Apartmanhotel
Higgihaus St Mary's Apts Front
Szálláshely besorolása: 2
Apartmanhotel és Utilita Aréna Cardiff sétatávolságra vannak
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Higgihaus St Mary's Apts Front képgalériája





Higgihaus St Mary's Apts Front vendégeként kihasználhatod a nagyszerű elhelyezkedés előnyeit: Principality Stadion és Utilita Aréna Cardiff is csak 10 percre lesz gyalog. A hangulatos apartmanok szolgáltatásai: konyha és ingyenes wifi.
Értékelések
8,88,8 ennyiből: 10
Kiváló
Apartmanhotel
1 fürdőszoba3 férőhely
Népszerű szolgáltatások
- Konyha
- Ingyenes wifi
- Társalgó
- Hűtőszekrény
Főbb szolgáltatások (2)
Főbb szolgáltatások (2)
- 6 apartman
- Takarítás (igényelhető)
Az otthon érzése (4)
Az otthon érzése (4)
- Konyha
- Saját fürdőszoba
- Külön nappalirész
- Ingyenes piperecikkek
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

The Angel Hotel
Cardiff belvárosa
The Angel Hotel
Cardiff belvárosa
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Étterem
8.2 ennyiből: 10, Nagyon jó, 3 396 értékelés
8,2
Nagyon jó
3 396 értékelés
Az ár 25 601 Ft
25 601 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Hotel Indigo Cardiff by IHG
Cardiff belvárosa
Hotel Indigo Cardiff by IHG
Cardiff belvárosa
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 1 512 értékelés
9,4
Kivételes
1 512 értékelés
Az ár 29 652 Ft
29 652 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 13. – szept. 14.

Cardiff Marriott Hotel
Cardiff belvárosa
Cardiff Marriott Hotel
Cardiff belvárosa
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Étterem
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 1 251 értékelés
8,6
Kiváló
1 251 értékelés
Az ár 39 819 Ft
39 819 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 20. – szept. 21.

Four Points Flex by Sheraton Cardiff
Cardiff belvárosa
Four Points Flex by Sheraton Cardiff
Cardiff belvárosa
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Egybenyíló szobák igényelhetők
- Légkondicionálás
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 1 114 értékelés
8,8
Kiváló
1 114 értékelés
Az ár 22 451 Ft
22 451 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

The Spires Serviced Apartments Cardiff
Pontcanna
The Spires Serviced Apartments Cardiff
Pontcanna
- Konyha
- Mosoda
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított
9.0 ennyiből: 10, Csodálatos, 328 értékelés
9,0
Csodálatos
328 értékelés
Az ár 29 069 Ft
29 069 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 6. – szept. 7.

Clayton Hotel Cardiff
Cardiff belvárosa
Clayton Hotel Cardiff
Cardiff belvárosa
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Egybenyíló szobák igényelhetők
- Légkondicionálás
8.8 ennyiből: 10, Kiváló, 1 012 értékelés
8,8
Kiváló
1 012 értékelés
Az ár 28 805 Ft
28 805 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 13. – szept. 14.

easyHotel Cardiff
Cardiff belvárosa
easyHotel Cardiff
Cardiff belvárosa
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 1 013 értékelés
8,4
Nagyon jó
1 013 értékelés
Az ár 15 673 Ft
15 673 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Leonardo Hotel Cardiff
Cardiff belvárosa
Leonardo Hotel Cardiff
Cardiff belvárosa
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 1 027 értékelés
8,6
Kiváló
1 027 értékelés
Az ár 31 643 Ft
31 643 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 13. – szept. 14.

Staybridge Suites Cardiff by IHG
Butetown
Staybridge Suites Cardiff by IHG
Butetown
- Állatbarát
- Parkolási lehetőség biztosított
- Ingyenes wifi
- Edzőterem
9.4 ennyiből: 10, Kivételes, 326 értékelés
9,4
Kivételes
326 értékelés
Az ár 36 430 Ft
36 430 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 27. – aug. 28.

Royal Hotel Cardiff by Belvilla
Cardiff belvárosa
Royal Hotel Cardiff by Belvilla
Cardiff belvárosa
- Ingyenes wifi
- Étterem
- Légkondicionálás
- Bár
8.6 ennyiből: 10, Kiváló, 1 010 értékelés
8,6
Kiváló
1 010 értékelés
Az ár 31 782 Ft
31 782 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 20. – szept. 21.
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

57-59 St Mary St, Cardiff, Wales, CF10 1FE
A közelben
- St. David's bevásárlóközpont - 5 perc gyalog - 0.4 km
- Utilita Aréna Cardiff - 6 perc gyalog - 0.5 km
- Cardiff vára - 6 perc gyalog - 0.6 km
- Bute park - 8 perc gyalog - 0.7 km
- Cardiffi-öböl - 8 perc gyalog - 0.7 km
Közlekedés
- Cardiff nemzetközi repülőtere (CWL) – 40 perc autóval
- Bristol nemzetközi repülőtere (BRS) – 92 perc autóval
- Cardiffi központi pályaudvar – 3 perc gyalog
- Cardiff (CFW-Cardiffi központi pályaudvar) – 3 perc gyalog
- Cardiff Queen Street vasútállomás – 10 perc gyalog
Éttermek
- KIN + ILK – 4 perc gyalog
- Knoops – 3 perc gyalog
- The Prince of Wales – 3 perc gyalog
- Giovanni's – 3 perc gyalog
- Nando's – 6 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
Higgihaus St Mary's Apts Front
- Higgihaus St Mary's Apts Front vendégeként kihasználhatod a nagyszerű elhelyezkedés előnyeit: Principality Stadion és Utilita Aréna Cardiff is csak 10 percre lesz gyalog. A hangulatos apartmanok szolgáltatásai: konyha és ingyenes wifi.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 6 apartman
Érkezés/távozás
- Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
- A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
- Kijelentkezési idő: 11:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
- A vendégek az érkezésük előtt 24 órával e-mailben kapják meg a bejelentkezési tudnivalókat és a belépés részleteit (a belépőkódot). A vendégek privát bejáraton át juthatnak be a szállásukra..
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
- A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
Kisállatok
- Háziállat nem vihető
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 25+ Mb/s)
Parkolás
- A helyszínen nincs parkolási lehetőség
A szálláshely szolgáltatásai
Internetkapcsolat
- Ingyenes wifi, sebesség: 25+ Mb/s
Parkolás és közlekedés
- A helyszínen nincs parkolási lehetőség
Konyha
- Hűtőszekrény
- Főzőlap
- Mikrohullámú sütő
- Sütő
- Mosogatógép
- Főzőedények/tányérok/evőeszközök
Fürdőszobák
- Zuhanyzó
- Ingyenes piperecikkek
- Törölköző
- Sampon
- Szappan
- Toalettpapír
Nappali lakrész
- Külön nappalirész
Helyiségek munkavégzéshez
- Mobil munkaállomás laptophoz
Állatok
- Háziállat nem engedélyezett
Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek
- Lift nem áll rendelkezésre
Kényelmi szolgáltatások, felszereltség
- Takarítás igényelhető
- Vasaló/vasalódeszka
Biztonsági felszereltség
- Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
- Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)
Általános jellemzők
- 6 szoba
Díjak és szabályzatok
Kötelezően fizetendő díjak
Be- vagy kijelentkezéskor a következő díjak fizetését fogják kérni a szálláshelyen. A díjak tartalmazhatják a fizetendő adókat:
- Takarítási díj: 62 GBPszállásonkénttartózkodásonként
Opcionális extrák
- Takarítás felár ellenében biztosított, a takarítási díj a szállás mérete alapján eltér.
Szabályzatok
Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Engedélyezi Higgihaus St Mary's Apts Front háziállatok behozatalát?
Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.
Kínál Higgihaus St Mary's Apts Front helyszíni parkolási lehetőséget?
Sajnos Higgihaus St Mary's Apts Front nem rendelkezik saját parkolóval.
Mikor van Higgihaus St Mary's Apts Front bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
Bejelentkezésre 15:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 11:00.
Higgihaus St Mary's Apts Front kínál konyhát vagy teakonyhát?
Igen, a szálláshoz tartozik egy konyha a következő felszereltséggel: főzőedények, tányérok, evőeszközök, hűtőszekrény, mikrohullámú sütő.
Milyen környéken van Higgihaus St Mary's Apts Front?
Higgihaus St Mary's Apts Front elhelyezkedése nagyszerű. Cardiffi központi pályaudvar egy rövid 3 perces sétával elérhető, és Principality Stadion is csupán 5 perc gyalog.