Green Special B&B
Szálláshely besorolása: 2
Bed and breakfast kényelmes távolságra van ettől: Copacabana tengerpart
Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez
A(z) Green Special B&B képgalériája





Avenida Atlantica sugárút és Sugar Loaf-hegység csak 10 perces autóút Green Special B&B vendégeinek. Ipanemai tengerpart és Copacabana tengerpart is csak egy rövid autóútra van.
Népszerű szolgáltatások
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Állandó recepció
- Gyermekbarát programlehetőségek
Főbb szolgáltatások (6)
Főbb szolgáltatások (6)
- Retúr reptéri transzfer
- 24 órában nyitva tartó recepció
- Légkondicionálás
- Játékterem
- Grillezési lehetőség
- Televízió a közös helységekben
Szobaopciók
A rendelkezésre állás ellenőrzése ezekre az időpontokra
Hasonló szálláshelyek

Lindíssmo APTO no melhor de Botafogo
Botafogo
Lindíssmo APTO no melhor de Botafogo
Botafogo
- Ingyenes wifi

Michelle 401
Botafogo
Michelle 401
Botafogo
- Közös konyha
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Társalgó
10.0 ennyiből: 10, Kivételes, 4 értékelés
10
Kivételes
4 értékelés
Az ár 16 062 Ft
16 062 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 27. – aug. 28.

Cosy Just a few Minutes From the Lagoon Vlp412
Humaitá
Cosy Just a few Minutes From the Lagoon Vlp412
Humaitá
- Ingyenes wifi
Az ár 34 100 Ft
34 100 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 27. – aug. 28.

Near Casa Roberto Marinho and Cristo Pom307
Laranjeiras
Near Casa Roberto Marinho and Cristo Pom307
Laranjeiras
- Ingyenes wifi

360 Casa Praia Botafogo By SUHCasa
Botafogo
360 Casa Praia Botafogo By SUHCasa
Botafogo
- Ingyenes wifi
- Nemdohányzó
- Mikrohullámú sütő
5.8 ennyiből: 10, 6 értékelés
5,8
6 értékelés
Az ár 67 448 Ft
67 448 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
aug. 31. – szept. 1.

Estúdio Aconchegante Praia de Botafogo
Botafogo
Estúdio Aconchegante Praia de Botafogo
Botafogo
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció

Pousada Estrelas da Babilonia
Copacabana
Pousada Estrelas da Babilonia
Copacabana
- Repülőtéri transzfer
- Állatbarát
- Ingyenes wifi
- Étterem
9.2 ennyiből: 10, Csodálatos, 9 értékelés
9,2
Csodálatos
9 értékelés

Ap Próximo ao IME UFRJ e Pão de Açúcar
Botafogo
Ap Próximo ao IME UFRJ e Pão de Açúcar
Botafogo
- Mosoda
- Ingyenes wifi

Hospedaria Rio - Hostel
Botafogo
Hospedaria Rio - Hostel
Botafogo
- Repülőtéri transzfer
- Ingyenes wifi
- Légkondicionálás
- Bár
8.4 ennyiből: 10, Nagyon jó, 26 értékelés
8,4
Nagyon jó
26 értékelés

Studio em Botafogo 150m do metrô
Botafogo
Studio em Botafogo 150m do metrô
Botafogo
- Ingyenes wifi
- Állandó recepció
- Bár
- Nemdohányzó
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!
A környékről

R. João Afonso, 86, Rio de Janeiro, Rio de Janeiro State
A közelben
- Tijuca Nemzeti Park - 10 perc gyalog - 0.9 km
- Vízumkérelmi Szolgáltatóközpont (CASV) - 11 perc gyalog - 1.0 km
- Rodrigo de Freitas Lagúna - 16 perc gyalog - 1.4 km
- Corcovado-hegycsúcs - 18 perc gyalog - 1.5 km
- Henrique Lage Park - 19 perc gyalog - 1.7 km
Közlekedés
- Rio de Janeiro (SDU-Santos Dumont) – 20 perc autóval
- Rio de Janeiro nemzetközi repülőtér (GIG) – 28 perc autóval
- Rio de Janeiro (RRJ-Jacarepaguá–Roberto Marinho) – 34 perc autóval
- Rio de Janeiro São Cristóvão vasútállomás – 7 perc autóval
- Rio de Janeiro Praça da Bandeira vasútállomás – 7 perc autóval
- Maracanã metróállomás – 8 perc autóval
- Botafogo metróállomás – 25 perc séta
- Repülőtéri transzfer felár ellenében
Éttermek
- Joaquina Bar & Restaurante – 6 perc gyalog
- Panificação Lagoa – 16 perc gyalog
- Galeto Sat's – 12 perc gyalog
- Catarina Doces & Salgados – 15 perc gyalog
- Dainer – 13 perc gyalog
Részletek a szálláshelyről
Green Special B&B
- Avenida Atlantica sugárút és Sugar Loaf-hegység csak 10 perces autóút Green Special B&B vendégeinek. Ipanemai tengerpart és Copacabana tengerpart is csak egy rövid autóútra van.
Dióhéjban
A szálláshely mérete
- 6 szoba
Érkezés/távozás
- A bejelentkezés kezdete: 13:00
- Kijelentkezési idő: 12:00
Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban
- A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
A bejelentkezéshez szükséges
- Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
- Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
Gyermekek
- A szülőknek magukkal vinniük a gyermek születési anyakönyvi kivonatát és fényképes személyazonosító okmányát*
Internet
- Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
Transzfer
- Reptéri transzfer*
A szálláshely szolgáltatásai
Étkezés és italok
- Ingyenes reggeli
- Barbecue-sütők
Szolgáltatások
- 24 órában nyitva tartó recepció
Létesítmények
- Televízió a közös helyiségekben
- Játékterem
Szobák felszereltsége
Az otthon kényelme
- Légkondicionálás
Étkezés és italok
- Közös használatú konyha
Díjak és szabályzatok
Opcionális extrák
- Reptéri transzfer felár ellenében vehető igénybe
Gyermekek és pótágyak
- A 18 év alatti gyermekkel utazó szülőnek vagy a gyermek más törvényes képviselőjének bejelentkezéskor be kell mutatnia a gyermek születési anyakönyvi kivonatát és fényképes személyazonosító okmányát (pl. útlevél). A Brazíliába érkező külföldi utazók esetében, ha csak az egyik szülő utazik a gyermekkel, neki a gyermek születési anyakönyvi kivonatán és fényképes személyazonosító okmányán túl egy közjegyző által hitelesített hivatalos utazási engedélyt is be kell mutatnia, amelyen a másik szülő aláírása is szerepel. Amennyiben a szülő vagy a törvényes képviselő adott esetben nem képes vagy nem hajlandó a fenti engedélyt megadni, a gyermek csak bírói felhatalmazással utazhat. A gyermekekkel Brazíliába utazók az út előtt mindenképp vegyék fel a kapcsolatot a brazil konzulátussal bővebb felvilágosításért.
Szabályzatok
Ha lemondod a foglalásodat, a szálláshely lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.
Gyakran ismételt kérdések
Kínál ez Green Special B&B reptéri transzfer szolgáltatást?
Igen, reptéri transzferjárat rendelkezésre áll.
Mikor van Green Special B&B bejelentkezési és kijelentkezési ideje?
A bejelentkezésre ekkortól van lehetőség: 13:00. Kijelentkezési idő: 12:00.
Mit csinálhatok Green Special B&B területén és a közelben?
Green Special B&B játékterem segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.
Milyen környéken van Green Special B&B?
Green Special B&B elhelyezkedése nagyszerű. Vízumkérelmi Szolgáltatóközpont (CASV) csupán 10 percnyi sétával elérhető, és Rodrigo de Freitas Lagúna is csak 16 perc gyalog.