Teljes nyaraló
Fig Tree House
Szálláshely besorolása: 2
Víkendház Axminster városában, ahol konyha áll rendelkezésre
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Fig Tree House képgalériája





Víkendház egy golfpálya szomszédságában várja a vendégeket – nagyszerű választás Axminster látogatóinak. Ingyenes szolgáltatások például a következők: wifi és egyéni parkolás. A szálláshelyen kert és konyha is szolgálja a kényelmet.
Értékelések
9,09,0 ennyiből: 10
Csodálatos
Teljes nyaraló
3 hálószoba3 fürdőszoba6 férőhely
Népszerű szolgáltatások
- Konyha
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
Főbb szolgáltatások (2)
Főbb szolgáltatások (2)
- Kert
- Játszótér
Az otthon érzése (6)
Az otthon érzése (6)
- Játszótér a helyszínen
- 3 hálószoba
- Konyha
- Saját fürdőszoba
- Kert
- Ingyenes egyéni parkolás
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Woodford Bridge Country Club
Holsworthy
Woodford Bridge Country Club
Holsworthy
- Medence
- Wellnessfürdő
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 1 001 értékelés
9,0
Csodálatos
1 001 értékelés
Az ár 36 196 Ft
36 196 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 27. – szept. 28.

Cofton Holidays
Exeter
Cofton Holidays
Exeter
- Medence
- Wellnessfürdő
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 37 értékelés
9,2
Csodálatos
37 értékelés
Az ár 50 280 Ft
50 280 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 1. – szept. 2.

The Old Inn
Axminster
The Old Inn
Axminster
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Bár
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 172 értékelés
9,4
Kivételes
172 értékelés

North Devon Resort
Ilfracombe
North Devon Resort
Ilfracombe
- Medence
- Mosoda
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
7.2 ennyiből: 10, Jó, 29 értékelés
7,2
Jó
29 értékelés
Az ár 38 526 Ft
38 526 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 1. – szept. 2.

Hawley Farm Self Catering Holiday Accommodation
Axminster
Hawley Farm Self Catering Holiday Accommodation
Axminster
- Mosoda
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 3 értékelés
10
Kivételes
3 értékelés

Honeysuckle Cottage
Axminster
Honeysuckle Cottage
Axminster
- Konyha
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
Az ár 389 949 Ft
389 949 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 1. – szept. 2.

2 Pigsfoot Cottages
Tiverton
2 Pigsfoot Cottages
Tiverton
- Konyha
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi

Millwater Cottage
Axminster
Millwater Cottage
Axminster
- Konyha
- Mosoda
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás

Mackerel Cottage
Budleigh Salterton
Mackerel Cottage
Budleigh Salterton
- Konyha
- Mosoda
- Állatbarát
- Ingyenes wifi

The Orchard
Okehampton
The Orchard
Okehampton
- Konyha
- Mosoda
- Állatbarát
- Ingyenes parkolás
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Fig Tree House Vale Lane, Axminster, England, EX13 5PU
A közelben
- Kelet-Devon - 5 perc autóval - 3.4 km
- Blackdown-dombság - 8 perc autóval - 5.1 km
- Dorset Nemzeti Táj - 11 perc autóval - 9.2 km
- Castlewood Szőlőbirtok - 12 perc autóval - 9.4 km
- Dorset és Kelet-Devon partvidéke - 16 perc autóval - 13.9 km
Közlekedés
- Exeter (EXT-Exeter nemzetközi repülőtér) – 38 perc autóval
- Axminster vasútállomás – 6 perc gyalog
- Honiton vasútállomás – 21 perc autóval
- Honiton Feniton vasútállomás – 23 perc autóval
Éttermek
- Starbucks – 5 perc autóval
- The Hind – 5 perc autóval
- Talbot Arms – 8 perc autóval
- The Volunteer Inn – 10 perc autóval
- A35 Pit Stop – 3 perc autóval
Részletek a szálláshelyről
Fig Tree House
- Víkendház egy golfpálya szomszédságában várja a vendégeket – nagyszerű választás Axminster látogatóinak. Ingyenes szolgáltatások például a következők: wifi és egyéni parkolás. A szálláshelyen kert és konyha is szolgálja a kényelmet.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- Privát víkendház
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 16:00, bejelentkezés vége: 23:00
- Kijelentkezési idő: 10:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
Kisállatok
- Házi kedvencek hozhatók
- Segítőállatok hozhatók
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
- A helyszíni parkolás nem csak közterületen lehetséges
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Internetkapcsolat
- Ingyenes wifi
Parkolás és közlekedés
- Ingyenes egyéni parkolás helyben
- A helyszíni parkolás nem csak utcán lehetséges
Családbarát
- Játszótér
Konyha
- Mosogatógép
- Főzőedények/tányérok/evőeszközök
Hálószobák
- 3 hálószoba
Fürdőszobák
- 3 több fürdőszoba
- Zuhanyzó
Külső területek
- Kert
Állatok
- A díjak a segítőállatokra nem vonatkoznak
- Állatbarát szálláshely
Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek
- Dohányfüstmentes szállás
Kényelmi szolgáltatások, felszereltség
- Nincs takarítási szolgáltatás
A helyszínnel kapcsolatos kiemelt információk
- Egy golfpálya mellett
Biztonsági felszereltség
- Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
- Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)
Általános jellemzők
- Egyedi dekoráció
- Egyedi berendezés
Díjak és szabályzatok
Kisállatok
- Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Más néven:
Fig Tree House Cottage
Fig Tree House Axminster
Fig Tree House Cottage Axminster
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi víkendház háziállatok behozatalát?
Igen, kisállatok is szívesen látottak a szálláshelyen.
Kínál víkendház helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető. Helyi parkolás lehetséges (nem közterületen).
Mikor van víkendház bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 16:00 és 23:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.
Mit csinálhatok Fig Tree House területén és a közelben?
Fig Tree House kert segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.
Fig Tree House kínál konyhát vagy teakonyhát?
Igen, a szálláshoz tartozik egy konyha is a következő felszereltséggel: főzőedények, tányérok, evőeszközök.
Milyen környéken van Fig Tree House?
Fig Tree House Axminster vasútállomás rövid, 6 perces sétatávnyi körzetében várja vendégeit.