HOTEL RN GRAND
Szálláshely besorolása: 3
Vijayawada városában található, belvárosi hotel étteremmel, a kongresszusi központ mellett
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) HOTEL RN GRAND képgalériája





HOTEL RN GRAND a vasútállomás közelében várja a vendégeket – nagyszerű választás Vijayawada látogatóinak. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint kontinentális reggeli naponta 8:00 és 10:30 között.
Népszerű szolgáltatások
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
Főbb szolgáltatások (4)
Főbb szolgáltatások (4)
- Takarítás naponta
- Étterem
- 24 órában nyitva tartó recepció
- Poggyászok tárolása lehetséges
A jelenlegi ár 23 080 Ft
23 080 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 2. – szept. 3.
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
A következő szoba összes képének megtekintése: Basic szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a városra

Basic szoba kétszemélyes ággyal, kilátással a városra
- Kilátás a városra
- 20 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Szoba két külön ággyal, kilátással a városra

Szoba két külön ággyal, kilátással a városra
- Kilátás a városra
- 17 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 egyszemélyes ágy
- Ingyenes wifi
A következő szoba összes képének megtekintése: Basic lakosztály, kilátással a városra

Basic lakosztály, kilátással a városra
- Kilátás a városra
- 28 négyzetméter
- 1 hálószoba
- 2 férőhely
- 1 king (extra méretű) franciaágy
- Ingyenes wifi
Hasonló szálláshelyek

Red Fox by Lemon Tree Hotels, Vijayawada
Vijayawada
Red Fox by Lemon Tree Hotels, Vijayawada
Vijayawada
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
7.8 ennyiből: 10, Jó, 16 értékelés
7,8
Jó
16 értékelés
Az ár 9 404 Ft
9 404 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 13. – szept. 14.

Lemon Tree Premier Vijayawada
Vijayawada
Lemon Tree Premier Vijayawada
Vijayawada
- Medence
- Wellnessfürdő
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 140 értékelés
9,4
Kivételes
140 értékelés
Az ár 15 279 Ft
15 279 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 29. – aug. 30.

Grand Vijayawada by GRT hotels
Vijayawada
Grand Vijayawada by GRT hotels
Vijayawada
- Medence
- Wellnessfürdő
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes parkolás
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 25 értékelés
9,4
Kivételes
25 értékelés
Az ár 16 341 Ft
16 341 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 1. – szept. 2.

Quality Hotel D V Manor
Vijayawada
Quality Hotel D V Manor
Vijayawada
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
8.0 ennyib ől: 10, Nagyon jó, 53 értékelés
8,0
Nagyon jó
53 értékelés
Az ár 19 660 Ft
19 660 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 30. – aug. 31.

Holiday Inn Express & Suites Vijayawada by IHG
Vijayawada
Holiday Inn Express & Suites Vijayawada by IHG
Vijayawada
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Egybenyíló szobák igényelhetők
- Légkondicionálás
7.2 ennyiből: 10, Jó, 10 értékelés
7,2
Jó
10 értékelés
Az ár 13 745 Ft
13 745 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 10. – szept. 11.

Novotel Vijayawada Varun Hotel
Vijayawada
Novotel Vijayawada Varun Hotel
Vijayawada
- Medence
- Wellnessfürdő
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
8.2 ennyiből: 10, Nagyon jó, 192 értékelés
8,2
Nagyon jó
192 értékelés
Az ár 22 567 Ft
22 567 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 29. – aug. 30.

HOTEL JAGAPATHI INTERNATIONAL
Vijayawada
HOTEL JAGAPATHI INTERNATIONAL
Vijayawada
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
Az ár 6 090 Ft
6 090 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 29. – aug. 30.

Hotel Kosala
Vijayawada
Hotel Kosala
Vijayawada
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Étterem
2.6 ennyiből: 10, 4 értékelés
2,6
4 értékelés
Az ár 5 780 Ft
5 780 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 29. – aug. 30.

Olive Hotel Benz Circle, Vijayawada by Embassy Group
Vijayawada
Olive Hotel Benz Circle, Vijayawada by Embassy Group
Vijayawada
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
Az ár 11 867 Ft
11 867 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 29. – aug. 30.

HOTEL LEELA GRAND INN
Vijayawada
HOTEL LEELA GRAND INN
Vijayawada
- Ingyenes parkolás
- Ingyenes wifi
- Mosoda
- Állandó recepció
6.0 ennyiből: 10, 2 értékelés
6,0
2 értékelés
Az ár 4 985 Ft
4 985 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 29. – aug. 30.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Tadankivari street, Governorpet, 27-4-15, Vijayawada, andharapradesh, 520002
A közelben
- Gandhi park - 15 perc gyalog - 1.3 km
- Krishna-folyó - 2 perc autóval - 1.1 km
- Kanaka Durga templom - 4 perc autóval - 2.9 km
- Bhavani-sziget - 4 perc autóval - 2.2 km
- Victoria Múzeum - 4 perc autóval - 2.2 km
Közlekedés
- Vidzsajváda (VGA) – 45 perc autóval
- Vijayawada Junction állomás – 13 perc gyalog
- Peddavadlapudi állomás – 12 perc autóval
- Ramavarappadu állomás – 19 perc autóval
Éttermek
- Milap Hotel – 2 perc autóval
- mamatha – 3 perc gyalog
- Hotel Manorama – 4 perc gyalog
- Swarna Palace – 8 perc gyalog
- Citrus Cafe – 14 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
HOTEL RN GRAND
- HOTEL RN GRAND a vasútállomás közelében várja a vendégeket – nagyszerű választás Vijayawada látogatóinak. Ingyenes szolgáltatások: wifi, egyéni parkolás, valamint kontinentális reggeli naponta 8:00 és 10:30 között.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 64 szoba
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 12:00, bejelentkezés vége: 11:00
- Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 11:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Sem háziállat, sem segítő állat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))
Parkolás
- Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen, őrzött parkolóban
Egyéb információ
- Dohányfüstmentes szállás
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Ingyenes kontinentális reggeli naponta 8:00 és 10:30 között
- Étterem
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
- Poggyásztárolási lehetőség
Létesítmények
- Dupla üvegezésű ablakok
- A világítótestek legalább 80%-a LED-es
Akadálymentesítés
- Lift
- Liftajtó szélessége (cm) 3
- Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített útvonal a lifthez
- Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepcióspult
- Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepciós pult magassága (cm) 3
- Rámpa a főbejáratnál
Szobák felszereltsége
A felfrissülés kellékei
- Környezetbarát piperecikkek
Kapcsolattartás
- Ingyenes wifi (100+ Mb/s (1–2 személynek, illetve akár 6 eszközhöz))
Egyéb szolgáltatások
- Takarítás naponta
- Környezetbarát piperecikkek
- LED-es világítótestek
- Kizárólag víztakarékos zuhanyzók
- Kizárólag víztakarékos WC-k
Díjak és szabályzatok
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról szén-monoxid-érzékelő, tűzoltó készülék, füstérzékelő, biztonsági rendszer, és kültéri világítás gondoskodik a helyszínen.
A sz álláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák, mobilfizetés és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák
Mobilfizetési lehetőségek: Google Pay, PayTM, PhonePe.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Más néven:
HOTEL RN GRAND Hotel
HOTEL RN GRAND vijayawada
HOTEL RN GRAND Hotel vijayawada
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi HOTEL RN GRAND háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, sem háziállatok, sem segítő állatok nem engedélyezettek.
Kínál HOTEL RN GRAND helyszíni parkolási lehetőséget?
Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.
Mikor van HOTEL RN GRAND bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 12:00 és 11:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.
Található étterem HOTEL RN GRAND területén vagy környékén?
Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.
Milyen környéken van HOTEL RN GRAND?
HOTEL RN GRAND Vijayawada szívében várja vendégeit. Krishna-folyó mindössze 14 percnyi sétára, Gandhi park pedig 17 perces gyalogtávra van tőle.