Teljes apartman
La Carbonera El Port de la Selva
Szálláshely besorolása: 2
Apartmanok Port de la Selva területén, ahol konyhák áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
La Carbonera El Port de la Selva nagyszerű választás Port de la Selva látogatóinak. A kellemes apartmanok kényelmi szolgáltatásai között van például mosógép és mikrohullámú sütő.
Népszerű szolgáltatások
- Mosoda
Főbb szolgáltatások (1)
Főbb szolgáltatások (1)
- 10 apartman
Az otthon érzése (4)
Az otthon érzése (4)
- 3 hálószoba
- Konyha
- Saját fürdőszoba
- Kábelcsatornák
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Port de la Selva, CT
A közelben
- Cap de Creus - 1 perc gyalog - 0.0 km
- El Pas strand - 5 perc gyalog - 0.4 km
- Gran Beach - 13 perc gyalog - 1.1 km
- Port de la Selva tengerpartja - 14 perc gyalog - 1.2 km
- El Port de la Selva kilátója - 4 perc autóval - 2.1 km
Közlekedés
- Barcelonai repülőtér (BCN) – 141 perc autóval
- Llançà vasútállomás – 20 perc autóval
- Figueres vasútállomás – 28 perc autóval
- Vilajuïga vasútállomás – 28 perc autóval
Éttermek
- L'Escata – 6 perc gyalog
- Bar Mistral – 9 perc autóval
- Pati Blanc – 10 perc autóval
- Bar Gus – 3 perc gyalog
- L'Àncora – 6 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
La Carbonera El Port de la Selva
- La Carbonera El Port de la Selva nagyszerű választás Port de la Selva látogatóinak. A kellemes apartmanok kényelmi szolgáltatásai között van például mosógép és mikrohullámú sütő.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 10 apartman
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: 21:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 25 év
- Kijelentkezési idő: 12:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A vendégeknek előzetesen fel kell venniük a kapcsolatot a szálláshellyel a bejelentkezési tudnivalókért.
- Kérjük, érkezése előtt legalább 24 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 25
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- Digitális csatornák
Az otthon kényelme
- Mosógép
A pihentető alváshoz
- 3 hálószoba
A felfrissülés kellékei
- 3 fürdőszoba
- Zuhanyzó
Étkezés és italok
- Mikrohullámú sütő
- Konyha
- Sütő
- Konyhai felszerelés
- Fűszerek
Díjak és szabályzatok
Kötelezően fizetendő díjak
Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
- A város helyi adót vetett ki, amelynek összege felnőttek esetén 1.93 EUR személyenként, éjszakánként (max. 7 éjszaka). 17 év alatti gyermekek után nem kell adót fizetni.
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 1000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
Ennek a szálláshelynek a takarítását hivatásos személyzet végzi.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Más néven:
La Carbonera La Selva La Selva
La Carbonera El Port de la Selva Apartment
La Carbonera El Port de la Selva Port de la Selva
La Carbonera El Port de la Selva Apartment Port de la Selva
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi La Carbonera El Port de la Selva háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Mikor van La Carbonera El Port de la Selva bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 16:00 és 21:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.
La Carbonera El Port de la Selva kínál konyhát vagy teakonyhát?
Igen, a szálláshoz tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: főzőedények, tányérok, evőeszközök, mikrohullámú sütő, fűszerek.
Milyen környéken van La Carbonera El Port de la Selva?
La Carbonera El Port de la Selva elhelyezkedése nagyszerű. Cap de Creus csupán 1 percnyi sétával elérhető, és Oroszlán-öböl is csak 3 perc gyalog.