Kiadó nyaralók
2511 Cortez Blvd
Szálláshely besorolása: 2
Fort Myers területén található, belvárosi nyaralóház, ahol teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) 2511 Cortez Blvd képgalériája





2511 Cortez Blvd kikötővel is rendelkezik. Kiváló választás Fort Myers látogatóinak.A vendégeknek vízisíelés biztosít a helyszínen aktív pihenési lehetőséget, emellett ingyenes wifi és ingyenes egyéni parkolás várja őket.
Teljes nyaraló
3 hálószoba2 fürdőszoba
Népszerű szolgáltatások
- Mosoda
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Wellnessfürdő
Főbb szolgáltatások (5)
Főbb szolgáltatások (5)
- Kikötő
- Teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő
- Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
- Grillezési lehetőség
- Vízisíelés
Az otthon érzése (4)
Az otthon érzése (4)
- 3 hálószoba
- Mosoda
- Barbecue-sütő(k)
- Ingyenes egyéni parkolás
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Hibiscus House Bed Breakfast Citrus Room
Fort Myers, folyóparti negyed
Hibiscus House Bed Breakfast Citrus Room
Fort Myers, folyóparti negyed
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 2 értékelés
10
Kivételes
2 értékelés
Az ár 69 147 Ft
69 147 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 11. – szept. 12.

Cozy Lehigh Extended Stay
Lehigh Acres
Cozy Lehigh Extended Stay
Lehigh Acres
- Közös konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Az ár 61 577 Ft
61 577 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Hibiscus House Bed Breakfast Seashell Room
Fort Myers, folyóparti negyed
Hibiscus House Bed Breakfast Seashell Room
Fort Myers, folyóparti negyed
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Az ár 68 773 Ft
68 773 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 24. – szept. 25.

Hibiscus House Bed Breakfast Inn Turtle Room Bed-ada
Fort Myers, folyóparti negyed
Hibiscus House Bed Breakfast Inn Turtle Room Bed-ada
Fort Myers, folyóparti negyed
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 2 értékelés
10
Kivételes
2 értékelés
Az ár 68 773 Ft
68 773 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Hibiscus House Bed Breakfast Inn Parrot Room
Fort Myers, folyóparti negyed
Hibiscus House Bed Breakfast Inn Parrot Room
Fort Myers, folyóparti negyed
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 2 értékelés
10
Kivételes
2 értékelés
Az ár 71 029 Ft
71 029 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 11. – szept. 12.

Hibiscus House Bed Breakfast Inn Flamingo Suite
Fort Myers, folyóparti negyed
Hibiscus House Bed Breakfast Inn Flamingo Suite
Fort Myers, folyóparti negyed
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 1 értékelés
10
Kivételes
1 értékelés
Az ár 69 147 Ft
69 147 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 11. – szept. 12.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

2511 Cortez Blvd, Fort Myers, FL, 33901
A közelben
- Edison and Ford Téli vendégházak - 3 perc gyalog - 0.3 km
- Thomas Edison kongregacionalista templom - 7 perc gyalog - 0.7 km
- Centennial Park - 17 perc gyalog - 1.5 km
- Fort Myers Történelmi Múzeum - 18 perc gyalog - 1.6 km
- Sidney és Berne Davis Művészeti Központ - 4 perc autóval - 2.4 km
Közlekedés
- Fort Myers, Florida (RSW-Southwest Florida nemzetközi repülőtér) – 27 perc autóval
- Punta Gorda-i repülőtér (PGD) – 38 perc autóval
Éttermek
- Uncle Rico’s Pizza – 16 perc gyalog
- RaceTrac – 6 perc gyalog
- Azaleas On The Corner – 2 perc autóval
- Punto Imberico – 19 perc gyalog
- San Isidro – 19 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
2511 Cortez Blvd
- 2511 Cortez Blvd kikötővel is rendelkezik. Kiváló választás Fort Myers látogatóinak.A vendégeknek vízisíelés biztosít a helyszínen aktív pihenési lehetőséget, emellett ingyenes wifi és ingyenes egyéni parkolás várja őket.
Dióhéjban
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: 19:00
- Érintés nélküli bejelentkezés
- A bejelentkezés alsó korhatára: 25 év
- Kijelentkezési idő: 10:00
- Érintés nélküli kijelentkezés
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 25
Kisállatok
- Házi kedvencek hozhatók*
- Segítőállatok hozhatók
Internet
- Ingyenes vezetékes internetkapcsolat a nyilvános helyiségekben
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
A szálláshely szolgáltatásai
Medence és wellness
- Teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő
Internetkapcsolat
- Ingyenes wifi
Parkolás és közlekedés
- Ingyenes egyéni parkolás helyben
Szórakozás
- Okostévé
Külső területek
- Grillezési lehetőség
Ruhatisztítás
- Mosoda
- Önkiszolgáló mosoda a közelben
Állatok
- A díjak a segítőállatokra nem vonatkoznak
- Állatbarát szálláshely
- 500 USDházi kedvencenkénttartózkodásonként
Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek
- Lift nem áll rendelkezésre
Kényelmi szolgáltatások, felszereltség
- Nincs takarítási szolgáltatás
A helyszínnel kapcsolatos kiemelt információk
- Egy golfpálya mellett
- A városközpontban
Időtöltési lehetőségek
- Kikötő a helyszínen
- Kerékpározás a helyszínen
- Vízisíelés a helyszínen
- Horgászat a helyszínen
- Felszíni búvárkodás a közelben
- Hullámlovaglás a közelben
- Vitorlázási lehetőség a közelben
Biztonsági felszereltség
- Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
- Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)
Speciális szolgáltatások
Wellnessrészleg
A(z) nyaraló teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdőjében a vendégek egy kényeztető kezelést vehetnek igénybe.
Díjak és szabályzatok
Kisállatok
- Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
- Házi kedvencek házi kedvencenként és tartózkodásonként 500 USD külön díj ellenében hozhatók
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Más néven:
2511 Cortez Blvd Fort Myers
2511 Cortez Blvd Private vacation home
2511 Cortez Blvd Private vacation home Fort Myers
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi 2511 Cortez Blvd háziállatok behozatalát?
Igen, kisállatok is szívesen látottak a szálláshelyen. Egy 500 USD összegű díjat számítanak fel házi kedvencenként, tartózkodásonként. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak..
Kínál 2511 Cortez Blvd helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van 2511 Cortez Blvd bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 16:00 és 19:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00. Érintés nélküli bejelentkezés és kijelentkezés is igénybe vehető.
Mit csinálhatok 2511 Cortez Blvd területén és a közelben?
Helyben is kellemes időtöltések várnak, így például vízisíelés, horgászat és kerékpározás. 2511 Cortez Blvd a következő kikapcsolódási lehetőséget is kínálja vendégeinek: teljes körű szolgáltatást nyújtó wellnessfürdő.
Milyen környéken van 2511 Cortez Blvd?
2511 Cortez Blvd Edison Park történelmi negyed területén található. Edison and Ford Téli vendégházak csupán 3 percre van tőle gyalog, Centennial Park pedig mindössze 20 perc séta.