Spillway Lodges

Szálláshely besorolása: 2
Családbarát hotel, ahonnan a(z) Short's Brewing Company sörgyár egy rövid sétányira fekszik

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Torch-tó és Short's Brewing Company sörgyár csak 10 perces autóút Spillway Lodges vendégeinek. A vendégeket szauna és minigolf is várja a helyszínen. 3 pezsgőfürdő mellett egy ingyenes kerékpárkölcsönzés is várja a vendégeket, a szobákban pedig hűtőszekrény és mikrohullámú sütő gondoskodik még nagyobb kényelemről.

Értékelések

10 ennyiből: 10, A vendégek imádják
Az utazók által legjobbra értékelt

Népszerű szolgáltatások

  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Nemdohányzó
  • Gyermekbarát programlehetőségek

Főbb szolgáltatások (9)

  • Takarítás (igényelhető)
  • A strandtól nem messze
  • 3 pezsgőfürdő
  • Szauna
  • Ingyenes kerékpár
  • Strandlepedők
  • Grillezési lehetőség
  • Poggyászok tárolása lehetséges
  • Minigolf

Családoknak (6)

  • Konyha
  • Kávé-/teafőző
  • Sötétítőfüggöny
  • Légkondicionálás a szobákban klímaszabályzóval
  • Digitális csatornák
  • Barbecue-sütő(k)
A jelenlegi ár 68 989 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 8. – szept. 9.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
9 szoba megjelenítése 9 közül

Stúdió, 1 queen (nagyméretű) franciaágy

10-ből 10,0
Kivételes
(1 értékelés)
  • 37 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Lakosztály, 2 hálószobával, két fürdőszobával

10-ből 10,0
Kivételes
(2 értékelés)
  • 108 négyzetméter
  • 2 hálószoba
  • 6 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy, 2 egyszemélyes ágy és 1 kinyitható kanapé ("queen" méret)
  • Ingyenes wifi

Stúdió, 1 king (extra méretű) franciaágy

10-ből 9,6
Kivételes
(5 értékelés)
  • 37 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Szoba kétszemélyes ággyal (Studio)

10-ből 10,0
Kivételes
(3 értékelés)
  • 37 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Stúdió, 1 king (extra méretű) franciaágy (Scenic View)

10-ből 9,0
Csodálatos
(7 értékelés)
  • 37 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Stúdió, 1 king (extra méretű) franciaágy (Pet Friendly Scenic View)

10-ből 10,0
Kivételes
(6 értékelés)
  • 37 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Stúdió, 1 king (extra méretű) franciaágy (Pet Friendly)

10-ből 10,0
Kivételes
(4 értékelés)
  • 37 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Stúdió, 1 queen (nagyméretű) franciaágy (Pet Friendly)

10-ből 10,0
Kivételes
(3 értékelés)
  • 37 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Lakosztály, 2 hálószobával, két fürdőszobával (Pet Friendly)

  • 108 négyzetméter
  • 2 hálószoba
  • 6 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy, 2 egyszemélyes ágy és 1 kinyitható kanapé ("queen" méret)
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
247 Portage Dr, Bellaire, MI, 49615

A közelben

  • Short's Brewing Company sörgyár - 7 perc gyalog - 0.6 km
  • Bellaire-tó - 4 perc autóval - 2.9 km
  • Torch-tó - 8 perc autóval - 8.0 km
  • Clam-tó - 12 perc autóval - 12.7 km
  • Torch-tavi park - 15 perc autóval - 23.0 km

Közlekedés

  • Traverse City, Michigan (TVC-Cherry Capital) – 50 perc autóval

Éttermek

  • ‪McDonald's – ‬16 perc gyalog
  • ‪M88 Morning Grind – ‬14 perc gyalog
  • ‪Shanty Creek Resorts – ‬7 perc autóval
  • ‪Short's Brewing Company – ‬6 perc gyalog
  • ‪Coffee Bar – ‬7 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Spillway Lodges

  • Torch-tó és Short's Brewing Company sörgyár csak 10 perces autóút Spillway Lodges vendégeinek. A vendégeket szauna és minigolf is várja a helyszínen. 3 pezsgőfürdő mellett egy ingyenes kerékpárkölcsönzés is várja a vendégeket, a szobákban pedig hűtőszekrény és mikrohullámú sütő gondoskodik még nagyobb kényelemről.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 34 szoba
    • 2 emelet
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • Rendelkezésre áll expressz kijelentkezési lehetőség
    • Korai bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 21 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00
    • Kései kijelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A vendégek az érkezésük előtt 24 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépés részleteit (a belépőkódot). A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra..
    • Az érkezés előtt online regisztrálnod kell egy biztonságos linken keresztül
    • A szálláshely a foglalás után egy hivatalos fényképes igazolványod másolatát fogja kérni tőled
    • A vendégeket virtuális recepció szolgálja ki
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 21
DONE

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
DONE

Kisállatok

    • Kisállatok hozhatók (csak kutyák és macskák, összesen 2, egyenként legfeljebb 50 font súlyig)*
    • Segítőállatok hozhatók
    • Csak bizonyos szobák. A szálláshely foglalási visszaigazolásában szereplő számát felhívva kérhető állatbarát szoba.*
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
    • Akadálymentes helyszíni parkolás és parkolás nagyméretű járművel kerekesszékes vendégeknek
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Barbecue-sütők

Gyerekekkel utazóknak

  • Minigolf

Időtöltési lehetőségek

  • Minigolf
  • Strand a közelben
  • Túrázási/kerékpározási lehetőség a közelben
  • Hegyi kerékpározás a közelben
  • Kajakozás a közelben
  • Sípályák a közelben
  • Vízisíelés a közelben
  • Snowboardozás a közelben
  • Borkóstolók a közelben

Szolgáltatások

  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Ingyenes kerékpárkölcsönzés
  • Strandlepedők
  • Virtuális recepció

Létesítmények

  • 3 hidromasszázskád
  • Szauna
  • Tűzrakóhely
  • Szabadtéri pihenő
  • Kerti bútorok
  • Stég

Akadálymentesítés

  • Akadálymentesített útvonal kerekesszékeseknek
  • Akadálymentes parkoló kerekesszékes használathoz
  • 2 akadálymentes parkolóhelyek a helyszínen
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített kisbuszparkoló
  • A felső szintek csak lépcsőn közelíthetők meg

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 55 hüvelyk képátmérőjű okostévé
  • Digitális csatornák
  • Hulu tv-hálózat
  • Streamszolgáltatások

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás és fűtés klímaszabályzóval
  • Kávé-/teafőző
  • Vasaló/vasalódeszka (kérésre)

A pihentető alváshoz

  • Sötétítőfüggöny
  • Ágynemű

A felfrissülés kellékei

  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi
  • Irodai szék

Étkezés és italok

  • Nagyméretű hűtő/fagyasztó
  • Mikrohullámú sütő
  • Konyha
  • Főzőlap
  • Sütő
  • Kenyérpirító
  • Konyhai felszerelés
  • Gyermek étkészlet
  • Mosogatógép
  • Turmixgép
  • Etetőszék
  • Konyhai robotgép
  • Papírtörlő

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás kérésre
  • Széf a szobában
  • Útikalauzok/ajánlók
  • Helyi térképek

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Kései kijelentkezés 25.00 USD felár ellenében vehető igénybe (a rendelkezésre állástól függően)

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
  • Házi kedvencek szállásonként és tartózkodásonként 100 USD külön díj ellenében hozhatók

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Spillway Lodges Hotel
Spillway Lodges Bellaire
Spillway Lodges Hotel Bellaire

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Spillway Lodges háziállatok behozatalát?

Igen, kutyák és macskák tartózkodhatnak a szálláshelyen – legfeljebb 2 kisállat, egyenként legfeljebb 50 font súlyig hozható. Egy 100 USD összegű díjat számítanak fel szállásonként, tartózkodásonként. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak..

Kínál Spillway Lodges helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Spillway Lodges bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 16:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00. A kései kijelentkezés feláras (rendelkezésre állástól függ), díja 25.00 USD. Gyorsított kijelentkezés igénybe vehető.

Mit csinálhatok Spillway Lodges területén és a közelben?

Helyben is kellemes időtöltések várnak, így például kerékpározás a melegebb hónapokban. Kényeztesd érzékeidet a vendégeknek fenntartott 3 pezsgőfürdő egyikében, vagy használj ki más szolgáltatásokat (például szauna).

Kínál Spillway Lodges szobákat saját konyhával vagy teakonyhával?

Igen, minden szobához tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: konyhai robotgép, turmixgép, kávé-/teafőző.

Milyen környéken van Spillway Lodges?

Spillway Lodges a folyónál, Short's Brewing Company sörgyár rövid, 6 perces sétányi környékén várja vendégeit.