Luxury 2 bed Caravan With Sea Viev in Clarach bay
Szálláshely besorolása: 3.5
Nyaralóház Aberystwyth területén, ahol beltéri medence áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Luxury 2 bed Caravan With Sea Viev in Clarach bay képgalériája





Luxury 2 bed Caravan With Sea Viev in Clarach bay nagyszerű választás Aberystwyth látogatóinak. A vendégeket beltéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.
Népszerű szolgáltatások
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Főbb szolgáltatások (1)
Főbb szolgáltatások (1)
- Beltéri medence
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- 2 hálószoba
- Konyha
- Saját fürdőszoba
- Mosógép és szárító
- Mély merülőkád
- Ingyenes egyéni parkolás
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről
Aberystwyth, Wales
A közelben
- Constitution Hill - 16 perc gyalog - 1.4 km
- Aberystwyth Szikla Vasút - 16 perc gyalog - 1.4 km
- Clarach Beach - 1 perc autóval - 0.4 km
- Aberystwyth-i tengerpart - 11 perc autóval - 5.7 km
- Traeth y Gogledd - North Beach - 11 perc autóval - 5.7 km
Közlekedés
- Cardiff nemzetközi repülőtere (CWL) – 78,1 mérföld/125,7 km
- Birminghami Repülőtér (BHX) – 98,8 mérföld/159 km
- Bow Street állomás – 16 perc autóval
- Aberystwyth vasútállomás – 19 perc autóval
- Aberystwyth Devils Bridge vasútállomás – 23 perc autóval
Éttermek
- Glengower Hotel – 9 perc autóval
- Medina – 8 perc autóval
- Coffee #1 – 8 perc autóval
- Bottle and Barrel – 8 perc autóval
- Domino's Pizza – 8 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Luxury 2 bed Caravan With Sea Viev in Clarach bay
- Luxury 2 bed Caravan With Sea Viev in Clarach bay nagyszerű választás Aberystwyth látogatóinak. A vendégeket beltéri medence is várja. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 5 szoba
Érkezés/távozás
- A bejelentkezés vége: 15:00
- Kijelentkezési idő: 10:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A vendégek e-mailt kapnak a bejelentkezési tudnivalókról.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
Kisállatok
- Házi kedvencek ingyenesen hozhatók
- Segítőállatok hozhatók
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
Díjak és szabályzatok
Visszatérítendő előlegek
- Kárrendezési letét: 100 GBPtartózkodásonként
Kisállatok
- Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Más néven:
Sea Viev Luxury Spacious Retreat Clarach Bay
Luxury 2 bed Caravan With Sea Viev in Clarach bay Lodge
Luxury 2 bed Caravan With Sea Viev in Clarach bay Aberystwyth
Gyakran ismételt kérdések
Rendelkezik Luxury 2 bed Caravan With Sea Viev in Clarach bay úszómedencével vagy uszodával?
Igen, beltéri medence várja a vendégeket.
Engedélyezi Luxury 2 bed Caravan With Sea Viev in Clarach bay háziállatok behozatalát?
Igen, kisállatok ingyenesen tartózkodhatnak a szálláshelyen.
Kínál Luxury 2 bed Caravan With Sea Viev in Clarach bay helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van Luxury 2 bed Caravan With Sea Viev in Clarach bay bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
A bejelentkezésre eddig van lehetőség: 15:00. Kijelentkezési idő: 10:00.
Mit csinálhatok Luxury 2 bed Caravan With Sea Viev in Clarach bay területén és a közelben?
Luxury 2 bed Caravan With Sea Viev in Clarach bay beltéri medence segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.
Kínál Luxury 2 bed Caravan With Sea Viev in Clarach bay privát pezsgőfürdős szobákat?
Igen, mindegyik szobához mély merülőkád tartozik.
Kínál Luxury 2 bed Caravan With Sea Viev in Clarach bay szobákat saját konyhával vagy teakonyhával?
Igen, minden szobához tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: kenyérpirító, hűtőszekrény, mikrohullámú sütő.
Milyen környéken van Luxury 2 bed Caravan With Sea Viev in Clarach bay?
Luxury 2 bed Caravan With Sea Viev in Clarach bay elhelyezkedése nagyszerű. Cardigan-öböl csupán 6 percnyi sétával elérhető, és Aberystwyth-i tengerpart is csak 20 perc gyalog.