Hotel La Rosa

Szálláshely besorolása: 3
Hotel kényelmes távolságra van ettől: Skander bég tér

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Hotel La Rosa legfeljebb 10 perces autóútra található Skander bég tér közelében. Ingyenes szolgáltatások: wifi, valamint kontinentális reggeli naponta 7:00 és 10:00 között.

Értékelések

8,6 ennyiből: 10
Kiváló

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes reggeli
  • Parkolási lehetőség biztosított
  • Ingyenes wifi
  • Állandó recepció
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (2)

  • Egyéni parkolás (felár ellenében)
  • 24 órában nyitva tartó recepció
A jelenlegi ár 24 117 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 3. – szept. 4.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
5 szoba megjelenítése 5 közül

Superior szoba kétszemélyes ággyal

10-ből 9,0
Csodálatos
(2 értékelés)
  • 25 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Junior stúdió lakosztály

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Standard szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Superior háromágyas szoba

  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy és 1 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Gazdaságos szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Rruga Tom Plezha, Kashar, Tirana County, 1001

A közelben

  • Kompleksi Delijorgji - 17 perc gyalog - 1.4 km
  • Latitude Tirana - 18 perc gyalog - 1.6 km
  • Kaplan Pasha Sírja - 3 perc autóval - 2.2 km
  • Honvédelmi Minisztérium - 6 perc autóval - 4.1 km
  • Skander bég tér - 7 perc autóval - 4.5 km

Közlekedés

  • Tirana (TIA-Teréz anya nemzetközi repülőtér) – 32 perc autóval

Éttermek

  • ‪Wake Up – ‬5 perc autóval
  • ‪Bati Restaurant 3 – ‬4 perc gyalog
  • ‪Peja – ‬1 perc gyalog
  • ‪Tacos Bros – ‬3 perc gyalog
  • ‪Mulliri i Vjeter – ‬3 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Hotel La Rosa

  • Hotel La Rosa legfeljebb 10 perces autóútra található Skander bég tér közelében. Ingyenes szolgáltatások: wifi, valamint kontinentális reggeli naponta 7:00 és 10:00 között.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 8 szoba
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 22:30
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:30
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A vendégek megkapják a belépéshez szükséges részleteket (a belépőkódot).
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz))
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Egyéni parkolás a helyszínen (6 EURnaponta)
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes kontinentális reggeli naponta 7:00 és 10:00 között

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 32 hüvelyk képátmérőjű LED-televízió
  • Műholdas csatornák

Az otthon kényelme

  • Papucs

A pihentető alváshoz

  • Ágynemű

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (250+ Mb/s (3–5 személynek, illetve akár 10 eszközhöz))

Díjak és szabályzatok

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege 1.46 EUR személyenként, éjszakánként

Parkolás

  • Egyéni parkolás díja: 6 EURnaponta

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

Hotel La Rosa Hotel
Hotel La Rosa Kashar
Hotel La Rosa Hotel Kashar

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Hotel La Rosa háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Hotel La Rosa helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen. Az egyéni parkolás költsége 6 EUR naponta.

Mikor van Hotel La Rosa bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 22:30 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:30.

Rendelkezik Hotel La Rosa helyszíni kaszinóval?

Nem, ez a kényelmes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben több lehetőség is kínálkozik: Regency Kaszinó (6 perc autóval) és Arena Casino (7 perc autóval).

Milyen környéken van Hotel La Rosa?

Hotel La Rosa elhelyezkedése nagyszerű. Latitude Tirana csupán 15 percnyi sétával elérhető, és Kompleksi Delijorgji is csak 19 perc gyalog.