Studio 6 West Sacramento, CA

Szálláshely besorolása: 2
Hotel West Sacramento területén, ahol étterem és bár/társalgó áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Golden1Center és Kaliforniai Állami Parlament csak 10 perces autóút Studio 6 West Sacramento, CA vendégeinek. Jól fog esni egy ital a hangulatos bár/társalgó kényelmében, a vendégszerető kávézó pedig tökéletes, ha harapnál valamit. Sacramentói Kongresszusi Központ és Discovery Park pedig csak egy rövid autóút.

Értékelések

7,6 ennyiből: 10

Népszerű szolgáltatások

  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Bár
  • Állandó recepció

Főbb szolgáltatások (4)

  • Étterem és bár/társalgó
  • Kávézó
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Étel- és italautomata
A jelenlegi ár 22 760 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
4 szoba megjelenítése 4 közül

Standard szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, nemdohányzó

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Standard szoba, 2 queen (nagyméretű) franciaágy, nemdohányzó

  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Standard szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, nemdohányzó, konyharész

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Standard szoba, 2 queen (nagyméretű) franciaágy, nemdohányzó

10-ből 9,0
Csodálatos
(2 értékelés)
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
1254 Halyard Drive, West Sacramento, CA, 95691

A közelben

  • Sutter Health Park - 3 perc autóval - 4.0 km
  • Kaliforniai Gépkocsimúzeum - 4 perc autóval - 4.7 km
  • Ó Sacramento vízpart - 4 perc autóval - 4.7 km
  • Tower híd - 4 perc autóval - 4.7 km
  • Golden1Center - 5 perc autóval - 5.4 km

Közlekedés

  • Sacramento, Kalifornia (SMF-Sacramento nemzetközi repülőtér) – 20 perc autóval
  • Sacramento-völgy vasútállomás – 12 perc autóval
  • Davis vasútállomás – 13 perc autóval

Éttermek

  • ‪Franquette – ‬4 perc autóval
  • ‪McDonald's – ‬3 perc autóval
  • ‪McDonald's – ‬4 perc autóval
  • ‪Drake's: The Barn – ‬5 perc autóval
  • ‪Cornerstone Cafe & Bar – ‬4 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Studio 6 West Sacramento, CA

  • Golden1Center és Kaliforniai Állami Parlament csak 10 perces autóút Studio 6 West Sacramento, CA vendégeinek. Jól fog esni egy ital a hangulatos bár/társalgó kényelmében, a vendégszerető kávézó pedig tökéletes, ha harapnál valamit. Sacramentói Kongresszusi Központ és Discovery Park pedig csak egy rövid autóút.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 54 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 23:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Gyermekek

    • Mindössze egy (17 éves vagy ennél fiatalabb) szállhat meg ingyenesen a szálláshelyen, amennyiben a szülővel vagy gondviselővel egy szobában alszik, és nem kér pótágyat.
    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
DONE

Kisállatok

    • Házi kedvencek ingyenesen hozhatók (csak kutyák)
    • Segítőállatok hozhatók
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Étterem
  • Bár/társalgó
  • Kávézó

Gyerekekkel utazóknak

  • A gyermekek tartózkodása ingyenes

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció

Akadálymentesítés

  • Nincs lift (egyszintes szálláshely)
  • A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Síkképernyős televízió
  • Digitális csatornák

Az otthon kényelme

  • Fűtés

A pihentető alváshoz

  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Kád zuhanyzóval
  • Ingyenes piperecikkek
  • Törölközők

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (25+ Mb/s)
  • Telefon

Díjak és szabályzatok

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Studio 6 West Sacramento, CA Hotel
Studio 6 West Sacramento, CA West Sacramento
Studio 6 West Sacramento, CA Hotel West Sacramento

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Studio 6 West Sacramento, CA háziállatok behozatalát?

Igen, kutyák ingyenesen tartózkodhatnak a szálláshelyen.

Kínál Studio 6 West Sacramento, CA helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Studio 6 West Sacramento, CA bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 23:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Található étterem Studio 6 West Sacramento, CA területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.