The Tribute Hotel vendégeként SM North EDSA bevásárlóközpont és SM Bevásárlóközpont is csak 10 percre lesz tőled autóval. Ha megéhezel, kávézó vár rád, ha pedig megmártóztál a helyszíni beltéri medence vizében, jól fog esni egy ital a kellemes bár/társalgó pultjánál. A szálláshely fitneszlétesítmény és gyermekmedence jóvoltából még nívósabb.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 151 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 23:00
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • Kijelentkezési idő: 12:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártya vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
DONE

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 50+ Mb/s)
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Étterem
  • Bár/társalgó
  • Kávézó
  • Szobaszerviz (meghatározott időszakban)

Gyerekekkel utazóknak

  • Gyermekmedence

Munkához

  • Tárgyalótermek
  • Konferenciaközpont

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció

Létesítmények

  • Fitneszterem
  • Beltéri medence
  • Bankett-terem

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 50 hüvelyk képátmérőjű okostévé
  • Digitális csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás
  • Minibár
  • Kávé-/teafőző
  • Elektromos vízforraló

A pihentető alváshoz

  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Zuhanyzó
  • Bidé
  • Szappan és sampon
  • Hajszárító (igényelhető)
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (50+ Mb/s)

Étkezés és italok

  • Ingyenes palackozott víz

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshelyen készpénz használatával lehet fizetni.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik The Tribute Hotel úszómedencével vagy uszodával?

Igen, beltéri medence és gyermekmedence várja a vendégeket.

Engedélyezi The Tribute Hotel háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál The Tribute Hotel helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van The Tribute Hotel bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 23:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.

Rendelkezik The Tribute Hotel helyszíni kaszinóval?

Nem, ez a kényelmes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben több lehetőség is kínálkozik: Newport World Resorts (20 perc autóval) és City of Dreams Manila (kaszinó) (21 perc autóval).

Mit csinálhatok The Tribute Hotel területén és a közelben?

The Tribute Hotel a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: beltéri medence és fitneszlétesítmény.

Található étterem The Tribute Hotel területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.

Milyen környéken van The Tribute Hotel?

The Tribute Hotel Diliman területén várja vendégeit. Tomas Morato Ave (sugárút) mindössze 1 perc sétával elérhető.