Kiadó nyaralók

Cottage in Valleseco Near Doramas Park

Szálláshely besorolása: 2
Víkendházak Valleseco területén, ahol erkélyek áll rendelkezésre

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Élvezd Valleseco hangulatát Cottage in Valleseco Near Doramas Park vendégeként. A vendégeket terasz és kert is várja, a kellemes szálláshelyek kényelmét pedig mosógép és szárító és erkély is fokozza.

Értékelések

8,4 ennyiből: 10
Nagyon jó

Teljes nyaraló

2 hálószoba3 fürdőszoba6 férőhely

Népszerű szolgáltatások

  • Mosoda
  • Állatbarát
  • Ingyenes parkolás
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (3)

  • Terasz
  • Kert
  • Grillezési lehetőség

Az otthon érzése (6)

  • 2 hálószoba
  • Kert
  • Terasz
  • Mosógép és szárító
  • Barbecue-sütő(k)
  • Ingyenes egyéni parkolás
Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
Valleseco, Canary Islands

A közelben

  • Arucasi városi park - 15 perc autóval - 9.4 km
  • Keresztelő Szent János-templom - 16 perc autóval - 9.4 km
  • Arucasi kilátó - 18 perc autóval - 10.1 km
  • Las Palmas strandok - 23 perc autóval - 17.2 km
  • Las Canteras strand - 29 perc autóval - 23.2 km

Közlekedés

  • Las Palmas (LPA-Gran Canaria) – 46 perc autóval

Éttermek

  • ‪La Tasca de Canarias – ‬9 perc autóval
  • ‪Bar Nuevo Iris – ‬8 perc autóval
  • ‪El Balcon De Zamora – ‬5 perc autóval
  • ‪Bar Diego Tapas – ‬8 perc autóval
  • ‪Como Como 15 Restaurant – ‬8 perc autóval

Részletek a szálláshelyről

Cottage in Valleseco Near Doramas Park

  • Élvezd Valleseco hangulatát Cottage in Valleseco Near Doramas Park vendégeként. A vendégeket terasz és kert is várja, a kellemes szálláshelyek kényelmét pedig mosógép és szárító és erkély is fokozza.

Dióhéjban

DONE

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 15:00, bejelentkezés vége: 18:00
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 10:00
DONE

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • Ezen a szálláshelyen nem működik recepció.
    • A vendégek e-mailt kapnak a bejelentkezési tudnivalókról.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.
DONE

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18
PETS

Kisállatok

    • Házi kedvencek hozhatók
    • Segítőállatok hozhatók
LOCAL_PARKING

Parkolás

    • Ingyenes egyéni parkolás a helyszínen
VPN_KEY

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Parkolás és közlekedés

  • Ingyenes egyéni parkolás helyben

Fürdőszobák

  • Fürdőkád

Külső területek

  • Erkély
  • Terasz
  • Grillezési lehetőség
  • Kert

Ruhatisztítás

  • Szárítógép

Állatok

  • A díjak a segítőállatokra nem vonatkoznak
  • Állatbarát szálláshely

Akadálymentesítés, kisegítő lehetőségek

  • Lift nem áll rendelkezésre
  • Dohányfüstmentes szállás

Kényelmi szolgáltatások, felszereltség

  • Vasaló/vasalódeszka

Biztonsági felszereltség

  • Nem tudunk szén-monoxid-érzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen; érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni)
  • Nem tudunk füstérzékelőről (a házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen)

Díjak és szabályzatok

Kisállatok

  • Segítő állatok után nem kell díjat fizetni

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e szén-monoxid-érzékelő a szálláshelyen, ezért érdemes lehet hordozható érzékelőt vinni az utazásra.
A házigazda nem adta meg, hogy van-e füstérzékelő a szálláshelyen.
A szálláshelyen hitelkártyával lehet fizetni. Készpénzes fizetés nem lehetséges.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 1000 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Cottage in Valleseco Near Doramas Park háziállatok behozatalát?

Igen, kisállatok is szívesen látottak a szálláshelyen.

Kínál Cottage in Valleseco Near Doramas Park helyszíni parkolási lehetőséget?

Igen, egyéni parkolás ingyenesen elérhető.

Mikor van Cottage in Valleseco Near Doramas Park bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 15:00 és 18:00 között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 10:00.

Mit csinálhatok Cottage in Valleseco Near Doramas Park területén és a közelben?

Cottage in Valleseco Near Doramas Park kert segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Cottage in Valleseco Near Doramas Park kínál privát kültéri helyeket?

Igen, a víkendház erkély is tartozik.