DhamStay Hotel Sai Sandpiper Near Beach
Szálláshely besorolása: 2
Hotel könnyen megközelíthető innen: Jagannath-templom
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) DhamStay Hotel Sai Sandpiper Near Beach képgalériája





DhamStay Hotel Sai Sandpiper Near Beach kiváló helyen van, Jagannath-templom csak 5 perc autóval. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
Főbb szolgáltatások (2)
Főbb szolgáltatások (2)
- Takarítás naponta
- 24 órában nyitva tartó recepció
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- Saját fürdőszoba
- Külön nappalirész
- Prémium tévécsatornák
- Napi takarítási szolgáltatás
- Ingyenes egyéni parkolás
- Ingyenes piperecikkek
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal
- 13 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 3 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Deluxe szoba kétszemélyes ággyal, 1 hálószobával

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal, 1 hálószobával
- 12 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 4 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Standard szoba kétszemélyes ággyal

Standard szoba kétszemélyes ággyal
- 13 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 3 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Standard szoba kétszemélyes ággyal, 1 hálószobával

Standard szoba kétszemélyes ággyal, 1 hálószobával
- 13 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 4 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

Sea Dream Lodge
Puri
Sea Dream Lodge
Puri
- Repülőtéri transzfer
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 1 értékelés
10
Kivételes
1 értékelés
Az ár 3 880 Ft
3 880 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

DhamStay Hotel Beach Heaven Puri
Puri
DhamStay Hotel Beach Heaven Puri
Puri
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
- Nemdohányzó

Hotel Sonar Bangla Puri
Puri
Hotel Sonar Bangla Puri
Puri
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
7.0 ennyiből: 10, Jó, 22 értékelés
7,0
Jó
22 értékelés
Az ár 17 891 Ft
17 891 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 8. – szept. 9.

DhamStay Hotel Samrat Palace Near Beach
Puri
DhamStay Hotel Samrat Palace Near Beach
Puri
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
- Nemdohányzó

DhamStay Hotel Glory Near Golden Beach
Puri
DhamStay Hotel Glory Near Golden Beach
Puri
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
- Nemdohányzó

DhamStay Hotel Shree Bhumi Near SeaBeach
Puri
DhamStay Hotel Shree Bhumi Near SeaBeach
Puri
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
- Nemdohányzó

DhamStay Hotel Sashi Near Temple Puri
Puri
DhamStay Hotel Sashi Near Temple Puri
Puri
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
2.0 ennyiből: 10, 1 értékelés
2,0
1 értékelés

DhamStay Hotel Padoshi Near Beach Puri
Brahmagiri
DhamStay Hotel Padoshi Near Beach Puri
Brahmagiri
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Birla Chhak, Godabada Sahi, Near Marine Drive Rd, Puri, Odisha, 752001
A közelben
- Puri tengerpart - 2 perc gyalog - 0.2 km
- Jagannath-templom - 7 perc autóval - 3.3 km
- Sudarshan Kézműves Múzeum - 10 perc autóval - 4.8 km
- Narendra Sagar - 11 perc autóval - 5.2 km
- Vishnu Templom - 11 perc autóval - 5.2 km
Közlekedés
- Bhuvaneshwar (BBI-Biju Patnaik) – 88 perc autóval
- Puri állomás – 14 perc autóval
- Malatipatpur állomás – 19 perc autóval
- Birpurusottampur állomás – 25 perc autóval
Éttermek
- Chung Wah – 3 perc autóval
- Honey Bee Bakery and Pizzeria – 4 perc autóval
- Wild Grass Restaurant – 3 perc autóval
- Peace Restaurant – 4 perc autóval
- Anna Tiffin Centre – 3 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
DhamStay Hotel Sai Sandpiper Near Beach
- DhamStay Hotel Sai Sandpiper Near Beach kiváló helyen van, Jagannath-templom csak 5 perc autóval. Ingyenes szolgáltatások: wifi és egyéni parkolás.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 40 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 8:30, bejelentkezés vége: 23:30
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 7:30
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
Szobák felszereltsége
Csupa szórakozás
- 24 hüvelyk képátmérőjű LED-televízió
- Prémium kábeltévé
Az otthon kényelme
- Mennyezeti ventilátor
A pihentető alváshoz
- Ágynemű
A pihenés szolgálatában
- Külön nappalirész
A felfrissülés kellékei
- Privát fürdőszoba
- Esőzuhany
- Zuhanyzó
- Ingyenes piperecikkek
- Törölközők
Kapcsolattartás
- Íróasztal
- Ingyenes wifi (25+ Mb/s)
Étkezés és italok
- Ingyenes palackozott víz
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Más néven:
Dhamstay Sai Sandpiper Puri
DhamStay Hotel Sai Sandpiper Near Beach Puri
DhamStay Hotel Sai Sandpiper Near Beach Hotel
DhamStay Hotel Sai Sandpiper Near Beach Hotel Puri
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi DhamStay Hotel Sai Sandpiper Near Beach háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál DhamStay Hotel Sai Sandpiper Near Beach helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van DhamStay Hotel Sai Sandpiper Near Beach bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 8:30 és 23:30 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 7:30.
Milyen környéken van DhamStay Hotel Sai Sandpiper Near Beach?
DhamStay Hotel Sai Sandpiper Near Beach Puri tengerpart 3 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.