Magánszállásadó

Dimora Cardinal Moroni

Belvárosi vendégház, ahonnan a(z) Campo de' Fiori egy rövid sétányira fekszik

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Dimora Cardinal Moroni elhelyezkedése nagyszerű, Campo de' Fiori és Piazza Navona is 15 percen belül elérhető gyalogszerrel. Panteon és Római fórum is csak 5 perc autóval. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: Belli villamosmegálló 7 perc, Arenula-Min. G. Giustizia Villamosmegálló pedig 9 perc séta.

Értékelések

9,0 ennyiből: 10
Csodálatos

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás

Főbb szolgáltatások (3)

  • Takarítás naponta
  • Légkondicionálás
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció

Az otthon érzése (6)

  • Televízió
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Kávé-/teafőző
  • Sötétítőfüggöny
  • Lift
  • Feltöltött minibár ingyenes cikkekkel

Miért szeretjük ezt a szálláshelyet

Étkezési kedvezmények egy kis csavarral
A vendégház ingyenes svédasztalos reggelivel könnyíti meg a reggeleket. Elegánsnak érzed magad? A szobán belüli pezsgőszolgáltatás minden alkalmat feldob.
Álomszép alvóparadicsomok
Merüljön el a hipoallergén ágyneműben, a teljes pihenést biztosító sötétítő függönyökkel. Koccintson az éjszakára pezsgőszolgáltatással, miközben ingyenesen feltöltött minibárokat élvezhet.

Szobaopciók

Elite szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a városra

10-ből 8,0
Nagyon jó
(2 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 14 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Exclusive háromágyas szoba

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • Kilátás a városra
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy VAGY 1 nagyméretű egyszemélyes ágy

Deluxe szoba, kilátással a városra

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Design szoba

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Comfort szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Panorámás szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
2 Vicolo Moroni, Trastevere, Rome, RM, 00153

A közelben

  • Tiberis-folyó - 2 perc gyalog - 0.2 km
  • Római Zsidó Gettó - 7 perc gyalog - 0.6 km
  • Campo de' Fiori - 8 perc gyalog - 0.7 km
  • Piazza Navona - 11 perc gyalog - 1.0 km
  • Panteon - 13 perc gyalog - 1.2 km

Közlekedés

  • Ciampino repülőtér (CIA) – 43 perc autóval
  • Róma (FCO-Fiumicino-Leonardo da Vinci nemzetközi repülőtér) – 36 perc autóval
  • Római San Pietro vasútállomás – 25 perc gyalog
  • Roma Quattro Venti vasútállomás – 26 perc gyalog
  • Roma Basilica San Paolo vasútállomás – 7 perc autóval
  • Belli villamosmegálló – 7 perc séta
  • Arenula-Min. G. Giustizia Villamosmegálló – 9 perc séta
  • Arenula-Cairoli villamosállomás – 10 perc séta

Éttermek

  • ‪Meccanismo – ‬2 perc gyalog
  • ‪Pimm'S Good – ‬1 perc gyalog
  • ‪Ma Che Siete Venuti A Fà – ‬1 perc gyalog
  • ‪Bacco In Trastevere – ‬1 perc gyalog
  • ‪Dar Poeta – ‬2 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Dimora Cardinal Moroni

  • Dimora Cardinal Moroni elhelyezkedése nagyszerű, Campo de' Fiori és Piazza Navona is 15 percen belül elérhető gyalogszerrel. Panteon és Római fórum is csak 5 perc autóval. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: Belli villamosmegálló 7 perc, Arenula-Min. G. Giustizia Villamosmegálló pedig 9 perc séta.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 6 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 23:00
    • Rendelkezésre áll expressz kijelentkezési lehetőség
    • Korai bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00
    • Kései kijelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 8:30 és 13:30 óra között tart nyitva.
    • A szokásos bejelentkezési időn kívül érkező vendégek az érkezésük előtt 24 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépőkódot. A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • Kérjük, érkezése előtt legalább 24 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
    • A szálláshely a foglalás után az útleveled másolatát fogja kérni tőled
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség

Egyéb információ

    • Dohányzás a kijelölt helyeken

A szálláshely szolgáltatásai

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Romantikus extrák igényelhetők

Akadálymentesítés

  • Lift
  • Liftajtó szélessége (cm) 100
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített útvonal a lifthez
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepcióspult
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepciós pult magassága (cm) 45
  • Kerekesszékes vendégek számára igénybe vehető business center
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig
  • Lépcső nélkül megközelíthető bejárat

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Televízió
  • Műholdas csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás és fűtés
  • Minibár ingyenes italokkal
  • Eszpresszógép
  • Elektromos vízforraló
  • Papucs
  • Vasaló/vasalódeszka (kérésre)

A pihentető alváshoz

  • Hipoallergén ágynemű
  • Sötétítőfüggöny
  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))

Étkezés és italok

  • Pezsgőszervírozás
  • Ingyenes palackozott víz

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában
  • Mobilkulcsos ajtónyitás

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege felnőttek esetén 7.00 EUR személyenként, éjszakánként (max. 10 éjszaka). 10 év alatti gyermekek után nem kell adót fizetni.

Gyermekek és pótágyak

  • Minden vendégnek – a gyerekeket is beleértve – jelen kell lennie a bejelentkezéskor, és be kell mutatnia hivatalos, fényképes igazolványát vagy útlevelét.

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen készpénz használatával lehet fizetni.
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 5000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.

Más néven:

Dimora Cardinal Moroni Rome
Dimora Cardinal Moroni Guesthouse
Dimora Cardinal Moroni Guesthouse Rome

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Dimora Cardinal Moroni háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Dimora Cardinal Moroni helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos Dimora Cardinal Moroni nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van Dimora Cardinal Moroni bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 23:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00. Gyorsított kijelentkezés igénybe vehető.

Mit csinálhatok Dimora Cardinal Moroni területén és a közelben?

Helyszínek, melyeket érdemes felkeresni: Campo de' Fiori (9 perc sétára), Piazza Navona (12 perc sétára), Panteon (0,9 mérföldre) és Szent Péter-bazilika (1,2 mérföldre).

Milyen környéken van Dimora Cardinal Moroni?

Dimora Cardinal Moroni Róma városközpontja területén található. Belli villamosmegálló mindössze 7 perc gyalog, Campo de' Fiori pedig 9 perc sétára van tőle.

Értékelések

A(z) Dimora Cardinal Moroni értékelései

9,0

Csodálatos

9,6

Tisztaság

8,6

Szolgáltatások

8,8

Személyzet és kiszolgálás

9,0

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Nice and clean hotel staff very service minded
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Awesome location, sound proof windows were amazing.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Wonderful location in an amazing section of Rome. Extremely quiet inside once you’re away from the streets.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Excelente acomodação. Instalações de excelência. Equipe perfeita. Localização excepcional. Nota dez.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

No staff, so you just check yourself in. Great location and clean room.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Palazzo antico con interno “sorprendente”. Ristrutturazione molto bella
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

We had the room with the loft for my daughter and it was just wonderful! Host was extremely responsive! Location was absolutely amazing! We walked everywhere! Such a fun and lively atmosphere! Will definitely stay again! Absolutely loved it!
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

A moça que fez o check in , não sabia explicar nada, aliás não sei qual idioma ela falava. Comprei hospedagem com café da manhã , no check in fui informado que não teria café manhã. Após verem o meu descontentamento me deram uns vouchers para tomar café num bar próximo à hospedagem, péssimo por sinal, só dava direito a um café e croissant, ou ovo mexido, nada mais. O calor estava extremo e o ar condicionado só baixava até 19 graus( que não dava conta do calor). Foi ok , mas não voltaria a me hospedar, não tem recepção, só uma funcionária que fica algumas horas do dia lá. A gerente Suzana foi bem gentil
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Host were unresponsive with access codes to enter unit. They finally
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

It was a nice room.. but not the one I expected from the pictures. So the only real reason I'm giving it less stars is because it was not the one in the pictures that I thought was being booked. Rooms on the room page should really be more clearly the one you end up with. It was clean and great AC though. And location was perfect.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

The people... the cleanliness, friendly , helpful. Exciting. Thank you
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

The room we stayed in was lovely. However the logistics of actually getting in to the hotel was not clear and it looks like is not staffed but there was someone there to meet/greet you. The area is great for food options! There were a few frustrations with the room and that was the lights from the below corridor illuminated the bathroom and as there is a glass door to the bathroom to the room it was difficult to get a dark room for sleeping. Also the safety light under the bathroom door shon in your eyes all night. But overall it is a really lovely stay.
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó