Senador Dupont
Szálláshely besorolása: 2
Vendégház Tigre területén
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Senador Dupont képgalériája





Senador Dupont nagyszerű választás Tigre látogatóinak. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: Tigre állomás 4 perc, Delta metróállomás pedig 4 perc séta.
Népszerű szolgáltatások
- Medence
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Bár
Főbb szolgáltatások (2)
Főbb szolgáltatások (2)
- Reggeli elérhető
- Kert
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Tigre Urban Suites
Tigre
Tigre Urban Suites
Tigre
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes wifi

Mérit Parque Leloir by Amérian
Villa Udaondo
Mérit Parque Leloir by Amérian
Villa Udaondo
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 39 értékelés
9,0
Csodálatos
39 értékelés
Az ár 26 477 Ft
26 477 Ft
aug. 29. – aug. 30.

Dolmen Hotel
El Centro
Dolmen Hotel
El Centro
- Medence
- Ingyenes reggeli
- Ingyenes wifi
- Étterem
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 1 000 értékelés
8,4
Nagyon jó
1 000 értékelés
Az ár 28 832 Ft
28 832 Ft
szept. 27. – szept. 28.

El Misti Hotel Buenos Aires Centro
El Centro
El Misti Hotel Buenos Aires Centro
El Centro
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 256 értékelés
8,6
Kiváló
256 értékelés
Az ár 11 580 Ft
11 580 Ft
szept. 28. – szept. 29.

Alma Rentals Huergo 475
Puerto Madero
Alma Rentals Huergo 475
Puerto Madero
- Medence
- Konyha
- Mosoda
- Ingyenes wifi
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 4 értékelés
8,6
Kiváló
4 értékelés

Regis Orho Hotel
El Centro
Regis Orho Hotel
El Centro
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Mosoda
- Állandó recepció
7.8 ennyiből: 10, Jó, 265 értékelés
7,8
Jó
265 értékelés
Az ár 10 646 Ft
10 646 Ft
szept. 1. – szept. 2.

La Perla
Balvanera
La Perla
Balvanera
- Repülőtéri transzfer
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Étterem
7.4 ennyiből: 10, Jó, 225 értékelés
7,4
Jó
225 értékelés
Az ár 12 352 Ft
12 352 Ft
aug. 29. – aug. 30.

Believe Madero Hotel
Puerto Madero
Believe Madero Hotel
Puerto Madero
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
- Nemdohányzó
7.8 ennyiből: 10, Jó, 339 értékelés
7,8
Jó
339 értékelés
Az ár 16 699 Ft
16 699 Ft
szept. 27. – szept. 28.

Hotel Pulitzer
El Centro
Hotel Pulitzer
El Centro
- Medence
- Repülőtéri transzfer
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 1 003 értékelés
8,8
Kiváló
1 003 értékelés
Az ár 29 946 Ft
29 946 Ft
aug. 29. – aug. 30.

Almarena Puerto Retiro Affiliated by Melia
Retiro
Almarena Puerto Retiro Affiliated by Melia
Retiro
- Medence
- Teakonyha
- Mosoda
- Parkolási lehetőség biztosított
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 83 értékelés
9,4
Kivételes
83 értékelés
Az ár 26 909 Ft
26 909 Ft
szept. 7. – szept. 8.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

Delta, Arrroyo Gallo Fiambre s/n, Tigre, Buenos Aires Province, 1648
A közelben
- Puerto de Frutos piac - 14 perc gyalog - 1.2 km
- Trilenium Kaszinó - 14 perc gyalog - 1.2 km
- Costa park - 17 perc gyalog - 1.5 km
- La Reconquista Múzeum - 5 perc autóval - 1.6 km
- Sendero de Caminatas Arroyo Rama Negra - 8 perc autóval - 3.1 km
Közlekedés
- Buenos Aires (AEP-Jorge Newbery) – 34 perc autóval
- Buenos Aires (EZE-Ministro Pistarini nemzetközi repülőtér) – 56 perc autóval
- Jose Leon Suarez állomás – 12 perc autóval
- Buenos Aires Rivadavia vasútállomás – 15 perc autóval
- Buenos Aires Luis M. Drago vasútállomás – 17 perc autóval
- Tigre állomás – 4 perc séta
- Delta metróállomás – 4 perc séta
- Carupá állomás – 25 perc séta
Éttermek
- McDonald's – 7 perc gyalog
- La Panaderia Delicias Dulces Y Saladas – 9 perc gyalog
- Vivanco Restaurant – 12 perc gyalog
- Zucchini – 6 perc gyalog
- Starbucks – 4 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
Senador Dupont
- Senador Dupont nagyszerű választás Tigre látogatóinak. Rövid sétával megközelíthető a tömegközlekedés: Tigre állomás 4 perc, Delta metróállomás pedig 4 perc séta.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 8 szoba
Érkezés/távozás
- A bejelentkezés kezdete: 12:00
- Kijelentkezési idő: 10:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Reggeli kérhető (felár ellenében)
Létesítmények
- Kert
- Úszómedence
Díjak és szabályzatok
Kötelezően fizetendő díjak
Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
- A szálláshelyen a következő díjakat számíthatják fel: argentin forgalmi adó (21%). A külföldi útlevelet vagy személyi igazolványt, valamint az Argentína Nemzeti Bevándorlási Igazgatósága által kiadott belépési igazolást bemutató, külföldi kártyával vagy Argentínán kívüli banki átutalással fizető külföldiek mentesülhetnek az általános forgalmi adó alól. A mentesség csak a szállásokra vonatkozik, melyekbe a reggelit tartalmazó foglalások is beletartoznak.
Szabályzatok
Ha lemondod a foglalásodat, a szálláshely lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Rendelkezik Senador Dupont úszómedencével vagy uszodával?
Igen, medence rendelkezésre áll.
Mikor van Senador Dupont bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
A bejelentkezésre ekkortól van lehetőség: 12:00. Kijelentkezési idő: 10:00.
Rendelkezik Senador Dupont helyszíni kaszinóval?
Nem, ez a kellemes vendégház nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben ilyen lehetőség is kínálkozik: Trilenium Kaszinó (14 perc gyalog).
Mit csinálhatok Senador Dupont területén és a közelben?
Senador Dupont kert segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.
Milyen környéken van Senador Dupont?
Senador Dupont elhelyezkedése nagyszerű. Tigre állomás egy rövid 4 perces sétával elérhető, és Costa park is csupán 13 perc gyalog.