PUERTO PIZARRO INN
Szálláshely besorolása: 2
Partra néző hotel Tumbes területén, ahol 5 vízparti bárok és strandtranszfer áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) PUERTO PIZARRO INN képgalériája





PUERTO PIZARRO INN nagyszerű választás Tumbes látogatóinak.
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes wifi
- Bár
Főbb szolgáltatások (5)
Főbb szolgáltatások (5)
- Takarítás naponta
- Privát strand a közelben
- 5 tengerparti bár
- Transzferjárat a strandra
- Meghatározott időben nyitva tartó recepció
A jelenlegi ár 11 343 Ft
11 343 Ft
aug. 27. – aug. 28.
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
2 szoba megjelenítése 2 közül
A következő szoba összes képének megtekintése: Classic szoba kétszemélyes vagy két külön ággyal

Classic szoba kétszemélyes vagy két külön ággyal
- 14 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
A következő szoba összes képének megtekintése: Classic háromágyas szoba

Classic háromágyas szoba
- 16 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 4 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy és 1 emeletes ágy (nagyméretű egyszemélyes ágyméret)
Hasonló szálláshelyek

Holiday Inn Piura by IHG
Piura
Holiday Inn Piura by IHG
Piura
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 174 értékelés
9,4
Kivételes
174 értékelés
Az ár 15 637 Ft
15 637 Ft
szept. 10. – szept. 11.

Hospedaje Gran Imperial
Tumbes
Hospedaje Gran Imperial
Tumbes
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 14 értékelés
8,6
Kiváló
14 értékelés
Az ár 11 193 Ft
11 193 Ft
aug. 27. – aug. 28.

Wyndham Costa del Sol Tumbes
Tumbes
Wyndham Costa del Sol Tumbes
Tumbes
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 529 értékelés
8,4
Nagyon jó
529 értékelés
Az ár 21 094 Ft
21 094 Ft
szept. 26. – szept. 27.

Wyndham Costa del Sol Piura
Piura
Wyndham Costa del Sol Piura
Piura
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 574 értékelés
8,4
Nagyon jó
574 értékelés
Az ár 18 764 Ft
18 764 Ft
szept. 18. – szept. 19.

Casa Andina Standard Piura
Piura
Casa Andina Standard Piura
Piura
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 88 értékelés
9,2
Csodálatos
88 értékelés
Az ár 20 192 Ft
20 192 Ft
szept. 16. – szept. 17.

Hotel B'liam
Tumbes
Hotel B'liam
Tumbes
- Ingyenes reggeli
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 4 értékelés
9,0
Csodálatos
4 értékelés

Las Fragatas Casa Hotel
Canoas de Punta Sal
Las Fragatas Casa Hotel
Canoas de Punta Sal
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Ingyenes parkolás
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 5 értékelés
9,2
Csodálatos
5 értékelés
Az ár 17 244 Ft
17 244 Ft
aug. 27. – aug. 28.

Gran Imperial Avenida
Tumbes
Gran Imperial Avenida
Tumbes
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 1 értékelés
8,0
Nagyon jó
1 értékelés

Hotel Sueños de Chicama
Rázuri
Hotel Sueños de Chicama
Rázuri
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes wifi
- Mosoda
- Nemdohányzó
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 6 értékelés
9,4
Kivételes
6 értékelés

Brisas del Mar
Zorritos
Brisas del Mar
Zorritos
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
7.0 ennyiből: 10, Jó, 4 értékelés
7,0
Jó
4 értékelés
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

PUERTO PIZARRO TUMBES, Tumbes, TUMBES, 24000
A közelben
- Puerto Pizarro Mangroves - 2 perc gyalog - 0.2 km
- Palo Santo Ökológiai Park - 19 perc autóval - 12.2 km
- Tumbes Stadion - 21 perc autóval - 15.9 km
- Plaza de Armas - 23 perc autóval - 17.5 km
- Amotape száraz erdő - 56 perc autóval - 42.0 km
Közlekedés
- Tumbes (TBP-Capitan FAP Pedro Canga Rodriguez) – 13 perc autóval
- Santa Rosa nemzetközi repülőtér (ETR) – 68 perc autóval
- Transzferjárat a strandra (felár ellenében)
Éttermek
- Restaurant El Caracolito del Mar – 3 perc gyalog
- La Bombonera D' Kikin – 9 perc autóval
- Los 90s Restobar Tumbes – 9 perc autóval
- Restaurante Sabor Mi Leo [D'F. Valverde] – 8 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
PUERTO PIZARRO INN
- PUERTO PIZARRO INN nagyszerű választás Tumbes látogatóinak.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 20 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 20:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 12:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepció mindennap 12:00 és 22:00 óra között tart nyitva.
- A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
- Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
Parkolás
- Fedett autóbeálló a helyszínen
A szálláshelyen kívül
- Transzferjárat a tengerpartra*
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- 5 vízparti bár
Időtöltési lehetőségek
- Transzferjárat a strandra (felár ellenében)
- Ökotúrák
- Saját strand a közelben
- Kötélcsúszda a közelben
Szolgáltatások
- Meghatározott időben nyitva tartó recepció
- Transzferjárat a strandra (felár ellenében)
Szobák felszereltsége
A felfrissülés kellékei
- Szappan
- Törölközők
- Toalettpapír
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
Díjak és szabályzatok
Kötelezően fizetendő díjak
Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
- A szálláshelyen a következő díjakat számíthatják fel: perui forgalmi adó (18%). A külföldi lakhelyüket érvényes útlevéllel és turistavízummal igazoló külföldiek mentesülhetnek az általános forgalmi adó alól. A mentesség csak a 60 napot meg nem haladó perui foglalásokra vonatkozik.
Opcionális extrák
- Transzferjárat a strandra felár ellenében igénybe vehető
Gyermekek és pótágyak
- Peruban általában nem tartózkodhatnak a szálláshelyen 18 év alatti gyermekek szülő, törvényes gondviselő vagy más, megfelelő engedéllyel rendelkező felelős felnőtt nélkül. A kísérő felnőttektől kérhetik a saját és a gyermek személyazonosító okmányait, valamint a közjegyző által hitelesített kiegészítő okmányokat is. A gyermekekkel utazást tervező látogatóknak az utazás előtt a perui konzulátustól kell további információt kérnie.
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák
A perui törvények szerint a 2000 PEN-t vagy 500 USD-t meghaladó összegű fizetésekhez nem használható készpénz. Az ennél magasabb összegeket bankkártyával vagy a dologi jogra vonatkozó, illetve a helyi jogszabályok által engedélyezett más módon kell fizetni. A fizetések több pénznemre való felosztására nincs lehetőség.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Más néven:
PUERTO PIZARRO INN Hotel
PUERTO PIZARRO INN TUMBES
PUERTO PIZARRO INN Hotel TUMBES
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi PUERTO PIZARRO INN háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Mikor van PUERTO PIZARRO INN bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 15:00 és 20:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.
Mit csinálhatok PUERTO PIZARRO INN területén és a közelben?
A melegebb hónapokban többek között ziplining kínál kellemes kikapcsolódást a közelben. További kikapcsolódási lehetőségek helyben például a következők: ökotúrák. PUERTO PIZARRO INN a következő kikapcsolódási lehetőséget is kínálja vendégeinek: 5 vízparti bár.
Milyen környéken van PUERTO PIZARRO INN?
PUERTO PIZARRO INN Puerto Pizarro Mangroves 2 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.