Kiadó nyaralók
Condo Maritima 9U by Kivoya
Szálláshely besorolása: 2.5
Vízparti társasházi lakás a(z) Nuevo Vallarta Beach közelében, ahol szabadtéri medence áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Condo Maritima 9U by Kivoya képgalériája





Nuevo Vallarta Beach és Bay of Banderas csak 10 perces autóút társasházi lakás vendégeinek. A vendégeket szabadtéri medence és egy fitneszterem is várja. Kert, síkképernyős televízió és mikrohullámú sütő is szolgálja a vendégek kényelmét.
Értékelések
1010 ennyiből: 10
Kivételes
Teljes társasházi lakás
2 hálószoba4 férőhely
Népszerű szolgáltatások
- Medence
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Edzőterem
Főbb szolgáltatások (5)
Főbb szolgáltatások (5)
- Nyilvános parton
- Szabadtéri medence
- Fitneszlétesítmény
- Kert
- Concierge szolgálat
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- 2 hálószoba
- Mikrohullámú sütő
- Kert
- Légkondicionálás a szobákban klímaszabályzóval
- Síkképernyős televízió
- Ingyenes egyéni parkolás
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Condo Aria Ocean 614 by Kivoya
Nuevo Nayarit
Condo Aria Ocean 614 by Kivoya
Nuevo Nayarit
- Medence
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 2 értékelés
9,0
Csodálatos
2 értékelés

Marítima Beachfront Playa Flamingos
Nuevo Nayarit
Marítima Beachfront Playa Flamingos
Nuevo Nayarit
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 4 értékelés
8,0
Nagyon jó
4 értékelés

El Tigre Ibiza Condos
Nuevo Nayarit
El Tigre Ibiza Condos
Nuevo Nayarit
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
7.6 ennyiből: 10, Jó, 4 értékelés
7,6
Jó
4 értékelés

Stunning Oceanview Two Story Condo - Beach - Gym
Nuevo Nayarit
Stunning Oceanview Two Story Condo - Beach - Gym
Nuevo Nayarit
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Edzőterem
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 1 értékelés
10
Kivételes
1 értékelés

El Tigre Green Bay I Condos
Nuevo Nayarit
El Tigre Green Bay I Condos
Nuevo Nayarit
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 3 értékelés
9,4
Kivételes
3 értékelés

Condo Aria Ocean 501 by Kivoya
Nuevo Nayarit
Condo Aria Ocean 501 by Kivoya
Nuevo Nayarit
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 5 értékelés
9,2
Csodálatos
5 értékelés

CONDO VILLA MAGNA by TRVL2HM
Nuevo Nayarit
CONDO VILLA MAGNA by TRVL2HM
Nuevo Nayarit
- Medence
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi

Aria Ocean Nuevo Vallarta Beach Pool
Nuevo Nayarit
Aria Ocean Nuevo Vallarta Beach Pool
Nuevo Nayarit
- Medence
- Konyha
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
6.4 ennyiből: 10, 8 értékelés
6,4
8 értékelés

Quinta San Miguel Ocean & Canal
Nuevo Nayarit
Quinta San Miguel Ocean & Canal
Nuevo Nayarit
- Medence
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 7 értékelés
9,2
Csodálatos
7 értékelés

Oceanview 1 BR Condo - Private Beach - Pools
Nuevo Nayarit
Oceanview 1 BR Condo - Private Beach - Pools
Nuevo Nayarit
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Nemdohányzó
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Blvd. Costero 190, 9U, Nuevo Nayarit, NAY, 63732
A közelben
- Nuevo Vallarta Beach - 4 perc autóval - 2.0 km
- Flamingos Golfklub - 5 perc autóval - 3.1 km
- Playa Bucerías - 12 perc autóval - 5.0 km
- VidantaWorld - 19 perc autóval - 10.7 km
- Nayar Vidanta Golf - 21 perc autóval - 10.0 km
Közlekedés
- Puerto Vallarta, Jalisco (PVR-Licenciado Gustavo Diaz Ordaz nemzetközi repülőtér) – 24 perc autóval
Éttermek
- Riu Palace Piano Bar – 7 perc gyalog
- Bar Flamingos – 4 perc autóval
- Restaurante Piccolo – 3 perc autóval
- Villa Bar – 10 perc gyalog
- Barchelata – 4 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Condo Maritima 9U by Kivoya
- Nuevo Vallarta Beach és Bay of Banderas csak 10 perces autóút társasházi lakás vendégeinek. A vendégeket szabadtéri medence és egy fitneszterem is várja. Kert, síkképernyős televízió és mikrohullámú sütő is szolgálja a vendégek kényelmét.
Dióhéjban
Property size
- 1 condo
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: 23:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 21 év
- Kijelentkezési idő: 11:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A vendégek az érkezésük előtt 2 héttel e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépés részleteit (a belépőkódot). A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra..
- Kérjük, érkezése előtt legalább 72 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
- Az érkezés előtt online regisztrálnod kell egy biztonságos linken keresztül
- A szálláshely a foglalás után egy hivatalos fényképes igazolványod másolatát fogja kérni tőled
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 21
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, nyitott parkolóban
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Vízpart
- A parton
Medence és wellness
- Szabadtéri medence
Internetkapcsolat
- Ingyenes wifi, sebesség: 25+ Mb/s
Parkolás és közlekedés
- Ingyenes egyéni parkolás helyben, nyitott parkolóban
Étel és ital
- Mikrohullámú sütő
Hálószobák
- 2 hálószoba
Szórakozás
- Síkképernyős tévé
Külső területek
- Kert
Ruhatisztítás
- Mosógép
Klímaszabályozás
- Légkondicionálás
Állatok
- Háziállat nem engedélyezett
Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek
- Lift nem áll rendelkezésre
- Dohányfüstmentes szállás
Kényelmi szolgáltatások, felszereltség
- Concierge-szolgálat
Időtöltési lehetőségek
- Fitneszlétesítmény
Biztonsági felszereltség
- Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
- Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)
Díjak és szabályzatok
Visszatérítendő előlegek
- Letét: 200 USDtartózkodásonként szállásonként
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Más néven:
Maritima 9u By Kivoya
Condo Maritima 9U by Kivoya Condo
Condo Maritima 9U by Kivoya Nuevo Vallarta
Condo Maritima 9U by Kivoya Condo Nuevo Vallarta
Gyakran ismételt kérdések
Rendelkezik társasházi lakás úszómedencével vagy uszodával?
Igen, szabadtéri medence várja a vendégeket.
Engedélyezi társasházi lakás háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál társasházi lakás helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van társasházi lakás bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 16:00 és 23:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.
Mit csinálhatok Condo Maritima 9U by Kivoya területén és a közelben?
Condo Maritima 9U by Kivoya a következő lehetőségeket kínálja: kültéri medence fitneszlétesítmény és kert.
Milyen környéken van Condo Maritima 9U by Kivoya?
Condo Maritima 9U by Kivoya Bay of Banderas 12 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.