Magánszállásadó

Forest & Fields Sinharaja

5.0 csillagos szálláshely
Luxusszínvonalú vendégház Deniyaya területén, ahol szafari és étterem áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Élvezd Deniyaya hangulatát Forest & Fields Sinharaja vendégeként. A hangulatos kávézó jól jön, ha megéhezel, a nap végén pedig jól esik egy ital a vendégszerető bár/társalgó kényelmében. A luxusszínvonalú vendégház emellett a következőket is kínálja: ingyenes reptéri transzferjárat, terasz és kert.

Értékelések

9,4 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes reggeli
  • Repülőtéri transzfer
  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Étterem

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás naponta
  • Étterem és bár/társalgó
  • Ingyenes bébiszitter-szolgáltatás
  • Ingyenes gyermekfelügyelet
  • Ingyenes reptéri transzfer
  • 24 órában rendelkezésre álló szobaszerviz
  • Kávézó
  • Gyermekfelügyelet a szobában
  • Terasz
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Kert
  • Mosodai szolgáltatás

Az otthon érzése (6)

  • Bébiszitter-szolgáltatás (ingyenes)
  • Saját fürdőszoba
  • Külön étkezőhelyiség
  • Külön nappalirész
  • Kert
  • Terasz
A jelenlegi ár 5 148 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 29. – júl. 30.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
2 szoba megjelenítése 2 közül

Standard villa, privát fürdőszoba, kilátással a hegyre

  • Kilátás a hegyekre
  • 64 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Signature villa, kilátással a hegyre

  • Kilátás a hegyekre
  • 1 hálószoba
  • 5 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 1 egyszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Udahawaththa, Mederipitiya, 161, Deniyaya, Southern Province, 81500

A közelben

  • Sinharaja védett erdő - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Maduwanwela Walawwa uradalmi ház (walauwa) - 51 perc autóval - 40.1 km

Közlekedés

  • Colombo (CMB-Bandaranaike nemzetközi repülőtér) – 70,3 mérföld/113,2 km
  • Ingyenes reptéri transzferjárat

Éttermek

  • ‪Dalu Tea Center – ‬16 perc autóval
  • ‪Ahinsa Tea – ‬34 perc autóval
  • ‪Haritha Niwahana - Gurubeula – ‬31 perc autóval
  • ‪Cinnamon Village Sinharaja – ‬4 perc gyalog
  • ‪Deniyaya Rest House – ‬17 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Forest & Fields Sinharaja

  • Élvezd Deniyaya hangulatát Forest & Fields Sinharaja vendégeként. A hangulatos kávézó jól jön, ha megéhezel, a nap végén pedig jól esik egy ital a vendégszerető bár/társalgó kényelmében. A luxusszínvonalú vendégház emellett a következőket is kínálja: ingyenes reptéri transzferjárat, terasz és kert.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 3 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 12:00, bejelentkezés vége: 0:00
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • Kijelentkezési idő: 14:30
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
DONE

Gyermekek

    • Ingyenes bébiszitter-szolgáltatás
    • Ingyenes gyermekfelügyelet
DONE

Kisállatok

    • Házi kedvencek ingyenesen hozhatók (csak kutyák)
    • Rendelkezésre állnak a következők: etető és itató tálak és kutyafuttató
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben (5 óra naponta)
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, őrzött fedett parkolóban
    • Ingyenes személyzeti parkoltatás a helyszínen, őrzött parkolóban, fedett parkolóban
    • Ingyenes parkolás a szálláshely körzetében 5 méter távolságig
DONE

Transzfer

    • Kérésre ingyenes reptéri transzfer (éjjel-nappal)
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes angol reggeli naponta 7:00 és 10:00 között
  • Étterem
  • Bár/társalgó
  • Kávézó
  • Faszenes grill
  • Privát étkezési lehetőség
  • Privát piknikezési lehetőség
  • Naponta ingyenes fogadás
  • 24 órás szobaszerviz

Gyerekekkel utazóknak

  • Ingyenes gyermekfelügyelet/gyermekprogramok

Időtöltési lehetőségek

  • Ökotúrák
  • Szafari
  • Vadles
  • Hegymászási lehetőség a közelben
  • Szörfvitorlázás a közelben

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Concierge-szolgálat
  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Kerékpárbérlési lehetőség
  • Romantikus extrák igényelhetők

Létesítmények

  • Épült: 2020
  • Kert
  • Piknikezőhely
  • Terasz
  • Szúnyogháló
  • Zárható szekrény rendelkezésre áll
  • Szabadtéri pihenő
  • Kerti bútorok
  • Stég

Akadálymentesítés

  • Akadálymentes reptéri transzfer
  • Értesítés csengetésről és telefoncsörgésről
  • Nincs lift (egyszintes szálláshely)
  • A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg
  • Mennyezetre szerelt emelő
  • Padlólap a közös területeken
  • Padlólap a szobában

Szobák felszereltsége

Az otthon kényelme

  • Fűtés
  • Ventilátor
  • Kávé-/teafőző
  • Papucs
  • Gyermekpapucs
  • Külső textil árnyékolók

A pihentető alváshoz

  • Hipoallergén ágynemű
  • Hangszigetelt szobák
  • Az ágyak előkészítése éjszakára
  • Ágynemű

A pihenés szolgálatában

  • Szobai masszázs igényelhető
  • Erkély vagy kövezett terasz
  • Külön étkezőhelyiség
  • Külön nappalirész

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Bidé
  • Ingyenes piperecikkek
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Hálózati adapterek/töltők

Étkezés és italok

  • Ételkiszállítás
  • Ingyenes palackozott víz
  • Étkezőasztal
  • Etetőszék

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Útikalauzok/ajánlók
  • Helyi térképek

Díjak és szabályzatok

Gyermekek és pótágyak

  • Bébiszitter-szolgáltatás a szobában felár ellenében igénybe vehető

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshelyen csak készpénzben lehet fizetni.

Más néven:

Forest & Fields Sinharaja
Forest & Fields Sinharaja Deniyaya
Forest & Fields Sinharaja Guesthouse
Forest & Fields Sinharaja Guesthouse Deniyaya

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Forest & Fields Sinharaja háziállatok behozatalát?

Igen, kutyák ingyenesen tartózkodhatnak a szálláshelyen. Kutyafuttató és etető- és itatótál igénybe vehető.

Kínál Forest & Fields Sinharaja helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás és személyzeti parkoltatás ingyenesen elérhető.

Kínál ez Forest & Fields Sinharaja reptéri transzfer szolgáltatást?

Igen, retúr reptéri transzfer rendelkezésre áll.

Mikor van Forest & Fields Sinharaja bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 12:00 és 0:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 14:30.

Mit csinálhatok Forest & Fields Sinharaja területén és a közelben?

A közelben olyan kikapcsolódási lehetőségek várnak, mint például horgászat, hegymászás és szörfvitorlázás. További kikapcsolódási lehetőségek helyben például a következők: ökotúrák, vadles és autós vadles és természetnéző túra. Élvezd a szálláshely kényelmi szolgáltatásait, például piknikező hely és kert.

Található étterem Forest & Fields Sinharaja területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.

Forest & Fields Sinharaja kínál privát kültéri helyeket?

Igen, minden szobához erkély vagy terasz tartozik.

Milyen környéken van Forest & Fields Sinharaja ?

Forest & Fields Sinharaja Sinharaja védett erdő 4 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.

Értékelések

9,4

Kivételes