Yue Yuan Garden Hotel Kunshan

Szálláshely besorolása: 3
Hotel Szucsou területén, ahol 3 éttermek és beltéri medence áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Yue Yuan Garden Hotel Kunshan megfontolásra érdemes szálláslehetőség Szucsou felfedezéséhez. Ha megmártóznál, vár rád egy beltéri medence, ha pedig megéhezel, 3 étterem kínálatából tudsz válogatni.

Értékelések

8,4 ennyiből: 10
Nagyon jó

Népszerű szolgáltatások

  • Medence
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Légkondicionálás
  • Edzőterem

Főbb szolgáltatások (8)

  • Takarítás tartózkodásonként egyszer
  • 3 étterem
  • Beltéri medence
  • Reggeli elérhető
  • Fitneszlétesítmény
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
  • Poggyászok tárolása lehetséges

Az otthon érzése (6)

  • Saját fürdőszoba
  • Külön fürdőkád és zuhanyzó
  • Mosoda
  • Légkondicionálás a szobákban klímaszabályzóval
  • Limitált takarítási szolgáltatás
  • Ingyenes egyéni parkolás
A jelenlegi ár 27 864 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 23. – szept. 24.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
5 szoba megjelenítése 5 közül

Basic egyágyas szoba

  • 40 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Classic egyágyas szoba

  • 40 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Classic szoba két külön ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 2 nagyméretű egyszemélyes ágy

Comfort egyágyas szoba

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Deluxe egyágyas szoba

  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Changjiang Middle Road, 198, Suzhou, 215300

A közelben

  • Junghszin tér - 4 perc autóval - 4.3 km
  • Tinglin Park - 6 perc autóval - 5.4 km
  • Wanda Plaza Kunshan - 8 perc autóval - 7.2 km
  • Kunshan Erdő Park - 15 perc autóval - 20.6 km
  • Yangcheng-tó - 16 perc autóval - 22.2 km

Közlekedés

  • Hongqiao nemzetközi repülőtér (SHA) – 55 perc autóval
  • Pudongi nemzetközi repülőtér (PVG) – 95 perc autóval

Éttermek

  • ‪McDonald's 麦当劳 – ‬14 perc gyalog
  • ‪Bologna – ‬12 perc gyalog
  • ‪拜仁地窖啤酒屋 – ‬13 perc gyalog
  • ‪Sakata – ‬10 perc gyalog
  • ‪西屋日本料理 – ‬16 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Yue Yuan Garden Hotel Kunshan

  • Yue Yuan Garden Hotel Kunshan megfontolásra érdemes szálláslehetőség Szucsou felfedezéséhez. Ha megmártóznál, vár rád egy beltéri medence, ha pedig megéhezel, 3 étterem kínálatából tudsz válogatni.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 228 szoba

Érkezés/távozás

    • A bejelentkezés kezdete: 12:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 12:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • Ezen a szálláshelyen nincs lehetőség a nyitvatartási idő utáni bejelentkezésre
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz))

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, őrzött parkolóban

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Svédasztalos reggeli (felár ellenében) naponta 7:00 és 10:00 között
  • 3 étterem

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Mosoda
  • Poggyásztárolási lehetőség

Létesítmények

  • Fitneszterem
  • Beltéri medence

Szobák felszereltsége

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás klímaszabályozóval
  • Papucs
  • Gyermekpapucs

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Külön fürdőkád és zuhanyzó
  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz))

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás tartózkodásonként egyszer

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Svédasztalos reggeli felár ellenében kérhető: 108 CNY felnőtteknek és 68 CNY gyerekeknek (hozzávetőleges árak)

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Szálláshely besorolása

A saját értékelési rendszerünk szerinti szálláshely-besorolás a szálláshely típusán, szolgáltatásain és létesítményein alapul.

Más néven:

Yue Yuan Garden Kunshan Suzhou
Yue Yuan Garden Hotel Kunshan Hotel
Yue Yuan Garden Hotel Kunshan Suzhou
Yue Yuan Garden Hotel Kunshan Hotel Suzhou

Gyakran ismételt kérdések

Rendelkezik Yue Yuan Garden Hotel Kunshan úszómedencével vagy uszodával?

Igen, beltéri medence várja a vendégeket.

Engedélyezi Yue Yuan Garden Hotel Kunshan háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Yue Yuan Garden Hotel Kunshan helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Yue Yuan Garden Hotel Kunshan bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

A bejelentkezésre ekkortól van lehetőség: 12:00. Kijelentkezési idő: 12:00.

Mit csinálhatok Yue Yuan Garden Hotel Kunshan területén és a közelben?

Yue Yuan Garden Hotel Kunshan a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: beltéri medence és fitneszlétesítmény.

Található étterem Yue Yuan Garden Hotel Kunshan területén vagy környékén?

Igen, 3 étterem található a helyszínen.

Értékelések

8,4

Nagyon jó