Deluxe Inn Motel By Oyo Grand Prairie Interstate 30

Szálláshely besorolása: 2.5
Hotel könnyen megközelíthető innen: Texas Trust CU Színház

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Six Flags Over Texas és AT&T Stadion csak 10 perces autóút Deluxe Inn Motel By Oyo Grand Prairie Interstate 30 vendégeinek. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás. Texas Trust CU Színház és Choctaw Stadium pedig csak egy rövid autóút.

Értékelések

5,2 ennyiből: 10

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Mosoda
  • Állandó recepció
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (5)

  • Takarítás (igényelhető)
  • Szobaszerviz (meghatározott órákban)
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Légkondicionálás
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények

Az otthon érzése (5)

  • Saját fürdőszoba
  • Mosoda
  • Kábelcsatornák
  • Ingyenes egyéni parkolás
  • Ingyenes piperecikkek
A jelenlegi ár 16 337 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 9. – okt. 10.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
5 szoba megjelenítése 5 közül

Szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, nemdohányzó

  • 14 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, dohányzó

  • 14 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Szoba, 2 queen (nagyméretű) franciaágy, nemdohányzó

  • 14 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba, 2 queen (nagyméretű) franciaágy, dohányzó

  • 14 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba, 1 king (extra méretű) franciaágy, nemdohányzó

  • 14 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
102, 102 NE 10th St, Grand Prairie, TX, 75050

A közelben

  • Grand Prairie bevásárlónegyed - 1 perc gyalog - 0.0 km
  • Uptown Színház - 15 perc gyalog - 1.3 km
  • Six Flags Over Texas - 13 perc autóval - 12.9 km
  • AT&T Stadion - 14 perc autóval - 15.5 km
  • American Airlines Center Sportcsarnok - 16 perc autóval - 24.3 km

Közlekedés

  • Love Field repülőtér (DAL) – 31 perc autóval
  • Dallas-Fort Worth nemzetközi repülőtér (DFW) – 17 perc autóval
  • West Irving vasútállomás – 13 perc autóval
  • Centreport vasútállomás – 16 perc autóval
  • Dallas Union vasútállomás – 20 perc autóval

Éttermek

  • ‪McDonald's – ‬4 perc gyalog
  • ‪Prairie Dog Drive-In – ‬2 perc autóval
  • ‪RaceTrac – ‬15 perc gyalog
  • ‪Whataburger – ‬3 perc autóval
  • ‪RaceTrac – ‬3 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Deluxe Inn Motel By Oyo Grand Prairie Interstate 30

  • Six Flags Over Texas és AT&T Stadion csak 10 perces autóút Deluxe Inn Motel By Oyo Grand Prairie Interstate 30 vendégeinek. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás. Texas Trust CU Színház és Choctaw Stadium pedig csak egy rövid autóút.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 60 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • Rendelkezésre áll expressz kijelentkezési lehetőség
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 21 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 21

Gyermekek

    • Mindössze egy (6 éves vagy ennél fiatalabb) szállhat meg ingyenesen a szálláshelyen, amennyiben a szülővel vagy gondviselővel egy szobában alszik, és nem kér pótágyat.

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 50+ Mb/s)

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, őrzött nyitott parkolóban

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Szobaszerviz (meghatározott időszakban)

Gyerekekkel utazóknak

  • A gyermekek tartózkodása ingyenes

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Mosoda

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 32 hüvelyk képátmérőjű síkképernyős televízió
  • Kábeltévé-csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás

A pihentető alváshoz

  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Ingyenes piperecikkek
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (50+ Mb/s)

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás kérésre

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék, füstérzékelő, biztonsági rendszer, és elsősegély-felszerelés gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Deluxe Inn Motel By Oyo Grand Prairie Interstate 30 Hotel

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Deluxe Inn Motel By Oyo Grand Prairie Interstate 30 háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Deluxe Inn Motel By Oyo Grand Prairie Interstate 30 helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Deluxe Inn Motel By Oyo Grand Prairie Interstate 30 bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00. Gyorsított kijelentkezés igénybe vehető.

Milyen környéken van Deluxe Inn Motel By Oyo Grand Prairie Interstate 30?

Deluxe Inn Motel By Oyo Grand Prairie Interstate 30 Grand Prairie bevásárlónegyed 1 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.

Értékelések

A(z) Deluxe Inn Motel By Oyo Grand Prairie Interstate 30 értékelései

5,2

3,8

Tisztaság

3,6

Szolgáltatások

5,6

Személyzet és kiszolgálás

4,0

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Needs to be better taken care of, is clear it's rundown and only when you're dirt poor and need a roof over your head
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Staff is great! Rooms are okay for the price
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

The night clerk was the best thing about the stay there. She was kind considerate and very promot at meeting customers request....AS FOR THE ROOMS IN FIRST ROOM WE GOT ..WE WERE AMBUSHED. BY BEDBUGS...SECOND ROOM WAS NOT SO BAD BUT IT WAS NOT THE HOLIDAY INN EITHER..I DONT RECOMMEND ..MORE THAN A 1 NIGHT STAY ..
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Na
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

They didn't have clean towels only had one town and it was stained
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Wouldn’t recommend ❗️❗️❗️❗️
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

The online image of the property made it seem like it was clean and in a decent neighborhood. But instead, filthy, the sheets were filthy hair on it. Everything about the place was horrificm Suspicious characters were outside l and police were surrounding the property and harassing us and my partner even got pulled over as we pulled out and he went to jail. It was a really bad area. I would not tell anyone to ever stay there. Now I have to battle legal fees due to us staying here and being discriminated against for our race and the high crime area.
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

The nasty room with dirty bed. The lights are broken.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

The staff is nice
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Good
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

It wasnt the greatest places to stay
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Very much neglected, bed bugs,durry sheets, bad service, i will never stay there again
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Instalaciones viejas y descuidado
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Room, staff, amenities. Nothing was good about it.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Quiet place clean
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

Very poor condition, the place needs to reported to
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Y
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Bad part of town
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Very quiet
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

Toilet
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

They display tasteless and filthy rooms with bedbugs and roaches and holes in the wall
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Price
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

I didn’t stay after all. The manager didn’t want to refund my two rooms. The beds had bed bugs and you could see them crawling. The shower had mold and the room was very dirty.
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

The staff was very nice, unfortunately the room stank,found old doggy poop under sink and the police were out several times that night drug traffic.