CentralWestEnd-WashU-STL- Euphoria

2.0 csillagos szálláshely
Hotel könnyen megközelíthető innen: Forest parkerdő

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

CentralWestEnd-WashU-STL- Euphoria vendégeinek Forest parkerdő és Barnes-Zsidó Kórház mindössze 15 perc gyalog. Ingyenes szolgáltatások például a következők: wifi és egyéni parkolás. St. Louis Union Station pályaudvar és St. Louisi Állatkert pedig csak egy rövid autóút. A tömegközlekedés jól megközelíthető: Central West End villamosmegálló csak 13 perc gyalog.

Értékelések

9,0 ennyiből: 10
Csodálatos

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Mosoda
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (3)

  • Számítógép-állomás
  • Mikrohullámú sütő a közös használatú helyiségben
  • Hűtő a közös használatú helyiségben

Az otthon érzése (6)

  • 3 hálószoba
  • Televízió
  • Mosógép és szárító
  • Sötétítőfüggöny
  • Ingyenes egyéni parkolás
  • Gyermekjátékok

Szobaopciók

Deluxe ház

  • 186 négyzetméter
  • 3 hálószoba
  • 10 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy, 2 queen (nagyméretű) franciaágy és 2 kinyitható kanapé ("queen" méret)
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
4345 Forest Park Ave, St. Louis, MO, 63108

A közelben

  • Szent László-főszékesegyház - 9 perc gyalog - 0.8 km
  • Forest parkerdő - 14 perc gyalog - 1.2 km
  • St. Louisi Egyetem - 14 perc gyalog - 1.2 km
  • A világ sakkozó hírességeinek emlékcsarnoka - 16 perc gyalog - 1.4 km
  • Fox Színház - 4 perc autóval - 2.5 km

Közlekedés

  • Lambert-St. Louis nemzetközi repülőtér (STL) – 21 perc autóval
  • St. Louis, Missouri (SUS-Spirit of St. Louis) – 29 perc autóval
  • Belleville, Illinois (BLV-MidAmerica-St. Louis) – 34 perc autóval
  • St. Louis Gateway vasútállomás – 8 perc autóval
  • Kirkwood vasútállomás – 21 perc autóval
  • Central West End villamosmegálló – 13 perc séta
  • Grand villamosmegálló – 26 perc séta

Éttermek

  • ‪Shortwave Coffee – ‬10 perc gyalog
  • ‪Pizza Hut – ‬11 perc gyalog
  • ‪Imo's Pizza – ‬5 perc gyalog
  • ‪Jack in the Box – ‬12 perc gyalog
  • ‪Rosie's Place – ‬10 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

CentralWestEnd-WashU-STL- Euphoria

  • CentralWestEnd-WashU-STL- Euphoria vendégeinek Forest parkerdő és Barnes-Zsidó Kórház mindössze 15 perc gyalog. Ingyenes szolgáltatások például a következők: wifi és egyéni parkolás. St. Louis Union Station pályaudvar és St. Louisi Állatkert pedig csak egy rövid autóút. A tömegközlekedés jól megközelíthető: Central West End villamosmegálló csak 13 perc gyalog.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 25 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A vendégek az érkezésük előtt 24 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépés részleteit (a belépőkódot). A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra..
    • Az érkezés előtt online regisztrálnod kell egy biztonságos linken keresztül
    • A szálláshely a foglalás után egy hivatalos fényképes igazolványod másolatát fogja kérni tőled
    • A vendégeket virtuális recepció szolgálja ki
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Közös használatú mikorhullámú sütő
  • Közös használatú hűtőszekrény

Gyerekekkel utazóknak

  • Gyermekjátékok
  • Gyerekkocsi

Munkához

  • Számítógép-állomás

Szolgáltatások

  • Virtuális recepció

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Televízió

Az otthon kényelme

  • Fűtés
  • Papucs
  • Vasaló/vasalódeszka
  • Mosógép és szárító
  • Külső textil árnyékolók
  • Mosószer

A pihentető alváshoz

  • 3 hálószoba
  • Sötétítőfüggöny

A felfrissülés kellékei

  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))

Étkezés és italok

  • Gyermek étkészlet
  • Etetőszék

Egyéb szolgáltatások

  • Útikalauzok/ajánlók

Díjak és szabályzatok

Gyermekek és pótágyak

  • Etetőszékek tartózkodásonként 30 USD felár ellenében állnak rendelkezésre

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi CentralWestEnd-WashU-STL- Euphoria háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál CentralWestEnd-WashU-STL- Euphoria helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van CentralWestEnd-WashU-STL- Euphoria bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 16:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

Rendelkezik CentralWestEnd-WashU-STL- Euphoria helyszíni kaszinóval?

Nem, ez a kényelmes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben több lehetőség is kínálkozik: Horseshoe St. Louis Casino (8 perc autóval) és Casino Queen (10 perc autóval).

Milyen környéken van CentralWestEnd-WashU-STL- Euphoria?

CentralWestEnd-WashU-STL- Euphoria elhelyezkedése nagyszerű. Forest parkerdő csupán 14 percnyi sétával elérhető, és Barnes-Zsidó Kórház is csak 10 perc gyalog.

Értékelések

A(z) CentralWestEnd-WashU-STL- Euphoria értékelései

9,0

Csodálatos

8,0

Tisztaság

10

Szolgáltatások

6,0

Személyzet és kiszolgálás

8,0

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített

10/10 Kivételes

Cool
Kerron, 7 éjszakás utazás
Hitelesített

10/8 Nagyon jó

We could not locate the apartment. Had to ask the person living in the front apartment where it was. We called the number indicated on the reservation but got no answer or call back. We’re also very confused about parking; thus should be indicated in some of the paperwork
Brice, 3 éjszakás utazás