Posestvo Pule Equestrian Estate

Szálláshely besorolása: 4
Hotel Mokronog-Trebelno területén, ahol étterem áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Posestvo Pule Equestrian Estate megfontolásra érdemes szálláslehetőség Mokronog-Trebelno felfedezéséhez. A helyi étterem mindig kínál pár finom falatot az éhes vendégeknek, akiket kényeztető kezelések, például masszázs, testtekercselés és testkezelés is várnak ezen a szálláshelyen. A szálláshely gőzfürdő, ingyenes kerékpárkölcsönzés és kert jóvoltából még nívósabb.

Értékelések

10 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes reggeli
  • Wellnessfürdő
  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Étterem

Főbb szolgáltatások (12)

  • Takarítás naponta
  • Étterem
  • Gőzfürdő
  • Ingyenes kerékpár
  • Helyszíni wellnessfürdő-szolgáltatások
  • Tárgyalótermek
  • Kávé/tea a közös helyiségekben
  • Kert
  • Közös használatú nappali
  • Mosodai szolgáltatás
  • Esküvői szolgáltatás
  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció

Az otthon érzése (6)

  • Külön nappalirész
  • Televízió
  • Kert
  • Terasz
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Sötétítőfüggöny

Szobaopciók

Szobákhoz rendelkezésre álló szűrők
2 szoba megjelenítése 2 közül

Deluxe lakosztály, teraszos udvar, kilátással a völgyre

  • Kilátás a völgyre
  • 45 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy

Deluxe stúdió lakosztály, teraszos udvar, kilátással a völgyre

  • Kilátás a völgyre
  • 68 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 4 férőhely
  • 1 king (extra méretű) franciaágy és 2 egyszemélyes ágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
16 Drecji Vrh, Mokronog-Trebelno, Trebnje, 8231

A közelben

  • Tariska-torony - 14 perc autóval - 8.8 km
  • Škocjani-barlangok - 26 perc autóval - 15.6 km
  • Otoceci kastélypark - 32 perc autóval - 21.9 km
  • Trebnjei vár - 33 perc autóval - 26.9 km
  • Terme Čatež - 49 perc autóval - 51.5 km

Közlekedés

  • Krsko pályaudvar – 38 perc autóval
  • Sevnica állomás – 39 perc autóval
  • Novo Mesto állomás – 39 perc autóval

Éttermek

  • ‪Hotel Dolenj'c – ‬30 perc autóval
  • ‪Marché Bistro – ‬26 perc autóval
  • ‪Marche gostinstvo – ‬31 perc autóval
  • ‪Gostilna Javornik – ‬20 perc autóval
  • ‪Gostilna Pugelj – ‬30 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Posestvo Pule Equestrian Estate

  • Posestvo Pule Equestrian Estate megfontolásra érdemes szálláslehetőség Mokronog-Trebelno felfedezéséhez. A helyi étterem mindig kínál pár finom falatot az éhes vendégeknek, akiket kényeztető kezelések, például masszázs, testtekercselés és testkezelés is várnak ezen a szálláshelyen. A szálláshely gőzfürdő, ingyenes kerékpárkölcsönzés és kert jóvoltából még nívósabb.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 12 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 14:00, bejelentkezés vége: 22:00
    • Kései bejelentkezés az elérhetőség függvényében lehetséges
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 11:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepció mindennap 8:00 és 22:00 óra között tart nyitva.
    • A recepción csak korlátozott ideig van személyzet.
    • Kérjük, előzetesen vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazoláson található elérhetőségen, ha érkezését ennél későbbre tervezi: 15:00.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Kisállatok

    • Házi kedvencek hozhatók (csak kutyák)*
    • Segítőállatok hozhatók
    • Rendelkezésre állnak a következők: etető és itató tálak

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
    • Ingyenes személyzeti parkoltatás a helyszínen
    • Akadálymentes helyszíni parkolás kerekesszékes vendégeknek
    • Töltőállomás a helyszínen elektromos járművekhez

Egyéb információ

    • Dohányzás a kijelölt helyeken

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Ingyenes teljes reggeli naponta 8:00 és 10:00 között
  • Kiszolgálással egybekötött vacsora felár ellenében igényelhető (előzetes foglalás szükséges)
  • Étterem
  • Kávé/tea a közös helyiségben
  • Privát piknikezési lehetőség

Időtöltési lehetőségek

  • Íjászat
  • Főzőtanfolyam

Munkához

  • Tárgyalótermek

Szolgáltatások

  • Meghatározott időben nyitva tartó recepció
  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Vegytisztítási/mosodai szolgáltatás
  • Esküvői szolgáltatás
  • Ingyenes kerékpárkölcsönzés

Létesítmények

  • Kert
  • Közös használatú nappali
  • Wellness-szolgáltatások
  • Gőzfürdő
  • Borkostolóhelyszín

Akadálymentesítés

  • Akadálymentes parkoló kerekesszékes használathoz
  • 1 akadálymentes parkolóhelyek a helyszínen
  • Kerekesszékes vendégek számára akadálymentesített étterem
  • Nincs lift (egyszintes szálláshely)
  • Lépcső nélkül megközelíthető bejárat

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Televízió
  • Kábeltévé-csatornák

Az otthon kényelme

  • Légkondicionálás és fűtés klímaszabályzóval
  • Fürdőköpeny és papucsok
  • Vasaló/vasalódeszka (kérésre)

A pihentető alváshoz

  • Sötétítőfüggöny

A pihenés szolgálatában

  • Kövezett terasz
  • Külön nappalirész

A felfrissülés kellékei

  • Közös használatú fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Bidé
  • Szappan és sampon
  • Hajszárító
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (500+ Mb/s (6-nál több személynek vagy 10-nél több eszközhöz))
  • Hálózati adapterek/töltők

Étkezés és italok

  • Pezsgőszervírozás

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta
  • Széf a szobában
  • Helyi térképek

Speciális szolgáltatások

Wellnessrészleg

A vendégek gondtalanul élvezhetik a helyszíni wellness-szolgáltatások kényelmét. A szolgáltatások között a következők szerepelnek: testtekercselés és testkezelés.

Díjak és szabályzatok

Opcionális extrák

  • Vacsora kiszolgálással: 50 EUR

Felújítások és bezárások

Ezen szálláshely 2026. június 10. és 2027. december 31. között zárva tart (Felhívjuk figyelmét, hogy a jelen dátumok változhatnak).

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni
  • Házi kedvencek házi kedvencenként és éjszakánként 30 EUR külön díj ellenében hozhatók

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A vendégek nyugodtak lehetnek, mert biztonságukról tűzoltó készülék gondoskodik a helyszínen.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Szálláshely besorolása

A Hotelstars Union Szlovénia szálláshelyeit hivatalos minősítéssel látja el. Ez a szálláshely a következő minősítést kapta: 4 csillagos.

Gyakran ismételt kérdések

Posestvo Pule Equestrian Estate jelenleg nyitva tart?

Ezen szálláshely 2026. június 10. és 2027. december 31. között zárva tart (Felhívjuk figyelmét, hogy a jelen dátumok változhatnak).

Engedélyezi Posestvo Pule Equestrian Estate háziállatok behozatalát?

Igen, kutyák is szívesen látottak a szálláshelyen. Egy 30 EUR összegű díjat számítanak fel házi kedvencenként, éjszakánként. A segítő állatokra nem vonatkoznak díjak.. Etető- és itatótál igénybe vehető.

Kínál Posestvo Pule Equestrian Estate helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás és személyzeti parkoltatás ingyenesen elérhető. Elektromosautó-töltőállomás rendelkezésre áll.

Mikor van Posestvo Pule Equestrian Estate bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 14:00 és 22:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.

Mit csinálhatok Posestvo Pule Equestrian Estate területén és a közelben?

Helyben is kellemes időtöltések várnak, így például íjászati lehetőség és kerékpározás. Élvezd a szálláshely kényelmi szolgáltatásait (például gőzfürdő, wellness-szolgáltatások és kert).

Található étterem Posestvo Pule Equestrian Estate területén vagy környékén?

Igen, étterem rendelkezésre áll a helyszínen.

Posestvo Pule Equestrian Estate kínál privát kültéri helyeket?

Igen, minden szobához terasz tartozik.

Értékelések

10

Kivételes