URBANITY LIVING

Szálláshely besorolása: 2
Hotel könnyen megközelíthető innen: Atanasio Giradot Stadion

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

URBANITY LIVING vendégeként Botero tér és Atanasio Giradot Stadion is csak 10 percre lesz tőled autóval. Pueblito Paisa és Poblado Park pedig csak egy rövid autóút. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: Estadio metrómegálló 4 perc, Suramericana metróállomás pedig 11 perc séta.

Értékelések

8,4 ennyiből: 10
Nagyon jó

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes wifi
  • Légkondicionálás
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (3)

  • Légkondicionálás
  • Poggyászok tárolása lehetséges
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció

Az otthon érzése (4)

  • Saját fürdőszoba
  • Televízió
  • Sötétítőfüggöny
  • Hangszigetelt szobák
A jelenlegi ár 11 075 Ft
szept. 29. – szept. 30.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
17 szoba megjelenítése 17 közül

Deluxe szoba

  • 15 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy és 1 kinyitható kanapé (egyszemélyes ágy méret)

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 kétszemélyes ágy

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

10-ből 8,0
Nagyon jó
(1 értékelés)
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Deluxe szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Deluxe szoba

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Deluxe stúdió

  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kinyitható kanapé (egyszemélyes ágy méret)

Deluxe stúdió

  • 1 hálószoba
  • 5 férőhely
  • 2 kétszemélyes ágy és 1 nagyméretű egyszemélyes ágy

Deluxe stúdió

  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy

Deluxe stúdió

  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 kétszemélyes ágy

Deluxe stúdió

  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 2 queen (nagyméretű) franciaágy

Deluxe szoba

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Deluxe sátor

  • 1 hálószoba
  • 3 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy és 1 nagyméretű egyszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
70-12 Cl. 44B, Medellín, Antioquia, 050031

A közelben

  • Universidad Pontificia Bolivariana - 9 perc gyalog - 0.8 km
  • Unicentro bevásárlóközpont - 13 perc gyalog - 1.1 km
  • Macarena bikaviadal-aréna - 15 perc gyalog - 1.3 km
  • Második Laureles Park - 16 perc gyalog - 1.4 km
  • Plaza Mayor Kongresszusi Központ - 20 perc gyalog - 1.7 km

Közlekedés

  • Olaya Herrera repülőtér (EOH) – 13 perc autóval
  • Medellíni José María Córdova nemzetközi repülőtér (MDE) – 44 perc autóval
  • Estadio metrómegálló – 4 perc séta
  • Suramericana metróállomás – 11 perc séta
  • Floresta pályaudvar – 19 perc séta

Éttermek

  • ‪Empanadas La Catedral – ‬2 perc gyalog
  • ‪Aquellos 60's – ‬2 perc gyalog
  • ‪Hamburguesas Del Oeste – ‬1 perc gyalog
  • ‪Cantina La 70 – ‬1 perc gyalog
  • ‪Señor Taco Exito La 70 – ‬2 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

URBANITY LIVING

  • URBANITY LIVING vendégeként Botero tér és Atanasio Giradot Stadion is csak 10 percre lesz tőled autóval. Pueblito Paisa és Poblado Park pedig csak egy rövid autóút. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: Estadio metrómegálló 4 perc, Suramericana metróállomás pedig 11 perc séta.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 17 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • Rendelkezésre áll expressz kijelentkezési lehetőség
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00
    • Kései kijelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 10:00 és 17:00 óra között tart nyitva.
    • A vendégek az érkezésük előtt 24 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépés részleteit (a belépőkódot). A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • Kérjük, érkezése előtt legalább 24 órával vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, hogy egyeztessen a bejelentkezéssel kapcsolatban.
    • Az érkezés előtt online regisztrálnod kell egy biztonságos linken keresztül
    • A szálláshely a foglalás után az útleveled másolatát fogja kérni tőled
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
    • A tavaszi szünet ideje alatt a szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Gyermekek

    • A szülőknek magukkal vinniük a gyermek születési anyakönyvi kivonatát és fényképes személyazonosító okmányát*

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Időtöltési lehetőségek

  • Borkóstolók a közelben

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Poggyásztárolási lehetőség

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Televízió

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás
  • Vasaló/vasalódeszka

A pihentető alváshoz

  • Sötétítőfüggöny
  • Hangszigetelt szobák

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó

Kapcsolattartás

  • Ingyenes wifi (500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))

Díjak és szabályzatok

Visszatérítendő előlegek

  • Kárrendezési letét készpénzben: 200000 COPtartózkodásonként
  • A szálláshely a bejelentkezés előtt 200000 COP kárelőleget szed be.

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A szálláshelyen a következő díjakat számíthatják fel: kolumbiai általános forgalmi adó (19%). A külföldi lakhelyüket érvényes útlevéllel és turistavízummal igazoló, külföldi kártyával vagy banki átutalással fizető külföldiek mentesülhetnek az általános forgalmi adó alól. A mentesség csak a csomagfoglalásokra vonatkozik (amikor a szállást más utazási szolgáltatásokkal együtt foglalják le).

Opcionális extrák

  • Kései kijelentkezés 130000 COP felár ellenében vehető igénybe (a rendelkezésre állástól függően)

Gyermekek és pótágyak

  • A szálláshely a következő dokumentumok bemutatását kérheti a gyermekkel utazóktól: a 18 év alatti gyermekkel Kolumbiába érkező szülőktől a bejelentkezéskor kérhetik a gyermek születési anyakönyvi kivonatát és egy fényképes igazolvány (külföldi látogatók esetén útlevél) bemutatását. Ha rokon vagy törvényes képviselő utazik Kolumbiába a gyermekkel, egy mindkét szülő által aláírt, közjegyző által hitelesített hozzájárulásra és a szülők igazolványának másolatára is szüksége lesz. Ha csak az egyik szülő utazik Kolumbiába a gyermekkel, kérhetik a másik szülő által aláírt, közjegyző által hitelesített hozzájárulás bemutatását. Javasoljuk, hogy azok a látogatók, akik gyermekkel terveznek Kolumbiába utazni, keressék fel a helyi konzuli szolgálatot további útmutatásért.

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
A szálláshelyen nincs lift.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
A szálláshely regisztrációs száma: 189219
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Más néven:

URBANITY LIVING Hotel
URBANITY LIVING Medellín
URBANITY LIVING Hotel Medellín

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi URBANITY LIVING háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál URBANITY LIVING helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos URBANITY LIVING nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van URBANITY LIVING bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00. A kései kijelentkezés feláras (rendelkezésre állástól függ), díja 130000 COP. Gyorsított kijelentkezés igénybe vehető.

Milyen környéken van URBANITY LIVING?

URBANITY LIVING elhelyezkedése nagyszerű. Estadio metrómegálló egy rövid 4 perces sétával elérhető, és Atanasio Giradot Stadion is csupán 11 perc gyalog.

Értékelések

A(z) URBANITY LIVING értékelései

8,4

Nagyon jó

8,6

Tisztaság

8,2

Szolgáltatások

8,4

Személyzet és kiszolgálás

8,8

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Excelente
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Todo perfecto
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Nice
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Perfect place to stay on your vacation 💯 👌
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Buena ubicación, buen servicio,viaje en familia y todo estuvo bien lo único el ruido de afuera a nosotros no nos molesto si pudimos dormir bien.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

La habitación estaba muy bien, limpia y equipada
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Excelente
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

💪
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

For the price you cant beat it. Great location. For a newer place it does have some construction issues
Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Place is excellent for the price. Location is in the heart of everything, and although loud, it could be way louder. Hot water inconsistent. No cleaning service during stay, but peopel are joce and it is cheap.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Everything was excellent. Good service. Everything was quiet, clean, and in good condition. My only complaint, which is actually for the best, is that reception closes at 4:30; after that, everything is virtual.
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

La habitación no contaba con servicio de limpieza las paredes y blancos sucios espacios muy reducidos para como lo muestran en la página de la expedía
Hitelesített értékelés

10/6 Jó

La habitación estaba bien. Sin embargo, no cuenta con la suficiente lenceria para poder cubrir el sofacama a la hora de dormir. Ademas, en los alrededores del hotel hay mucho ruido de los establecimos comerciales evitando que el huesped descanse tranquilamente.
Hitelesített értékelés

10/2 Rossz

El servicio muy malo . Se iba el agua ademas no ponian el papel ni jabón. No es como se ve em las fotos. La verdad para estar en un pais domde todos som tan amables y umo de los lugares mas estratregicos q muy mal el servicio
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Mucho ruido.
Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Al llegar y realizar check in , el unico metodo de pago era en efectivo o atravez de un enlace online; el cual resulto en varios intentos por falta de confiabilidad de parte de los bancos. El wifii no alcanzaba a la habitacion. El tv nunca se conecto y no se pudo ver nada. El agua caliente en la ducha era intermitente, si otra habitacion abria el grifo se enfriaba., el espacio muy reducido y no habia forma de abrir las maletas., La limpieza de la habitacion tiene cargo adicional., en fin los servicios basicos muy deficientes.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó

Hitelesített értékelés

10/4 Megfelelő

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/8 Nagyon jó