Nico Hotel & Residences

Szálláshely besorolása: 2
Hotel Xalapa szívében található

Válassz dátumokat az árak megtekintéséhez

Nico Hotel & Residences nagyszerű választás Xalapa látogatóinak.

Értékelések

10 ennyiből: 10
Kivételes

Népszerű szolgáltatások

  • Ingyenes wifi
  • Állandó recepció
  • Nemdohányzó

Főbb szolgáltatások (11)

  • Takarítás naponta
  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Kert
  • Könyvtár
  • Közös használatú nappali
  • Mikrohullámú sütő a közös használatú helyiségben
  • Hűtő a közös használatú helyiségben
  • Vízadagoló
  • Poggyászok tárolása lehetséges
  • Kirándulás/belépőjegyek foglalása
  • Televízió a közös helységekben

Az otthon érzése (5)

  • Saját fürdőszoba
  • Kert
  • Bútorozott erkély
  • Napi takarítási szolgáltatás
  • Kábelcsatornák
A jelenlegi ár 14 315 Ft
tartalmazza az adókat és egyéb díjakat
szept. 28. – szept. 29.

Szobaopciók

Executive stúdió, nemdohányzó, kilátással a kertre

10-ből 8,0
Nagyon jó
(1 értékelés)
  • Kertre néző kilátás
  • 12 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 1 férőhely
  • 1 egyszemélyes ágy

Executive stúdió lakosztály, kilátással a kertre

  • Kertre néző kilátás
  • 22 négyzetméter
  • 1 hálószoba
  • 2 férőhely
  • 1 queen (nagyméretű) franciaágy

Hasonló szálláshelyek

Mod logo
Jelentkezz be a jogosul kedvezményekért és extrákért. Több kalandért több jutalom jár!

A környékről

Térkép
8 Landero y Coss Centro, Xalapa, VER, 91000

A közelben

  • Los Berros Park - 8 perc gyalog - 0.8 km
  • Juarez Park - 8 perc gyalog - 0.8 km
  • Xalapai katedrális - 10 perc gyalog - 0.9 km
  • Kormányzati Palota - 10 perc gyalog - 0.9 km
  • Los Tecajetes park - 17 perc gyalog - 1.5 km

Közlekedés

  • Xalapa, Veracruz (JAL-El Lencero) – 20 perc autóval
  • Veracruz, Veracruz (VER-General Heriberto Jara nemzetközi repülőtér) – 105 perc autóval
  • Xalapa vasútállomás – 11 perc autóval

Éttermek

  • ‪El Chef Vegetariano – ‬3 perc gyalog
  • ‪Fratemo – ‬2 perc gyalog
  • ‪Fauna Café Jardín – ‬1 perc gyalog
  • ‪El Itacate – ‬1 perc gyalog
  • ‪Bola de Oro – ‬3 perc gyalog

Részletek a szálláshelyről

Nico Hotel & Residences

  • Nico Hotel & Residences nagyszerű választás Xalapa látogatóinak.

Dióhéjban

A szálláshely mérete

    • 32 szoba

Érkezés/távozás

    • Bejelentkezés kezdete: 13:00, bejelentkezés vége: tetszőleges időpont
    • A bejelentkezés alsó korhatára: 18 év
    • Kijelentkezési idő: 12:00

Tudnivalók a bejelentkezéssel kapcsolatban

    • A recepciós személyzet fogadja a vendégeket érkezéskor.
    • A szálláshely által biztosított információk fordításához automatikus eszközöket használhatunk.

A bejelentkezéshez szükséges

    • Az esetlegesen felmerülő költségek fedezetéül hitelkártyás, bankkártyás vagy készpénzes kaució szükséges
    • Fényképes személyazonosító okmány szükséges lehet
    • A szálláshelyre való bejelentkezés alsó korhatára 18

Gyermekek

    • Gyerekágy (kiságy) nem áll rendelkezésre

Kisállatok

    • Háziállat nem vihető

Internet

    • Ingyenes wifikapcsolat a nyilvános helyiségekben
    • Ingyenes wifikapcsolat a szobákban (sebessége: 50+ Mb/s)

Parkolás

    • A helyszínen nincs parkolási lehetőség

Egyéb információ

    • Dohányfüstmentes szállás

A szálláshely szolgáltatásai

Étkezés és italok

  • Közös használatú mikorhullámú sütő
  • Közös használatú hűtőszekrény
  • Vízadagoló

Időtöltési lehetőségek

  • Főzőtanfolyam

Szolgáltatások

  • 24 órában nyitva tartó recepció
  • Kirándulás- és belépőjegy-foglalás
  • Poggyásztárolási lehetőség

Létesítmények

  • Kert
  • Könyvtár
  • Televízió a közös helyiségekben
  • Közös használatú nappali

Akadálymentesítés

  • Kapaszkodók a lépcsők mentén
  • Folyosói kapaszkodó magassága (cm) 90
  • Jól megvilágított útvonal a bejáratig
  • 7 a szálláshely lépcsőn közelíthető meg

Szobák felszereltsége

Csupa szórakozás

  • Kábeltévé-csatornák

A pihentető alváshoz

  • Ágynemű

A pihenés szolgálatában

  • Bútorozott erkély

A felfrissülés kellékei

  • Privát fürdőszoba
  • Zuhanyzó
  • Szappan és sampon
  • Törölközők
  • Toalettpapír

Kapcsolattartás

  • Íróasztal
  • Ingyenes wifi (50+ Mb/s)

Étkezés és italok

  • Kenyérpirító

Egyéb szolgáltatások

  • Takarítás naponta

Díjak és szabályzatok

Szabályzatok

Ezt a szálláshelyet professzionális szállásadó kezeli. A szálláskiadás kapcsolódik a szakmájához, üzleti tevékenységéhez vagy foglalkozásához.
Extra vendég utáni díjat számíthatnak fel, amelynek összege a szálláshely szabályzatától függően eltérhet.
Ez a szálláshely olyan szabadtéri területekkel – például erkélyekkel, belső udvarokkal és teraszokkal – rendelkezik, amelyek nem feltétlenül biztonságosak a gyerekek számára. Ha kétségeid vannak ezzel kapcsolatban, azt javasoljuk, hogy lépj kapcsolatba a szálláshellyel az érkezésed előtt, és kérdezd meg, hogy tudnak-e számodra megfelelő szobát biztosítani.
A szálláshelyen nincs lift.
A szálláshely a következő fizetési módokat fogadja el: hitelkártyák, betéti kártyák és készpénz.
Elfogadott hitelkártyák: hitelkártyák, hitelkártyák, hitelkártyák
A szálláshely regisztrációs száma: Licencia Hotelera
Ha lemondod a foglalásodat, a házigazda lemondási szabályzata fog rád vonatkozni. A fogyasztók jogairól szóló EU-s szabályozás értelmében a szállásfoglalási szolgáltatások esetén nem illet meg az elállási jog.

Gyakran ismételt kérdések

Engedélyezi Nico Hotel & Residences háziállatok behozatalát?

Sajnáljuk, háziállatok nem engedélyezettek.

Kínál Nico Hotel & Residences helyszíni parkolási lehetőséget?

Sajnos Nico Hotel & Residences nem rendelkezik saját parkolóval.

Mikor van Nico Hotel & Residences bejelentkezési és kijelentkezési ideje?

Bejelentkezésre 13:00 és tetszőleges időpont között van lehetőség. Kijelentkezési idő: 12:00.

Rendelkezik Nico Hotel & Residences helyszíni kaszinóval?

Nem, ez a kellemes hotel nem rendelkezik kaszinóval, de a közelben ilyen lehetőség is kínálkozik: Big Bola Casino (6 perc autóval).

Mit csinálhatok Nico Hotel & Residences területén és a közelben?

Nico Hotel & Residences kert segítségével kínál kikapcsolódási lehetőséget.

Nico Hotel & Residences kínál privát kültéri helyeket?

Igen, minden szobához berendezett erkély tartozik.

Milyen környéken van Nico Hotel & Residences?

Nico Hotel & Residences Xalapa Centro területén található. Kormányzati Palota csupán 9 percre van tőle gyalog, Xalapai katedrális pedig mindössze 9 perc séta.

Értékelések

A(z) Nico Hotel & Residences értékelései

10

Kivételes

10

Tisztaság

9,8

Szolgáltatások

10

Személyzet és kiszolgálás

10

Szálláshely állapota és létesítményei

Értékelések

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Excelente hotel , es nuevo y moderno, todo impecable
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

This place is awesome. Just a short walk to the Zocalo, but still far enough so that you'll have a good night's rest without the nighttime noises of Centro. The staff are extremely friendly and helpful, and the rooms are in immaculate condition; this place is still very new, after all. Will return to this place on any future trip to Xalapa, for sure.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Bueno en general, por la noche costó un poco de trabajo ingresar al bote porque estaba cerrado, el policía no se encontraba en el sitio
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Very clean, comfortable room. Plenty of hot water. Lots of cabinet space for storage. Desk area convenient. Attentive, helpful staff. Safe area. Easy walk to rest of centro and university.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Great place to stay if you want a good price, great location, and the ability to cook for yourself/have space to hang out that's not your bed. The kitchen is huge and has what you need for cooking, including reserved lockers and fridge space for each guest. Rooms are simple but clean and efficient. Staff is super friendly and helpful. Wifi is fast and reliable.
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Excellent hotel with outstanding service! The staff was always kind, professional, and willing to help. The location is perfect, right in the heart of Xalapa, making it easy to walk everywhere. The hotel is very clean, comfortable, and well maintained. I truly enjoyed my stay and would definitely choose Hotel Nico again. Highly recommended—the perfect place to stay when visiting Xalapa!
Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes

Hitelesített értékelés

10/10 Kivételes