Hotel Maison Maastricht Centrum - Handwritten Collection

5.0 csillagos szálláshely
Luxusszínvonalú hotel a(z) Vrijthof tér közelében, ahol bár/társalgó áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Hotel Maison Maastricht Centrum - Handwritten Collection kiváló elhelyezkedésű, Vrijthof tér mindössze 10 perc sétával elérhető. A sportolási lehetőségről fitneszterem gondoskodik. Ha kellemesen elfáradtál, kávézó kínálatából csillapíthatod az éhségedet, illetve a jó hangulatú bár/társalgó is vár egy italra.

Értékelések

9,6 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Parkolási lehetőség biztosított
  • Ingyenes wifi
  • Étterem
  • Egybenyíló szobák igényelhetők
  • Légkondicionálás
  • Edzőterem

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás naponta
  • Reggeli elérhető
  • Fitneszlétesítmény
  • Felár ellenében igénybe vehető személyzeti parkoltatás
  • Bár/társalgó
  • Kávézó
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Légkondicionálás
  • Kert
  • Mosodai szolgáltatás
  • Több nyelven beszélő személyzet
  • Poggyászok tárolása lehetséges

Az otthon érzése (6)

  • Ingyenes gyerekágy/csecsemőágy
  • Egybe nyíló/szomszédos szobák kérhetők
  • Prémium tévécsatornák
  • Kert
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Kávé-/teafőző
A jelenlegi ár 75 888 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
júl. 6. – júl. 7.

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
5 szoba megjelenítése 5 közül

Executive lakosztály, 1 queen (nagyméretű) franciaágy

  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Junior lakosztály, 1 queen (nagyméretű) franciaágy

  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Superior szoba, 1 queen (nagyméretű) franciaágy

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Deluxe szoba, 1 queen (nagyméretű) franciaágy

  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy
  • Ingyenes wifi

Superior szoba, 2 egyszemélyes ágy

  • 2 férőhely
  • 2 egyszemélyes ágy
  • Ingyenes wifi

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Boschstraat 76, Maastricht, 6211AX

A közelben

  • Vásártér - 3 perc gyalog - 0.3 km
  • Vrijthof tér - 6 perc gyalog - 0.5 km
  • Miasszonyunk Bazilika - 9 perc gyalog - 0.8 km
  • Szent Szerváciusz-templom - 9 perc gyalog - 0.8 km
  • Maastricht Egyetem - 10 perc gyalog - 0.9 km

Közlekedés

  • Maastricht (MST-Maastricht - Aachen) – 15 perc autóval
  • Liege (LGG) – 72 perc autóval
  • Schiphol repülőtér, Amsterdam (AMS) – 157 perc autóval
  • Maastricht (ZYT-Maastricht vasútállomás) – 17 perc gyalog
  • Maastricht vasútállomás – 18 perc gyalog
  • Maastricht Noord pályaudvar – 8 perc autóval

Éttermek

  • ‪De Gouverneur – ‬1 perc gyalog
  • ‪Capital – ‬2 perc gyalog
  • ‪With Love Burrito – ‬3 perc gyalog
  • ‪Levantini – ‬2 perc gyalog
  • ‪Sam’s Popup – ‬1 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Hotel Maison Maastricht Centrum - Handwritten Collection

  • Hotel Maison Maastricht Centrum - Handwritten Collection kiváló elhelyezkedésű, Vrijthof tér mindössze 10 perc sétával elérhető. A sportolási lehetőségről fitneszterem gondoskodik. Ha kellemesen elfáradtál, kávézó kínálatából csillapíthatod az éhségedet, illetve a jó hangulatú bár/társalgó is vár egy italra.

Dióhéjban

DONE

A szálláshely mérete

    • 56 szoba
    • 5 emelet
DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 12:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártya szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
DONE

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető
WIFI

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Személyzeti parkoltatás a helyszínen, őrzött parkolóban, fedett parkolóban (50 EURnaponta, korlátlan ki- és beállási lehetőséggel)
    • Akadálymentes helyszíni parkolás és parkolás nagyméretű járművel kerekesszékes vendégeknek
    • Töltőállomás a helyszínen elektromos járművekhez
    • A helyszíni parkolás magassági korlátokkal lehetséges
    • Parkolás a szálláshely körzetében 750 méter távolságig (naponta 18 EUR)
DONE

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Svédasztalos reggeli (felár ellenében) naponta 7:00 és 11:00 között
  • Bár/társalgó
  • Kávézó

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Poggyásztárolási lehetőség
  • Több nyelven beszélő személyzet

Létesítmények

  • Épült: 1802
  • Kert
  • Fitneszterem
  • Hagyományos stílusú

Akadálymentesítés

  • Lift
  • Liftajtó szélessége (cm) 75
  • Akadálymentesített útvonal kerekesszékeseknek
  • Akadálymentes parkoló kerekesszékes használathoz
  • 10 akadálymentes parkolóhelyek a helyszínen
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített mosókonyha
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített kisbuszparkoló
  • Kerekesszékkel használható autók személyzeti parkoltatása
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített útvonal a lifthez
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepcióspult
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített recepciós pult magassága (cm) 108
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített társalgó
  • Kapaszkodók a lépcsők mentén
  • Folyosói kapaszkodó magassága (cm) 100
  • Rámpa a főbejáratnál
  • Kézben tartható zuhanyfej
  • Feliratozott tévéműsorok
  • Nagyító tükör
  • Megfelő magasságba állítható zuhanyfej
  • Kapaszkodó a WC közelében
  • WC melletti kapaszkodó magassága (cm) 70
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig
  • Lépcső nélkül megközelíthető bejárat
  • Nagy méretű szőnyegek a szobában
  • Padlólap a közös területeken
  • Keményfa padló a közös területeken
  • Keményfa padló a szobában
  • Kavicspadló a közös területeken

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • 125 cm képátmérőjű televízió
  • Prémium műholdas csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás és fűtés
  • Minibár
  • Eszpresszógép
  • Elektromos vízforraló
  • Fürdőköpeny és papucsok
  • Vasaló/vasalódeszka (kérésre)

A pihentető alváshoz

  • Speciális párnakollekció
  • Sötétítőfüggöny
  • Hangszigetelt szobák
  • Az ágyak előkészítése éjszakára
  • Prémium ágynemű
  • Gyerekágy/csecsemőágy (ingyenes)

A pihenés szolgálatában

  • Egyedi dekoráció
  • Padlófűtés (a fürdőszobában)

A felfrissülés kellékei

  • Fürdőkád vagy zuhanyzó
  • Esőzuhany
  • Ingyenes piperecikkek
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Fogkefe és fogkrém (igényelhető)
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (25+ Mb/s)
  • Telefon
  • Irodai szék

Étkezés és italok

  • Ételkiszállítás
  • Ingyenes palackozott víz

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában
  • Egybenyíló/szomszédos szobák kérhetők

Speciális szolgáltatások

Étkezési lehetőség

Bar Coley's - Ez a(z) bárételek helyi és nemzetközi készítésére specializálódott.
Tea Room Gaston Lenôtre - Ez a(z) pub helyi és nemzetközi készítésére specializálódott. Nyitva minden nap
Kaaskelder Roquefort - Ez a(z) bár helyi és nemzetközi készítésére specializálódott. Nyitva minden nap

Díjak és szabályzatok

Visszatérítendő előlegek

  • Kárrendezési letét: 100 EURéjszakánként

Kötelezően fizetendő díjak

Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
  • A város helyi adót vetett ki, amelynek összege 7.73 EUR személyenként, éjszakánként

Opcionális extrák

  • Svédasztalos reggeli felár ellenében kérhető: 36 EUR/fő (hozzávetőleges ár)

Parkolás

  • Személyzeti parkoltatás díja fedett parkolóban: 50 EURnaponta (tetszőleges számú be- és kiparkoltatással)
  • Parkolás a közelben lehetséges, díja naponta EUR 18 (750 méter távolságra)
  • A parkolás magassági korlátokkal lehetséges

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshely egymásba nyíló szobákat is kínál, amelyeket a rendelkezésre állás függvényében lehet igénybe venni. Amennyiben összenyitható szobákat szeretne foglalni, lépjen kapcsolatba a szálláshely munkatársaival a foglalási visszaigazoláson található számon keresztül.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák és betéti kártyák. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Országos besorolás

A Hotelstars Union Hollandia szálláshelyeit hivatalos minősítéssel látja el. Ez a szálláshely a következő minősítést kapta: 5 csillagos.

Más néven:

Hotel Maison Maastricht Centrum - Handwritten Collection Hotel

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Hotel Maison Maastricht Centrum - Handwritten Collection háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Hotel Maison Maastricht Centrum - Handwritten Collection helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen. A személyzeti parkoltatás díja: 50 EUR naponta. Elektromosautó-töltőállomás rendelkezésre áll.

Mikor van Hotel Maison Maastricht Centrum - Handwritten Collection bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.

Rendelkezik Hotel Maison Maastricht Centrum - Handwritten Collection helyszíni kaszinóval?

Nem, ez a kényelmes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben több lehetőség is kínálkozik: Fair Play Kaszinó Maastricht (15 perc sétára) és Valkenburgi Holland kaszinó (15 perc autóval).

Mit csinálhatok Hotel Maison Maastricht Centrum - Handwritten Collection területén és a közelben?

Hotel Maison Maastricht Centrum - Handwritten Collection a következő kikapcsolódási lehetőségeket kínálja: fitneszlétesítmény és kert.

Milyen környéken van Hotel Maison Maastricht Centrum - Handwritten Collection?

Hotel Maison Maastricht Centrum - Handwritten Collection Maastricht városközpontja területén található. Vrijthof tér csupán 8 percre van tőle gyalog, Vásártér pedig mindössze 3 perc séta.

Értékelések

A(z) Hotel Maison Maastricht Centrum - Handwritten Collection értékelései

9,6

Kivételes

10

Tisztaság

9,4

Szolgáltatások

9,6

Személyzet és kiszolgálás

10

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített

10/10 Kivételes

Het was een verrassend goed en gastvrij hotel. Service is in Nederland niet altijd meer de service zoals het ooit bedoeld was, maar dit hotel is weer ouderwets TOP. Met dank aan de leiding die dit goed heeft weten over te dragen aan het personeel. Alles is recent gerenoveerd en ziet er prachtig uit. Kortom; voor herhaling vatbaar.
PFM, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Personnel au top, chambre magnifique et localisation parfaite pour une etape a Maastricht.
FABIEN, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

The room was clean, well appointed and had a turn down service. Reception experienced was seamless and exceptional as was the bar service. It is a beautiful property which is sure to have repeat guests.
Sharon, 2 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

virkeligt et super fedt værelse
Michael, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

From the minute we arrived we knew this was going to be a good experience. The staff are welcoming, efficient and basically can't do enough to make your stay as enjoyable as possible. The hotel has only been open 2 months (December '25) so is immaculate, and our room was incredible. The break-out areas on the ground floor and also the restaurant/bar are as cool as you'd expect from a hotel like this.
Nick, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Lovely

Loved the place. Too bad it was just a one night but this hotel is sure worth comming back to:). Veerry comfy bed!!!! Location right in the center. Just great
Owsiewski, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/2 Rossz

Moderne saubere Zimmer - freundliches Personal vor Ort - katastrophale Abrechnung und Rückerstattung - keine Antwort/Reaktion auf Mails - Fehlerhafte Rechnung
Andreas, 2 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

My husband and I stayed at this hotel for 3 nights in 12/2025 to visit the Christmas markets. We loved this hotel! It has only been open for 2 months so it is completely updated. Our room was spacious and spotless. Maybe we were the first to ever stay in the room?? The bathroom was amazing - rainfall shower! Our breakfast each morning had a wonderful selection (I am vegetarian). The staff are friendly and helpful. The location is really ideal for shopping, restaurants and fairly close access to the train station. We had no complaints! This hotel is a fabulous option in Maastricht!
Donna, 3 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Safety issue : fire alarm at 4:27am No instructions No safety procedure No safety arrow where to go in a renovated mansion No openable windows ! (Common in Europe) People half naked in the wood staircase Nobody telling us if actual fire or false alarm Fire department should Know about that asap Nobody wants to experience another drama Like at Cran Montana Expedia should do something official about this situation. Confort : room with a view on the gardens : no way to open the 2 windows we were suffocating Bathroom : no heater so freezing !
stephane, 2 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

What a beautiful hotel! Everything about our stay was lovely. The staff are so friendly and helpful, the rooms are spacious, incredibly well designed and spotlessly clean. Best shower, thoughtful amenities, clever lighting, comfortable bed. We didn’t want to leave! Location is great, walking distance to everything and Maastricht is such a nice town to visit,great restaurants and shopping. Special mention to Jesse in the bar, restaurant recommendations were spot on - we went to Le Fernand twice we liked it so much!
Douglas R, 3 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Loved the room.. spacious and comfortable!
Paraskave, 4 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Staff was very friendly and approachable.. Room were clean and everything was done to perfection.Keep up the good work!
joe, 3 éjszakás utazás
Hitelesített

10/8 Nagyon jó

Bernardus, 3 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Valerie, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Guy, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Jeffery, 1 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Paulo, 4 éjszakás utazás
Hitelesített

10/8 Nagyon jó

Elisabeth, 3 éjszakás utazás
Hitelesített

10/10 Kivételes

Liff, 2 éjszakás utazás