Teljes nyaraló
Beautiful Holiday Home in a Stunning Location With Sauna
Szálláshely besorolása: 3
Nyaralóház Fügen területén, ahol erkély áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Beautiful Holiday Home in a Stunning Location With Sauna képgalériája





Nyaralóház megfontolásra érdemes szálláslehetőség Fügen felfedezéséhez. A vendégeket szauna és terasz is várja, a hangulatos lakások kényelmét pedig hűtőszekrény és mikrohullámú sütő is fokozza.
Értékelések
9,29,2 ennyiből: 10
Csodálatos
Teljes nyaraló
4 hálószoba7 fürdőszoba10 férőhely
Népszerű szolgáltatások
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
- Hűtőszekrény
Főbb szolgáltatások (3)
Főbb szolgáltatások (3)
- Szauna
- Terasz
- Kert
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- 4 hálószoba
- Mikrohullámú sütő
- Kert
- Terasz
- Kávé-/teafőző
- Digitális csatornák
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Zillertal Suites Fügen by ALPS RESORTS
Fuegen
Zillertal Suites Fügen by ALPS RESORTS
Fuegen
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Állatbarát
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 6 értékelés
8,4
Nagyon jó
6 értékelés

Stylish Flats in Uderns Near Ski Lift
Uderns
Stylish Flats in Uderns Near Ski Lift
Uderns
- Konyha
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó

Chalet in Fugen Near Spieljoch Ski Lift
Fuegen
Chalet in Fugen Near Spieljoch Ski Lift
Fuegen
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 1 értékelés
10
Kivételes
1 értékelés

Sieghard Suites Mayrhofen
Mayrhofen
Sieghard Suites Mayrhofen
Mayrhofen
- Teakonyha
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 16 értékelés
10
Kivételes
16 értékelés

Alphof
Alpbach
Alphof
Alpbach
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 8 értékelés
9,4
Kivételes
8 értékelés
Az ár 111 654 Ft
111 654 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 4. – szept. 5.

Haus Tauern Am See
Heiterwang
Haus Tauern Am See
Heiterwang
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Bár
- Nemdohányzó
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 55 értékelés
9,4
Kivételes
55 értékelés
Az ár 54 456 Ft
54 456 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 27. – aug. 28.

Hotel Klingler
Eben am Achensee
Hotel Klingler
Eben am Achensee
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 72 értékelés
9,2
Csodálatos
72 értékelés
Az ár 70 337 Ft
70 337 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 6. – szept. 7.

Hotel Sonnhof
Radfeld
Hotel Sonnhof
Radfeld
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Ingyenes parkolás
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 42 értékelés
9,0
Csodálatos
42 értékelés

Apartment in Mayrhofen With Garden
Schwendau
Apartment in Mayrhofen With Garden
Schwendau
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó

Top Holiday Flat in Fugen Near the ski Area
Fuegen
Top Holiday Flat in Fugen Near the ski Area
Fuegen
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről
Fuegen, Tyrol
A közelben
- Zillertal - 1 perc gyalog - 0.0 km
- Spieljoch felvonó - 16 perc gyalog - 1.4 km
- Erlebnistherme Zillertal - 19 perc gyalog - 1.6 km
- Achensee (tó) - 19 perc autóval - 18.5 km
- Hintertux-gleccser síterep - 47 perc autóval - 49.2 km
Közlekedés
- Innsbruck (INN-Kranebitten) – 42 perc autóval
- Fügen-Hart vasútállomás – 8 perc gyalog
- Gagering pályaudvar – 23 perc gyalog
- Kapfing pályaudvar – 25 perc gyalog
Éttermek
- Marendalm – 31 perc autóval
- Postalm – 9 perc autóval
- McDonald's – 5 perc autóval
- Panoramarestaurant Kanzelkehre – 13 perc autóval
- Dorfwirt Wiesing – 8 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Beautiful Holiday Home in a Stunning Location With Sauna
- Nyaralóház megfontolásra érdemes szálláslehetőség Fügen felfedezéséhez. A vendégeket szauna és terasz is várja, a hangulatos lakások kényelmét pedig hűtőszekrény és mikrohullámú sütő is fokozza.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- Privát nyaraló
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: 18:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 21 év
- Kijelentkezési idő: 9:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A vendégek e-mailt kapnak a bejelentkezési tudnivalókról.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 21
Kisállatok
- Házi kedvencek hozhatók*
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Medence és wellness
- Szauna
Internetkapcsolat
- Ingyenes wifi
Parkolás és közlekedés
- Ingyenes egyéni parkolás helyben
Étel és ital
- Hűtőszekrény
- Mikrohullámú sütő
- Sütő
- Mosogatógép
- Kenyérpirító
- Kávé-/teafőző
- Elektromos vízforraló
Hálószobák
- 4 hálószoba
- Ágynemű
Fürdőszobák
- 7 több fürdőszoba
- Zuhanyzó
- Hajszárító
Külső területek
- Erkély
- Terasz
- Kert
Állatok
- Állatbarát szálláshely
- 20.0 EURházi kedvencenkéntéjszakánként
Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek
- Lift nem áll rendelkezésre
- Dohányfüstmentes szállás
Időtöltési lehetőségek
- Horgászhelyek a közelben
Biztonsági felszereltség
- Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
- Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)
Általános jellemzők
- Egyedi berendezés
Díjak és szabályzatok
Visszatérítendő előlegek
- Kárrendezési letét: 200.0 EURtartózkodásonként
Kötelezően fizetendő díjak
Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
- A város helyi adót vetett ki, amelynek összege 2.60 EUR személyenként, éjszakánként
Kisállatok
- Házi kedvencek házi kedvencenként és éjszakánként 20.0 EUR külön díj ellenében hozhatók
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Más néven:
Beautiful Holiday Home in a Stunning Location With Sauna Fuegen
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi nyaralóház háziállatok behozatalát?
Igen, kisállatok is szívesen látottak a szálláshelyen. Egy 20.0 EUR összegű díjat számítanak fel házi kedvencenként, éjszakánként.
Kínál nyaralóház helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van nyaralóház bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 16:00 és 18:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 9:00.
Mit csinálhatok Beautiful Holiday Home in a Stunning Location With Sauna területén és a közelben?
A melegebb hónapokban többek között horgászat kínál kellemes kikapcsolódást a közelben. Élvezd a szálláshely kényelmi szolgáltatásait, például szauna és kert.
Beautiful Holiday Home in a Stunning Location With Sauna kínál privát kültéri helyeket?
Igen, a szálláshely erkély is tartozik.
Milyen környéken van Beautiful Holiday Home in a Stunning Location With Sauna?
Beautiful Holiday Home in a Stunning Location With Sauna elhelyezkedése nagyszerű. Fügen-Hart vasútállomás egy rövid 8 perces sétával elérhető, és Spieljoch felvonó is csupán 17 perc gyalog.