Estancia monraz

Szálláshely besorolása: 3
Hotel a(z) Az Amerikai Egyesült Államok Guadalajarai Konzulátusa közelében, ahol étterem áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Az Amerikai Egyesült Államok Guadalajarai Konzulátusa és Andares bevásárlóközpont mindössze 5 perces autóút Estancia monraz vendégeinek. Konzuli Hivatal és Minerva Körforgalom is csak 5 perc autóval.

Értékelések

8,6 ennyiből: 10
Kiváló

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Állandó recepció

Főbb szolgáltatások (8)

  • Takarítás naponta
  • Étterem
  • Reggeli elérhető
  • Kávézó
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Kávé/tea a közös helyiségekben
  • Kert
  • Étel- és italautomata

Az otthon érzése (4)

  • Televízió
  • Kert
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Hangszigetelt szobák
A jelenlegi ár 26 085 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 4. – szept. 5.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
3 szoba megjelenítése 3 közül

Basic szoba, nemdohányzó

10-ből 8,8
Kiváló
(5 értékelés)
  • Kertre néző kilátás
  • 25 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a kertre

10-ből 10,0
Kivételes
(3 értékelés)
  • Kertre néző kilátás
  • 30 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Háromágyas szoba

10-ből 9,0
Csodálatos
(2 értékelés)
  • 30 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 6 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy és 1 kinyitható kanapé (kétszemélyes ágyméret)
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
3147 Calle Gral. Eulogio Parra Monraz, Guadalajara, Jal., 44670

A közelben

  • Az Amerikai Egyesült Államok Guadalajarai Konzulátusa - 7 perc gyalog - 0.6 km
  • El Acueducto - 14 perc gyalog - 1.2 km
  • Bosque los Colomos - 4 perc autóval - 1.6 km
  • Minerva Körforgalom - 5 perc autóval - 1.9 km
  • La Gran Plaza bevásárlóközpont - 6 perc autóval - 2.3 km

Közlekedés

  • Guadalajara, Jalisco (GDL-Don Miguel Hidalgo y Costilla nemzetközi repülőtér) – 49 perc autóval

Éttermek

  • ‪Tacos Don Chava – ‬8 perc gyalog
  • ‪California Wings and Beer – ‬6 perc gyalog
  • ‪Lonchecitos Martha – ‬3 perc gyalog
  • ‪Boulangerie Central Embajada – ‬5 perc gyalog
  • ‪Maison Paulette Café – ‬2 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Estancia monraz

  • Az Amerikai Egyesült Államok Guadalajarai Konzulátusa és Andares bevásárlóközpont mindössze 5 perces autóút Estancia monraz vendégeinek. Konzuli Hivatal és Minerva Körforgalom is csak 5 perc autóval.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 8 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 20:00
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 14:00.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Fedett autóbeálló a helyszínen

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Rendelésre készített reggeli (felár ellenében) hétköznapokon 8:00 és 12:00 között
  • Étterem
  • Kávézó
  • Kávé/tea a közös helyiségben
  • Fogadás bizonyos napokon

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció

Létesítmények

  • Kert

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Televízió

A pihentető alváshoz

  • Hangszigetelt szobák

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Rendelésre készített reggeli felár ellenében kérhető: 85 MXN felnőtteknek és 85 MXN gyerekeknek (hozzávetőleges árak)
  • Ágynemű ágyanként és tartózkodásonként 150 MXN felár ellenében igényelhető (illetve a vendégek saját ágyneműt is hozhatnak magukkal)

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Estancia monraz Hotel
Estancia monraz Guadalajara
Estancia monraz Hotel Guadalajara

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Estancia monraz háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Mikor van Estancia monraz bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 20:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Rendelkezik Estancia monraz helyszíni kaszinóval?

Nem, ez a kellemes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben ilyen lehetőség is kínálkozik: Majestic Kaszinó (7 perc autóval).

Mit csinálhatok Estancia monraz területén és a közelben?

Estancia monraz kert segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Található étterem Estancia monraz területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.

Milyen környéken van Estancia monraz?

Estancia monraz elhelyezkedése nagyszerű. Az Amerikai Egyesült Államok Guadalajarai Konzulátusa csupán 9 percnyi sétával elérhető, és El Acueducto is csak 14 perc gyalog.