Magánszállásadó
Treeloft 29
Szálláshely besorolása: 3
Vendégház Giron területén
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Treeloft 29 képgalériája





Élvezd Giron hangulatát Treeloft 29 vendégeként.
Értékelések
1010 ennyiből: 10
Kivételes
Népszerű szolgáltatások
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Mosoda
Főbb szolgáltatások (6)
Főbb szolgáltatások (6)
- Takarítás (igényelhető)
- Kávézó
- Tárgyalótermek
- Légkondicionálás
- Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
- Poggyászok tárolása lehetséges
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- Mikrohullámú sütő
- Saját fürdőszoba
- Televízió
- Mosoda
- Ingyenes parkolás a közelben
- Ingyenes piperecikkek
A jelenlegi ár 11 494 Ft
11 494 Ft
aug. 30. – aug. 31.
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
A következő szoba összes képének megtekintése: Comfort szoba kétszemélyes ággyal

Comfort szoba kétszemélyes ággyal
- 8 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 queen (nagyméretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

Hampton by Hilton Bucaramanga
Bucaramanga
Hampton by Hilton Bucaramanga
Bucaramanga
- Ingyenes reggeli
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes wifi
- Étterem
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 644 értékelés
9,2
Csodálatos
644 értékelés
Az ár 25 029 Ft
25 029 Ft
szept. 18. – szept. 19.

Ayenda Boutique Macaregua Giron
Giron
Ayenda Boutique Macaregua Giron
Giron
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes wifi
- Mosoda
- Állandó recepció
9.6 ennyiből: 10, Kivételes, 28 értékelés
9,6
Kivételes
28 értékelés
Az ár 24 264 Ft
24 264 Ft
aug. 27. – aug. 28.

Hotel Barí Bucaramanga By OxoHotel
Bucaramanga
Hotel Barí Bucaramanga By OxoHotel
Bucaramanga
- Ingyenes reggeli
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 310 értékelés
9,2
Csodálatos
310 értékelés
Az ár 21 991 Ft
21 991 Ft
szept. 18. – szept. 19.

Hotel Dann Carlton Bucaramanga
Sotomayor
Hotel Dann Carlton Bucaramanga
Sotomayor
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 1 009 értékelés
9,2
Csodálatos
1 009 értékelés
Az ár 39 938 Ft
39 938 Ft
szept. 18. – szept. 19.

Hotel San Juan Internacional
Bucaramanga
Hotel San Juan Internacional
Bucaramanga
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 133 értékelés
8,4
Nagyon jó
133 értékelés
Az ár 39 442 Ft
39 442 Ft
aug. 25. – aug. 26.

Holiday Inn Bucaramanga Cacique by IHG
Sotomayor
Holiday Inn Bucaramanga Cacique by IHG
Sotomayor
- Medence
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 1 002 értékelés
9,4
Kivételes
1 002 értékelés
Az ár 31 977 Ft
31 977 Ft
aug. 30. – aug. 31.

Ecolodge Palonegro
Lebrija
Ecolodge Palonegro
Lebrija
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 13 értékelés
9,0
Csodálatos
13 értékelés
Az ár 40 104 Ft
40 104 Ft
aug. 25. – aug. 26.

Hotel Roseliere Bucaramanga
Floridablanca
Hotel Roseliere Bucaramanga
Floridablanca
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 74 értékelés
8,8
Kiváló
74 értékelés
Az ár 32 377 Ft
32 377 Ft
aug. 25. – aug. 26.

Hotel houston
Bucaramanga
Hotel houston
Bucaramanga
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
9.8 ennyiből: 10, Kivételes, 10 értékelés
9,8
Kivételes
10 értékelés
Az ár 11 025 Ft
11 025 Ft
aug. 25. – aug. 26.

Ayenda 1508 Rubi
Bucaramanga
Ayenda 1508 Rubi
Bucaramanga
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Mosoda
- Állandó recepció
7.8 ennyiből: 10, Jó, 27 értékelés
7,8
Jó
27 értékelés
Az ár 7 766 Ft
7 766 Ft
aug. 25. – aug. 26.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

36-13 Carrera 29, Girón, Santander, 687541
A közelben
- Rendezvény- és Konferenciaközpont - 6 perc autóval - 3.9 km
- Santanderi Technológiai Egyetem - 15 perc autóval - 9.1 km
- La Flora Ökopark - 15 perc autóval - 10.8 km
- Cacique bevásárlóközpont - 16 perc autóval - 10.5 km
- Cabecera bevásárlóközpont - 17 perc autóval - 11.5 km
Közlekedés
- Bucaramanga (BGA-Palonegro nemzetközi repülőtér) – 13 perc autóval
Éttermek
- Perro Loco – 11 perc autóval
- Hamburguesas Ban Ban – 10 perc autóval
- Juan Valdez Café – 10 perc autóval
- Jarri's – 11 perc autóval
- Villa Barbacoa – 9 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Treeloft 29
- Élvezd Giron hangulatát Treeloft 29 vendégeként.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 5 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 22:30
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 12:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A szokásos bejelentkezési időn kívül érkező vendégeknek előzetesen fel kell venniük a kapcsolatot a szálláshellyel a bejelentkezési tudnivalókért és a belépés részleteiért (a belépőkódot). A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra..
- Kérjük, érkezése előtt legalább 24 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
- Az érkezés előtt online regisztrálnod kell egy biztonságos linken keresztül
- Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 15:00.
- A vendégeket virtuális recepció szolgálja ki
- A vendégeknek a bejelentkezés előtt javasolt letölteni a szálláshely Whatsapp nevű mobilapplikációját
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Gyermekek
- A szülőknek magukkal vinniük a gyermek születési anyakönyvi kivonatát és fényképes személyazonosító okmányát*
Kisállatok
- Házi kedvencek ingyenesen hozhatók
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
Parkolás
- Ingyenes parkolás a szálláshely körzetében 2 méter távolságig
Egyéb információ
- Dohányzás csak a kijelölt helyeken (a tiltott helyen való dohányzás bírságot von maga után)
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Kávézó
- Naponta ingyenes fogadás
Munkához
- Tárgyalótermek
- Közösségi iroda
Szolgáltatások
- Mosoda
- Poggyásztárolási lehetőség
- Virtuális recepció
Létesítmények
- Kerti bútorok
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- Televízió
Az otthon kényelme
- Légkondicionálás
A felfrissülés kellékei
- Privát fürdőszoba
- Zuhanyzó
- Ingyenes piperecikkek
- Hajszárító (igényelhető)
- Törölközők
- Toalettpapír
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (25+ Mb/s)
Étkezés és italok
- Mikrohullámú sütő
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás kérésre
Díjak és szabályzatok
Kötelezően fizetendő díjak
Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
- A szálláshelyen a következő díjakat számíthatják fel: kolumbiai általános forgalmi adó (19%). A külföldi lakhelyüket érvényes útlevéllel és turistavízummal igazoló, külföldi kártyával vagy banki átutalással fizető külföldiek mentesülhetnek az általános forgalmi adó alól. A mentesség csak a csomagfoglalásokra vonatkozik (amikor a szállást más utazási szolgáltatásokkal együtt foglalják le).
Gyermekek és pótágyak
- A szálláshely a következő dokumentumok bemutatását kérheti a gyermekkel utazóktól: a 18 év alatti gyermekkel Kolumbiába érkező szülőktől a bejelentkezéskor kérhetik a gyermek születési anyakönyvi kivonatát és egy fényképes igazolvány (külföldi látogatók esetén útlevél) bemutatását. Ha rokon vagy törvényes képviselő utazik Kolumbiába a gyermekkel, egy mindkét szülő által aláírt, közjegyző által hitelesített hozzájárulásra és a szülők igazolványának másolatára is szüksége lesz. Ha csak az egyik szülő utazik Kolumbiába a gyermekkel, kérhetik a másik szülő által aláírt, közjegyző által hitelesített hozzájárulás bemutatását. Javasoljuk, hogy azok a látogatók, akik gyermekkel terveznek Kolumbiába utazni, keressék fel a helyi konzuli szolgálatot további útmutatásért.
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet privát szállásadó (azaz olyan fél, akinek a szállásadás kívül esik saját szakmája, üzleti tevékenysége vagy foglalkozása körén) kezeli. Az EU-s fogyasztóvédelmi jogok – például az elállás joga – nem vonatkoznak erre a foglalásra. A foglalásra a házigazda által megadott lemondási szabályzat fog vonatkozni.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshelyen készpénz használatával lehet fizetni.
A szálláshely regisztrációs száma: 275690
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Treeloft 29 háziállatok behozatalát?
Igen, kisállatok ingyenesen tartózkodhatnak a szálláshelyen.
Kínál Treeloft 29 helyszíni parkolási lehetőséget?
Sajnos nem, de a közelben elérhető ingyenes parkolási lehetőség.
Mikor van Treeloft 29 bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 15:00 és 22:30 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.