Natural Retreat With Jacuzzi and Stunnin
Szálláshely besorolása: 2
Nyaralóház La Colorada területén, ahol beltéri medence áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Natural Retreat With Jacuzzi and Stunnin képgalériája





Natural Retreat With Jacuzzi and Stunnin megfontolásra érdemes szálláslehetőség La Colorada felfedezéséhez. A vendégeket beltéri medence, terasz és kert is várja.
Népszerű szolgáltatások
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Főbb szolgáltatások (4)
Főbb szolgáltatások (4)
- Beltéri medence
- Terasz
- Kert
- Grillezési lehetőség
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- 2 hálószoba
- Kert
- Terasz
- Barbecue-sütő(k)
- Ingyenes egyéni parkolás
- Beltéri medence
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Hotel San Martin
Hermosillo
Hotel San Martin
Hermosillo
- Medence
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
8.2 ennyiből: 10, Nagyon jó, 221 értékelés
8,2
Nagyon jó
221 értékelés
Az ár 20 769 Ft
20 769 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 28. – aug. 29.

Bella Terra
Hermosillo
Bella Terra
Hermosillo
- Konyha
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
9.6 ennyiből: 10, Kivételes, 5 értékelés
9,6
Kivételes
5 értékelés
Az ár 24 179 Ft
24 179 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 1. – szept. 2.

HOTEL LA LEYENDA SONORA
SAN PEDRO EL SAUCITO
HOTEL LA LEYENDA SONORA
SAN PEDRO EL SAUCITO
- Medence
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Az ár 68 794 Ft
68 794 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 25. – aug. 26.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

La Colorada, SON
A közelben
- Patio bevásárlóközpont - 58 perc autóval - 58.3 km
- ExpoGan Sonora - 58 perc autóval - 59.1 km
- Sonorai Ökológiai Központ - 58 perc autóval - 56.8 km
Részletek a szálláshelyről
Natural Retreat With Jacuzzi and Stunnin
- Natural Retreat With Jacuzzi and Stunnin megfontolásra érdemes szálláslehetőség La Colorada felfedezéséhez. A vendégeket beltéri medence, terasz és kert is várja.
Dióhéjban
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 18:00
- Érintés nélküli bejelentkezés
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 11:00
- Érintés nélküli kijelentkezés
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A vendégek az érkezésük előtt e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépés részleteit (a kulcsfelvétellel kapcsolatos tudnivalókat); A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra..
- Kérjük, a bejelentkezéssel kapcsolatban előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel, a foglalási visszaigazoláson megadott elérhetőségen.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
- Parkolóház a helyszínen
- Ingyenes parkolás a közelben
Egyéb információ
- Dohányzás a kijelölt helyeken
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról elsősegély-felszerelés gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: betéti vagy hitelkártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ennek a szálláshelynek a takarítását hivatásos személyzet végzi.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Más néven:
Natural Retreat With Jacuzzi and Stunnin Lodge
Gyakran ismételt kérdések
Rendelkezik Natural Retreat With Jacuzzi and Stunnin úszómedencével vagy uszodával?
Igen, beltéri medence várja a vendégeket.
Engedélyezi Natural Retreat With Jacuzzi and Stunnin háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál Natural Retreat With Jacuzzi and Stunnin helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van Natural Retreat With Jacuzzi and Stunnin bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 14:00 és 18:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00. Érintés nélküli bejelentkezés és kijelentkezés is igénybe vehető.
Mit csinálhatok Natural Retreat With Jacuzzi and Stunnin területén és a közelben?
Natural Retreat With Jacuzzi and Stunnin a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: beltéri medence és kert.