Xingyun Hotel (Zhongshan Shaxi Xingbao Times Square)

Szálláshely besorolása: 3
Hotel Zhongshan területén, ahol konferenciaközpont áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Élvezd Zhongshan hangulatát Xingyun Hotel (Zhongshan Shaxi Xingbao Times Square) vendégeként.

Értékelések

10 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Egybenyíló szobák igényelhetők
  • Légkondicionálás
  • Mosoda
  • Gyermekbarát programlehetőségek

Főbb szolgáltatások (11)

  • Reggeli elérhető
  • Konferenciaközpont
  • Business center
  • Légkondicionálás
  • Játékterem
  • Recepción igénybe vehető páncélkazetta
  • Önkiszolgáló ruhatisztító létesítmények
  • Konferenciatér
  • Concierge szolgálat
  • Poggyászok tárolása lehetséges
  • Zárható szekrény rendelkezésre áll

Az otthon érzése (6)

  • Összecsukható ágy/pótágy (ingyenes)
  • Egybe nyíló/szomszédos szobák kérhetők
  • Saját fürdőszoba
  • Külön étkezőhelyiség
  • Televízió
  • Mosoda
A jelenlegi ár 8 082 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
okt. 21. – okt. 22.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
9 szoba megjelenítése 9 közül

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • 2 férőhely
  • 1 egyszemélyes ágy

Szoba

  • 4 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • 3 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy

Szoba

  • 3 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy

Szoba

  • 4 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Szoba

  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Opposite the Industrial and Commercial Bank of China, No. 5, Xingbao, Zhongshan, Guangdong, 528400

A közelben

  • Xingzhong tér - 6 perc autóval - 5.9 km
  • Sunwen Nyugati Úti Sétálóutca - 6 perc autóval - 5.9 km
  • Yixianhu Park - 6 perc autóval - 5.9 km
  • Zhongshan Fufeng Wen Torony - 6 perc autóval - 6.3 km
  • Lihe Plaza - 9 perc autóval - 8.4 km

Közlekedés

  • Csuhaj (ZUH-Szancao nemzetközi repülőtér) – 60 perc autóval
  • Makaó (MFM-Macau nemzetközi repülőtér) – 62 perc autóval
  • Baiyuni nemzetközi repülőtér (CAN) – 100 perc autóval
  • Zhongshan Északi Pályaudvar – 15 perc autóval
  • Jiangmen Keleti pályaudvar – 25 perc autóval

Éttermek

  • ‪荔苑隆都菜馆 – ‬4 perc autóval
  • ‪福田酒楼 – ‬13 perc gyalog
  • ‪Commune – ‬4 perc autóval
  • ‪Colourful Bar – ‬7 perc gyalog
  • ‪轮子商店 – ‬5 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Xingyun Hotel (Zhongshan Shaxi Xingbao Times Square)

  • Élvezd Zhongshan hangulatát Xingyun Hotel (Zhongshan Shaxi Xingbao Times Square) vendégeként.

Dióhéjban

BEJELENTKEZÉS
12:00
KIJELENTKEZÉS
12:00

Érkezés/távozás

    • A bejelentkezés kezdete: 12:00
    • Rendelkezésre áll expressz bejelentkezési lehetőség
    • Kijelentkezési idő: 12:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A vendégek megkapják a belépéshez szükséges részleteket (az okoszár használatával kapcsolatos információkat).
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Reggeli kérhető (felár ellenében)

Munkához

  • Business center
  • Konferenciaközpont

Szolgáltatások

  • Concierge-szolgálat
  • Mosoda
  • Poggyásztárolási lehetőség

Létesítmények

  • Széf a recepción
  • Játékterem
  • Zárható szekrény rendelkezésre áll

Akadálymentesítés

  • Lift
  • Nagyító tükör

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Televízió
  • Műholdas csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás és fűtés
  • Elektromos vízforraló
  • Papucs
  • Ruhaszárító

A pihentető alváshoz

  • Pehelypaplan
  • Sötétítőfüggöny
  • Összecsukható ágy/pótágy rendelkezésre áll
  • Ágynemű

A pihenés szolgálatában

  • Külön étkezőhelyiség

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Fürdőkád vagy zuhanyzó
  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Fogkefe és fogkrém

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes nemzetközi hívások

Étkezés és italok

  • Ingyenes palackozott víz
  • Ingyenes filteres tea/instant kávé

Egyéb szolgáltatások

  • Egybenyíló/szomszédos szobák kérhetők

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshely egymásba nyíló szobákat is kínál, amelyeket a rendelkezésre állás függvényében lehet igénybe venni. Amennyiben összenyitható szobákat szeretne foglalni, lépjen kapcsolatba a szálláshely munkatársaival a foglalási visszaigazoláson található számon keresztül.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék, füstérzékelő, biztonsági rendszer, és elsősegély-felszerelés gondoskodik a helyszínen.
Ha lemondod a foglalásodat, a szálláshely lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Szálláshely besorolása

A saját értékelési rendszerünk szerinti szálláshely-besorolás a szálláshely típusán, szolgáltatásain és létesítményein alapul.

Más néven:

Xingyun Hotel (Zhongshan Shaxi Xingbao Times Square) Hotel
Xingyun Hotel (Zhongshan Shaxi Xingbao Times Square) Zhongshan

Gyakran ismételt kérdések

Mikor van Xingyun Hotel (Zhongshan Shaxi Xingbao Times Square) bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

A bejelentkezésre ekkortól van lehetőség: 12:00. Kijelentkezési idő: 12:00. Gyorsított bejelentkezés igénybe vehető.

Mit csinálhatok Xingyun Hotel (Zhongshan Shaxi Xingbao Times Square) területén és a közelben?

Xingyun Hotel (Zhongshan Shaxi Xingbao Times Square) játékterem segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Értékelések

A(z) Xingyun Hotel (Zhongshan Shaxi Xingbao Times Square) értékelései

10

Kivételes

10

Tisztaság

10

Szolgáltatások

10

Személyzet és kiszolgálás

10

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Very convenient. A lot of restaurants nearby.