Fabhotel Raj Villa
Szálláshely besorolása: 3
Hotel Gandhinagar területén
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Fabhotel Raj Villa képgalériája





Fabhotel Raj Villa megfontolásra érdemes szálláslehetőség Gandhinagar felfedezéséhez.
VIP Access
Értékelések
2,82,8 ennyiből: 10
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
Főbb szolgáltatások (5)
Főbb szolgáltatások (5)
- Takarítás naponta
- Reggeli elérhető
- 24 órában nyitva tartó recepció
- Légkondicionálás
- Recepción igénybe vehető páncélkazetta
Az otthon érzése (4)
Az otthon érzése (4)
- Napi takarítási szolgáltatás
- Kábelcsatornák
- Prémium ágynemű
- Ingyenes piperecikkek
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe szoba

Deluxe szoba
- 14 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 kétszemélyes ágy
A következő szoba összes képének megtekintése: Prémium szoba

Prémium szoba
- 17 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 3 férőhely
- 1 queen (nagyméretű) franciaágy
Hasonló szálláshelyek

Grand Mercure Ahmedabad GIFT City
Gandhinagar
Grand Mercure Ahmedabad GIFT City
Gandhinagar
- Medence
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 44 értékelés
9,2
Csodálatos
44 értékelés
Az ár 19 373 Ft
19 373 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 10. – okt. 11.

Hotel Best Elegence
Gandhinagar
Hotel Best Elegence
Gandhinagar
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 3 értékelés
8,0
Nagyon jó
3 értékelés
Az ár 10 144 Ft
10 144 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 25. – okt. 26.

HOTEL R K FORTUNE
Bhat
HOTEL R K FORTUNE
Bhat
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
8.0 ennyiből: 10, Nagyon jó, 3 értékelés
8,0
Nagyon jó
3 értékelés
Az ár 6 974 Ft
6 974 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.

hotel A-one
Gandhinagar
hotel A-one
Gandhinagar
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
Az ár 5 989 Ft
5 989 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.

HOTEL BHAGYALAXMI LUXURY INN
Gandhinagar
HOTEL BHAGYALAXMI LUXURY INN
Gandhinagar
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Mosoda

Hotel HR Town
Gandhinagar
Hotel HR Town
Gandhinagar
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
Az ár 10 140 Ft
10 140 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.

Tribecca Select
Gandhinagar
Tribecca Select
Gandhinagar
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
- Edzőterem
6.8 ennyiből: 10, Jó, 5 értékelés
6,8
Jó
5 értékelés
Az ár 6 408 Ft
6 408 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.

Hotel Bhavya Raj
Gandhinagar
Hotel Bhavya Raj
Gandhinagar
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
Az ár 4 118 Ft
4 118 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 7. – okt. 8.

hotel hill view
Gandhinagar
hotel hill view
Gandhinagar
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
Az ár 4 106 Ft
4 106 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 25. – okt. 26.

Hotel R K villa
Ahmedabad
Hotel R K villa
Ahmedabad
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
6.0 ennyiből: 10, Jó, 3 értékelés
6,0
Jó
3 értékelés
Az ár 5 386 Ft
5 386 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

2nd Floor, Ashwamegh Complex,, S.G Highway, Near Adalaj Bridge, Gandhinagar, 382421
A közelben
- Adalaj lépcsős kút - 6 perc gyalog - 0.6 km
- Narendra Modi Stadion - 30 perc autóval - 11.7 km
- Riverfront park - 42 perc autóval - 20.2 km
- Manek Chowk aranypiac - 51 perc autóval - 24.2 km
- Sardar Patel Stadion - 52 perc autóval - 20.7 km
Közlekedés
- Ahmedabad (AMD-Sardar Vallabhbhai Patel nemzetközi repülőtér) – 31 perc autóval
- Khodiyar Junction állomás – 8 perc autóval
- Chandlodiya 'B' állomás – 12 perc autóval
- AEC pályaudvar – 13 perc autóval
Éttermek
- Brooks Restaurant And Banquets – 8 perc autóval
- Zeus - A Creative Fleet Restro – 7 perc autóval
- Roasted Beans Cafe – 8 perc autóval
- The Barnyard Co. – 7 perc autóval
- Mcdonald's – 6 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Fabhotel Raj Villa
- Fabhotel Raj Villa megfontolásra érdemes szálláslehetőség Gandhinagar felfedezéséhez.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 15 szoba
- 3 emelet
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 12:00, bejelentkezés vége: 0:00
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 11:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Gyermekek
- Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
Kisállatok
- Sem háziállat, sem segítő állat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
Parkolás
- A helyszínen nincs parkolási lehetőség
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Kontinentális reggeli (felár ellenében) naponta 8:00 és 10:00 között
- Naponta ingyenes fogadás
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
Létesítmények
- 1 épület/torony
- Épült: 2019
- Széf a recepción
- Hagyományos stílusú
Akadálymentesítés
- A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg
- Padlólap a közös területeken
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- 32 hüvelyk képátmérőjű LCD-televízió
- Kábeltévé-csatornák
Az otthon kényelme
- Légkondicionálás
- Ventilátor
A pihentető alváshoz
- Prémium ágynemű
- Kényelmi párnázatos matrac
A felfrissülés kellékei
- Esőzuhany
- Zuhanyzó
- Ingyenes piperecikkek
- Törölközők
- Fogkefe és fogkrém (igényelhető)
- Toalettpapír
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (25+ Mb/s)
- Telefon
Étkezés és italok
- Ingyenes palackozott víz
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
- Széf a szobában
Díjak és szabályzatok
Opcionális extrák
- Kontinentális reggeli felár ellenében kérhető: 300 INR felnőtteknek és 100 INR gyerekeknek (hozzávetőleges árak)
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Más néven:
Fabhotel Raj Villa Hotel
Fabhotel Raj Villa Gandhinagar
Fabhotel Raj Villa Hotel Gandhinagar
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Fabhotel Raj Villa háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, sem háziállatok, sem segítő állatok nem engedélyezettek.
Kínál Fabhotel Raj Villa helyszíni parkolási lehetőséget?
Sajnos Fabhotel Raj Villa nem rendelkezik saját parkolóval.
Mikor van Fabhotel Raj Villa bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 12:00 és 0:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.
Milyen környéken van Fabhotel Raj Villa?
Fabhotel Raj Villa Adalaj lépcsős kút 7 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.
Értékelések
2,8